Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

Duygusaldı ama oralar cidden. Ağlamasam da duygulandım açıkçası.

Bu arada Azulaya ne oldu? En son delirmişti, katara da onu zincirlemişti de daha sonra göstermedi sanırım. Ama yazık oldu ya, paranoyak oldu kızcağız, bütün sezonlardaki karizması filan hepsi gitmişti yerini ezik psikopat Azula almıştı, iyice rezil oldu sonlara doğru. Böyle bi sonu haketmiyodu bence.
Belki tam kadro tarafından ortaya alınıp topluca genklenmeyi, eşek sudan gelene kadar dayak yemeyi haketmişti ama delirmek... Yani tamam en başından belliydi kafadan kontak olduğu, ama bu derece delirmek yakışmadı yılların Azulasına. En çok ona üzüldüm.

Sosyal ağlarda paylaş

hehaeha bölümler efsaneydi cidden,White Lotus'un saldırısını biraz daha açsalardı böyle daha çok gösterselerdi keşke,doysaydık onlara :D

iyiydi ama yine de,sokka'nın kılıca üzüldüm ya ben.Böyle dizilerde,filmlerde falan karakterler önemli eşyalarını kaybedince falan üzülüyorum nedense asdfsd Aang'ın ilk staffına da feci üzülmüştüm mesela,gerçi o 2. sezonun sonundaki vahadan gelen suya bile üzülmüş adamım harcadı diye asdfd

Sosyal ağlarda paylaş

hakikaten white loutsta sadece iroh hariç ilk fire bending öğretmeni gözüme çarptı sadece. diğerleri öyle efsanevi hareketler yapmadı pek. hele kılıç ustasını hiç görmedim galiba. inene kadar sabredemediğimden youtubedan izlemiştim chaptermı atladım acaba du bakiyim tekrar izliyim :D

Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel bir bölüm olsa da bazı ufak tefek iyileştirmeler olabilirdi. misal

aang'in air nomad olayını tekrar başlatmasını bekliyordum ben.

bir de final yapabilmek için 10 bölümlük malzemeyi 4 bölüme sıkıştırmışlar gibi oldu. yaya yaya yapsalar çoook daha fazla zevki çıkardı.

extended edition dvd filan çıkarsa hiç şaşırmam.
Sosyal ağlarda paylaş

off simdi bitirdim, tek kelimeyle efsane olmus... daha iyi bitemezdi sanırım =), tum savaslar mukemmeldi, azula'nın boyle olacagını tahmin etmistim, zaten guc delisiydi, yavas yavas uc noktaya ulastı, sonunda da kendi kendini komple yok etti iste =)... tek uzuldugum nokta kataaang'dir herhalde, zutara kalbimizde yasıyor =)... iroh da biraz az gozuktu ama o kadar zaman bile yetti ne kadar imba oldugunu gostermeye... deli gibi uzuldum serinin bitmesine, ama sadece bu kadar iyi bir final yaptı diye kendimi avutuyorum =)...

Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:
çok güzel bir bölüm olsa da bazı ufak tefek iyileştirmeler olabilirdi. misal

aang'in air nomad olayını tekrar başlatmasını bekliyordum ben.

Abi hislerime tercüman olmuşsun resmen bu konuda.

çünkü

Sonuçta air nomadlere airbending öğretenler bizonlar. Bu bize bending olayının eğitilebildiğini gösterir. Ha, "yatkınlık" gibi bi etken var mıdır onu bilemem tabi, yok şu adam airbender olabilir ama firebender olamaz falan gibi (air'la earth'ün, water'la da fire'ın zıt olması olayı diil).

Sosyal ağlarda paylaş

bending

abi oyle bir sey olacagını sanmıyorum, fix'tir bence... fire nation'dakiler fire, air nomadlar airbending falan yapar... hatta ilk sezonda o aang'in ilk firebending egitmeni(bu son bolumde de gorduk, unuttum adını eheh), katara'ya, keske ben de waterbender olabilseydim, ama ne yazık ki ben firebending yetenegiyle lanetlendim tarzı bir sey diyordu... avatar'ı ozel yapan sey 4 elementi de ogrenebilmesi zaten... eger egitilmekle ogrenilen bir sey olsaydı, ortalık avatar gibi elemanlarla dolardı... ya da oyle olmasa bile en az 2 tane bending bilen biri olurdu, ve oyle onemsiz biri de olmazdı sonucta, haberimiz olurdu oyle birinden...

bundan sonraki air nomad'lar da aang'in soyundan gelir iste, yoksa ciddi ciddi last airbender olacak adam =), bi sonraki avatar anca 3 element kullanabilecek... balance malance da kalmayacak eheh...

Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Spo

Nerede karizmaötesi aşmış prenses Azula...

Nerede bu zırlak tip QQ

Gerçi son anlara doğru ahah ortamı dağıtıcak ikisinin de dalaklarını ellerine vericek demiştim ifadeyi görünce

ifade

ama delirdi sonra kaldı işte:(
bkz: 2. resim:'(

/edit: ups spoiler:)

YA BÖLe SPOILER BAŞLIĞI MI OLUR?!
Sosyal ağlarda paylaş

Iroh için çok daha aktif bir rol bekliyordum, o olmasa 10/10 verilecek bir finaldi vallahi.

Azula'nın paranoyaya bağlaması muhteşem tasvir edilmişti bence, yani finalde en çok etkilendiğim nokta bu oldu. Ne gereğinden uzun, ne de abartılıydı.

Aang'in "Ben adam öldürmem" triplerini biraz fazla uzatmışlar, vuracaktım ağzına ağzına eşşolusunun.

Aksiyon kısımları i-na-nıl-maz başarılı olmuş, helal olsun dedim gerçekten.

Sonuç itibarıyla düşkırıklığına uğratmadı kesinlikle, Avatar'a yakışan bir son oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

final

savaslar ozellikle cok etkileyici olmus. ama ben iroh'un savasmasini daha cok bekliyordum. o lotus olayi iyi olmus. butun masterlari bir arada gorduk. ama kisa kesilmis gibi. daha bir cok sey eklenebilinirdi. (nasi bi kelimedir bu).

neyse guzeldi bir kac book daha olsun :/ yetmedi

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...