Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın en saçma oyunu ultima...

by_hacker_warwas

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
:D way bea hala duruyo.. yaw ben o zaman forumdan atılmak için actıydım bu konuyu kimse bişi demedi yönetimde bu konu içinde :S alla halla :D neyse valla oyunun grafiklerine göre değerlendirdiğim için öyle demişimdir.. içerik olarak güzel bunu kabullenmeyecek birşey yok.. bütün uo oyuncularından ve sizlerden özür diliyorum.. ben yapmam gerekeni yaptım ve özür diledim sizde bir büyüklük yapın o zamanki yaşıma veriniz.. saygılar..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
5 yıldan fazla ultima online oynadım. hayatımın en güzel zamanını geçirdim. 2 yıldır wow oynuyorum, henüz bıraktım wow u.

sölenecekler basit:

-UO dünyanın en iyi online oyunudur
-UO bütün online oyunların babası olmuştur
-EA satın alıp da az batırmasaydı, UO2 yi ve Ultima X i çıkarsaydı şu an piyasada bulunan online oyunlar olmazdı
-UO ya laf edenin zerre kadar IQ kırıntısına sahip olmadığı bir gerçektir
-Halen bile piyasadaki online oyunlar UO kadar geniş ve kapsamlı değildir..
-Kınayt onlayn ne abiiiiiiiiiiiğ allaşkına biri bana sölesin yaaaa... Kınay onlayn ya bukadar basit..
-Wow bıraktım tekrar ultima oynamayı düşünmüyo değilim..
Sosyal ağlarda paylaş

ultima oynamadım ama arkadaşlarımın deliler gibi pc başından kalkmadığını görmem bile ne kadar süper bir oyun olduğunu gösteriyor. ayrıca ultima oynayıp iyhkkk bu ne be diyende duymadım.

ama kınayt online sandıgınız kadar da dandik bir oyun değil. tek sorunu takılan kişiler ki bu da oyunun içine etmesini sağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
by_hacker_warwas said:
heyecan yok , aksiyon yok, güzellik yok, boyut yok

sen zamanın efsanelerini kaçırdığından öyle olsa gerek eheh,şimdi runuo falan neki,önceleri bug abuse vardı,açıklar vardı.Bi akım başlardı atıyorum speed,sonra engellenirdi başka bişey başlardı.Sonra kıstırmacalar vardı,gate altlarına paralyze field'lar vardı.Güzel arkadaşlıklar dostluklar vardı.Sabaha kadar boks yapmalar vardı.Gerçek hayata aslında ençok yaklaşımı sağlayan oyunlardan biriydi.Boyut falan hikayeydi.Knight online da oynadım,2 hafta ancak dayanabildim.

ne pvpler,ne guild basmalar,ne actionlar maceralar,kovalamacalar,kaçmalar,ev basmacalar,evden kaçmacalar,pk kıstırmacalar yaşadık ehuh.ne keyifliydi be,asla unutamicam verdiğim senelerimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...