Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Penthesilea said:
bu dizi bir basarisizlik hikayesi olarak gecti televizyon tarihine ya
kicima kalem sokup stokastik hareketlerle gezdirsem kagit uzerinde, daha mantiga uygun senaryo yazarim.

tamam yani hikayede super kahramanlar var, adam ucuyo olm ne mantigi falan diceksiniz de, kendi sinirlari icinde mantik be abi.

yani bu nedir

ilk sezon izledik izledik, sylari yumrukla dovduler sezon bitti ?
ikinci sezon izledik izledik peter duvarlardan gecebiliyoken duvari kirdi son anda yetisti o mikrop mudur neyse
ucuncu sezonu izledik o kadar sacma seyler oldu ki adamlar aciklamaya bile usendi, mohinder bocek adam oldu, gozleri siyaha donen kari kayboldu, haitili adam en tasakli heroyu bile 0 a indirebiliyosa bu dunyada niye hala kotu kahramanlar var ki, sylar'i yillardir kovalayan claire'in babasi ki kendisinin yancisiydi bi ara haitili, bunu neden yapmadi
4. ye gectik, root of all evil company den goverment a donustu, baska hicbi fark yok. ben olacaklari soyliyim size, nathan'in da super gucu oldugu ortaya cikacak ama o kel adamin da super gucu var aslinda cok daha baska amaclari var falan.

allah belasini versin boyle dizinin bokunu cikardilar. once new york patliyodu simdi washington patliyo, bari yaratici olun be arkadas.

heryeri patlatıyorlar bunlar :D
çok komik gerçekten saçma
Sosyal ağlarda paylaş

Chapter 4'ü izlemek hiç gelmiodu içimden, başladım yetiştim bugün.

Genel olarak giderek başaşağı giden kötü bir dizi performansı var, 1. sezondan son sezona doğru azalıyor. Ama chapter 4 yine 2 ve 3ün aptallıklarına göre daha iyiydi gibi.

Maalesef yapımcılar düzgün senaryo kullanamıyorlar bu gerçek. Milyar özelliği olan Sylar 3 sezondur kıçı kırık telepatiden başka bişi yapmıyo adam gibi.

Hala adamların özelliklerini yapımcılar senaristler bile kavrayamamış yalan yanlış şeyler yapıyorlar, senaryo da batıyor iyice.

Ancak chapter 4 biraz daha iyi olmuş, 2 ve 3'ten sonra sanırım karanlık havası ve daha mütevazi yetenek şovlarıyla daha başarılı oldu. Bir de Sylar diziyi kurtarıyor şu anda tek başına.

Konuya girersek;

Küresel ısınmaya karşı muzlu süt

Yeni konsept fena halde X-Men'den araklama. Bu kesin, ama yine de en azından daha basit bir senaryo olduğu için daha az mantık hatası var, daha sürükleyici gidebiliyor. Evet, senaryonun basit olması fazla tahmin edilebilir ve bayık da olabiliyor ama yapacak bir şey yok. Öbür türlü milyar mantık hatası ve abuk subuk sezon sonları daha beter oluyordu.

Sylar esas kahraman olmaya daha çok yaklaşmış. Adam gerçekten tek başına diziyi götürüyor, sevdim keratayı

Peter'ı nerfleyin çok imba oldu diyoduk, abarttılar nerfi. Bi halta yaramayan ezik adamın teki oldu. Tek özellik olayı gidicidir umarım yoksa hakkaten işe yaramaz. Hani en azından 3-5 tane falan yapsınlar ya da dokunmak gerekmesin seçici olsun. Yoksa zaten Sylar'ın yanında sıfır kalacak. Bi de 3 sezondur peter'in ilk defa kafası çalışıyo sanırım. Şu ana kadar tam bir embesildi çünkü, IQ'su 30 falandı. Galiba Peter'in özelliği eskiden "çevresindekilerin gücünü alır, ama zekası bir meşe odununun seviyesine düşer" di, yeni özelliği "tek kişiden güç alabilir, ama zekası gerilemez" oldu.

Araya yine bi komplolar falan sıkıştırıp karıştırmaya çalışıyolar (3.17 sonu itibariyle) bakalım görücez.

Dizinin gözümüzdeki değeri genel olarak bayağı bir düştü, ama chapter 2 ve 3e tahammül edenler için 4 ilaç gibi gelir yine de. Orta karar dizi olarak izlenir.

Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

18

Oha Rebel bildiimiz Peter diilmiş. "Peki kimmiş" diye düşünürken ÇAAT bi şey çaktı kafama: rebel = micah?
Hani belki :P

hiç düşünmemiştim olabilitesi çok yüksek. vay vay vay. herşeyde yerli yerine oturuyor hemde.

hack olayları filan. ama bence onuda biri kullanıyor. kendisi öyle hadi gel rebel olalım diyemez kimseye. ve bence o herkesin yerini bilen kız da onlarla ki peterla parkmanın manhattanda olduğunu öğrendi filan. o geldi aklıma kıza ne oldu diye filan.

claire da hayır kurumu herkesi kurtaran tip olcak.

Sosyal ağlarda paylaş

ayşe tatile çıkıyo

Şu anda çok tırt Peter zaten bi toparlanması lazım. Yanlız kafası tam çalışıyo aklı başına gelmeye başladı diyodum ki bölüm sonunda yine bi mallık etti mal mal bennet e bakarken vuruldu. Çok nerf yemiş 3-5 özellik lazım. Tam dedim öyle uçarken görünce aha 1-2 özellik kalmış diye ama meğer nathan el atmış olaya.

Sylar vs baba iyidir evet, Sylar'da heal var ama gömçürtür.

Rebel için Micah hakkaten süper tahmin, yanındaki diğer kızla herkesin yerini bulup herkese yardım ediyo işte toparlıyo.

Peter adam oluyo, Sylar hala karizma o ayrı tabii.

Sosyal ağlarda paylaş

rebel

zamanında bi kız vardı... net içinde dolaşabilio... bütün pclere girebiliodu... çizgi romanı okuanlar daha fazlasını bilir... orda daha detaylı anlatıodu... çizgi romanın son bölümünde öldürülüodu ama nette dolaşmaya devam ediodu... benim tahminim o kız... hatta kızın adı kablosuz... hatta sitesi vardı... blog gibi... ama unuttum...

Sosyal ağlarda paylaş

sylar ve babasi

sylarin telekinetik özelliği kendinden olağan değildi, sonradan birinden almamışmıydı? Hatta onun beynini bi heykelle yarayak özelliği öğrenmişti.Şimdi babasının o özelliğinin kendinden olması saçma gibi geldi bana

Sosyal ağlarda paylaş

dünyanın en kötü dizisi

Bu kadar "karakter kuruyoruz, altyapısını hazırlıyoruz" iddası olan bidizide karakterler bu kadar mı zayıf olur ya.

Benim en çok kafama takılan, nathan'ın neden bu olaylara CART diye girdiği. Kendisini öldürmeye çalışan babasının projesini neden devam ettirmeye çalıştığı falan filan. Ya resmen senarist sıkılmış, kafamda şöyle bi senaryo var demiş, varolan senaryoyu da ona bağlamaya hayvan gibi üşenmiş.

Doğaçlama oynanan, yaratıcılıktan nasibini almamış bi masaüstü frp kalitesinde senaryoya sahip heroes.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...