Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Bir yere varmaya çalışmıyorum zaten. Sadece 3-5 yazısını okuyup ne kişiliğini, ne düşünce yapısını bildiğiniz hatta hiç tanımadığınız kişilerin söylediği sözler hakkında "acaba ne anlamda söyledin?" diye sorma lütfunda bile bulunmadan kafanıza göre kendi düşünce yapınızla veya çevrenizin düşünce yapısıyla o insanın düşünce yapısını bir tutup söylediği sözleri biraz önce saydıklarım doğrultusunda kendi kafanızda kurduğunuz doğrularla algılayıp algınızı kapatıyorsunuz.
Hayır ben anlayamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ne agizmis ama.

@spastik
uzun sacli karizma lakin ville kadar değil.

bu arada ben ruyamda O'nu gordum!
konustuk, telefonda..
arkada creep caliyodu (tanrıams ne romantik)
bana kendine iyi bak falan diyordu,
kimse bana inanmiyodu falan ben bakin işte telefonda ville diyordum
seni seviyorum bile dedim
o kadar tatliydi ki,
ben bu ruyayı gorurken bi yandan da konusmusum bidirbidir uyurken
Sosyal ağlarda paylaş

said:
o anlamda söylemedim ben ama sen nerden ne çıkarmışsın
2 3 çift laf yazıp burda şunu yaparım bana kimse karışamaz diyen tipler var laf oraya gidiyo...

Eheh peki ben yanlış çıkarmışım o zaman, pardon. Hala aynı anlam çıkıyor gibi ama söyleyeyim.

Ayrıca Abbath fermuarı kapatmış, takdir ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

bu fotoları koyduumda okumayı beklediğim tek bi cümle vardı "oof haha çok komik çıkmışsınız XD".ama kimse yazmadı.tersine ağzımın büyüklüğünden daha çok açabiliceğimden ve tuhaf tuhaf şeylerden bahsedildi.üzülüyorum çünkü önceki gibi değil hiç kimse.benim 52-53 sayfaya koyduğum fotoları yorumladıkları zamanlardaki gibi değiller.merak eden açıp baksın ordada var böle dilimi çıkardığım ağzımı büzüştürdüğüm bi ton garip foto.ama onları koyduktan sonra yazılanları okuyunca eğlenmiştim.şimdi ise üzüldüm.evet gerçekten albüme foto koymamak mantıklı olan hareketmiş.bu hata bir daha tekrarlanmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bu sebepten ferreroya kalbin kötü dedim ama birileri fitne fücur gangi olarak gelip "aaaa piçe bak sana ne ima etti lan" diye sizi dürtüyorlar ezel hanım. neyse, sağlık olsun, sinir ettiysek, kalp kırdıysak da affola. şahsi yapılmış hiç bir şey yok ortada.
not: kutun dolmuş bunları ömden gönderemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Alatariel'e zaten om'den aciklamistim durumu. Fakat, belki kalp kirdiysam seklinde, bonePart'a buradan bir nevi aga pardon demek istiyorum.

Belki diyebilir, ulan hiyar madem ben boyle het hut dedim diye kizdin baardin caardin, digerlerine niye atlamadin. Benim yazimin hemen ustunde iki mesaj var, birisi forgiver tarafindan biri fistan. Aslinda orada ki forgiver'in mesajina daaa cok kizdim. Ama oraya karismak istemedim, biraz daha sanki fistan - forgiver zitlaşmasi gibiydi. Fistan'in da ok diyip gecistirmesine dogrusu rep verdim.

bonePart'da sevdigim bir pati, yanlis algilamasin olayi, beklemediginiz yazilar beklemediginiz kişiler tarafindan yazilinca insan bir şekilde rahatsiz oluyor işte. her ne kadar 3-4. kişi bile olsam ayibim varsa affola. Ama gene belirtmek isterim ki, olabildigince duzgun, incitici olmayan bir yazi yazmaya calistim.

Not olarak, bonePart aga herkesin takintisi farklidir, ben mesala ayri yazip yazmamana karismam "-de" ekini ama gozunu seveyim, türkçe'de "%" işareti sayidan once gelir aga, sonra degil :D

Alatariel'in resmine gelince, gayet de guzel cikmişlar uLan!!!

Tekrar konuya dondurmus gibi olmayayim kimseyi, siz devam edin sadece vermiş olabilecegim bir rahatsizlik varsa, ozurum de bulunsun akabinde seklinde bir dusunceyle yazdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...