Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın en saçma oyunu ultima...

by_hacker_warwas

Öne çıkan mesajlar

bugün uo oynamamış, knight wow gibi son günlerin oyunlarından haberdar bir arkadaş uo öğretmeye çalışıyordum da baya baya beğendi oyunu, tabi başta grafiksel açıdan bişey beklememesini söylemiştim. başka hiç bir oyunda eskileri konuşurken canım oyunu çekmiyor, hatta geçmişe bu kadar özlem duymuyorum açıkçası. hala neden onun gibisi yok ve olmamaya devam ediyor anlamış değilim. (varmı yoksa? varsa nedir :))
Sosyal ağlarda paylaş

UO'ya bişey demiyorumda en saçma eklenti paketi işini ea becerdi; her yıl bir eklenti paketimiz oluyor alan supermen oluyor(beleş hediyeler ve ml'de insanlara exp. olmayanlara insan özel yeteneği verilmiyordu) alamayan haksızlığa uğruyor gerçi kingdom reborn yeni client ama onun arkasından bir eklenti daha geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

pazarlama stratejileri öyleydi adamların :) hoş bişi değil ama pek lafım da yok. ilk başta yeni çıkanları güçlü yapıyorlar, eski versyonla ulaşılamayacak itemlar, alanlar sunuyorlar. böylece satılmasını sağlıyorlar daha sonra da çok dengesiz yapmışız diyip dengeliyorlar sıradaki expension'u çıkarmadan önce
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayar kullanma konusunda bilgim var =)
Control + wheel up la oradaki yazılar büyümüyor. Ayrıca oyle yapılarak gorulebiliyor olması da durumu kurtarmaz. Defaultu büyük olması lazım. Ben ie kullanıyorum ve boyut değişmiyor.

Ayrıca @ultrAslan: 4. dönemim hukuktaki, hazırlık atlamıştım ben =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Dilenciliğin , Balıkçılığın , Savaşın, Barışın , Gemi Kullanmanın , Yeteneklerini o yeteneğe ait dalda geliştirebileceğin (level sistemini hep sacma bulmusumdur) İstediğin yerde birine saldırabileceğin ... vs vs vs kısaca karakterini resmen yaşatabileceğin bir oyun daha var ise hadi oraya gidelim...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bu oyun kadar saçma bi oyun görmedim ...heyecan yok , aksiyon yok, güzellik yok, boyut yok ,, :S ne kadar saçma bence siz knight oynaıyn hepinizi kastırayım ben...

Demek ki neymiş ? Sadece görmek değil, gördüğünü anlayabilecek beyin de lazımmış. Senin oyun kalitesini ölçmek için kullandığın kıstaslar etrafındaki internet kafelerde o oyunu oynayan insan sayısı olabilir, bizim değil. İstersen gel ben seni kastırayım da harfleri uygun sıralara yerleştirerek kelimeleri oluşturabilmeyi öğren.
İyigünler.
Edit: Yok şaka bence bu.
[ Mesaj 18 March 2007, Sunday - 20:38 tarihinde, Zeytin tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 18 March 2007, Sunday - 20:41 tarihinde, Zeytin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

vaktinde görüntüsüde hoştu hani uonun lakin 3d'nin görüntüleri çokta kötü değil. kingdom reborn güzel yani.

eeeh banane görüntüden, poi ile süründürür kal vas ile öldürür paslanmış katanamlada cesedi keser kafasını alırım !1
oynamayalıda çok oldu ha... mandrakeler çiçek açtı kullanmayalı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
UO kadar ezik bir oyun görmedim bugüne kadar.
Şahsına ait evin oluyo, evleniyosun, aile kuruyosun, sülale olaylarına giriyorsun, mavi-pk savaşları yapıyorsun, item satıyorsun, item yapıyorsun, set yapıyorsun, savaşıyorsun, rol yapıyorsun, etkinliklere katılıyorsun, alkol alıyorsun, ev döşüyorsun, maden kazıyorsun, skill kasıyorsun...vs.vs.

Bu kadar özelliği tek bir bünyede toplayacak kadar ezik bir oyun ya =)

Uza plx.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir gaza getirip tanıdıklarımı Uo ya başlattım. Ne yapsanda kopamıyosun işte. 30-35 kişi başladık 5 i fire verdi 2 günde. Ph kapalı RunUo tabanlı bir serverda stat kasmak işkence gelmiş. Hepsinede defalarca söylememe rağmen craft açmayıp warrior açıp abi ne zaman adam kesecez moduna girdiler. Bu 35 kişiden rahat 25 i yol alır. Geri kalan 10 kişide bana fazlası ile yeter.

Bunu nedenmi söyledim? Ultimayı sevmek kavramak farklı bişey. Her oyuncuyum diyen oynayamaz bu oyunu ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...