Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonunda Rank 14 :)

Virtue-L

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle tebrikler :P
Şimdi şöyle bir şey var bildiğim kadarıyla; atlıyıcağın rank senin faction'ındaki adamlara da bağlı, millet deli gibi honor kasarken sen kasmamışsan işler zorlaşıyor; fakat arkadaşın dediği gibi çok sıra beklersen pek bişi fark ediceğini sanmıyorum.. sonuçta herkes bekliyor o sırayı , sen az kasıyorsan elinde olmayan sebeplerle onlarda az kasıyor.. Çan eğrisi sistemi gibi galiba, fazla emin deilim, bahsettiklerim doğru mu ?[signature][hline]...
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara acaba demistim BL icin haftada 650 k ortalama honor kasanları gorunce (13-14 arası) hic isim olmaz demistim :) random gruplarla BG e girecekler icin imkansız gibi high warlord olmak..

bu arada tebrikler :)

dipnot:mage pvp armor sux! ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Beklemenin götürüsü , can sıkıntısı. Sistem çan eğrisi gibi bişey , toplam aldığın honor tüm faction un performansına göre artıyor, ama sonuçta herkesin artıyo :)

Problem çok yarışma olması, bilhassa rank almak hızlanana kadar herşey yolundaydı, ama daha çok insanın yüksek ranklere ulaşması rekabeti patlattı, benim kasıp rank 12 olduğum emeklerim boşa gitti, herkez yetişti falan fişmen . :)

Neyse simdi huzurluyum[signature][hline]Virtue 60 NE priest -Magtheridon
Selenda 60 H paladin - Magtheridon
Clockwise 55 NE hunter - Magtheridon
Zenya 60 UD mage - AL'Akir
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde rank 10 a kadar kendi cabanla gelıosun.Daha sonra kendını gosterınce bi pvp raidine katılıosun yanı benım ve arklarımın basından buna benzer olaylar gectı.Sabah 10 gıbı baslayıp gece 12 ye kadar cıkmıosun :) bazen öle durumlar oluoki karsındakı yuksek rankları gorunce /afk cekıo hemen kazanıosun ve tatmınker point alıosun zaten hk yaparak o puanlara cıkamassanız.Kazanarak yapılır bu ranklar diğer turlu cok zor..[signature][hline]Durgun sular , derin akar.
Sosyal ağlarda paylaş

tebrikler, nihayet sen de kurtulmuşsun bu çileden.. :-)

evet dediğin gibi 1.8'den sonra bir sürü insanın hemen 11'lere gelmesi çok arttırdı rekabeti. bitti de kurtuldum diye halen seviniyorum..

wissy imzalı claymore resmimi yollayayım sana sonra bakar bakar iç geçirirsin.. :-p[signature][hline]Grand Marshal Safir of Vita Nova - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Carsamba Rank 12 Oluyorum Bende
14'e kadar yolum war 1 mage olarak Burning Legion'da High Warlord Goruceksınız 2-3 Ay Kaldı :D

Bisi Sorcam Arkadasa Ben 13-14 Arası kasmak ne kadar zor?[signature][hline]Burning Legion - Undead Mage Tolme/Rank 11

UO: Dr.Dre Eriador / Yumos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 06 Ocak 2006 07:10 tarihinde demiş ki:
tebrikler, nihayet sen de kurtulmuşsun bu çileden.. :-)

evet dediğin gibi 1.8'den sonra bir sürü insanın hemen 11'lere gelmesi çok arttırdı rekabeti. bitti de kurtuldum diye halen seviniyorum..

wissy imzalı claymore resmimi yollayayım sana sonra bakar bakar iç geçirirsin.. :-p

Hehe ben de yollarim o zaman ama?

Tek fark ben buraya yazmadim. =][signature][hline]wi$h, the only gay eskimo
Wissy, the Gnomest Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virtue-L, 05 Ocak 2006 16:49 tarihinde demiş ki:
Sence? :P
PvP itemları tabiki pvp için uygun, pve setiyle pvp yaparsan gülerler.

aman dikkat...

tebrikler

edit: elonia`ninda dedigi gibi. benim fikrimde pve itemlari pvp itemlarindan daha iyi ve daha iyi pvp yapiliyor. pve itemlarindan 500e kadar +dmg ve 15 crit yapabiliyosun 4k+ unbufed hp ile. chance to hit de cabasi bunun ^^ ayrica cogu school`a resistance in oluyor.
dipnot: 8 9 haftadir rank8 im cildiricam :)
[signature][hline]Nanette the danette. Burning legion.
Alliance. Mage. Invadoria.
http://wow.allakhazam.com/profile.html?602031

[Bu mesaj Darklight1903 tarafından 06 Ocak 2006 13:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tolme-eu, 06 Ocak 2006 10:11 tarihinde demiş ki:
Bu Carsamba Rank 12 Oluyorum Bende
14'e kadar yolum war 1 mage olarak Burning Legion'da High Warlord Goruceksınız 2-3 Ay Kaldı :D

Bisi Sorcam Arkadasa Ben 13-14 Arası kasmak ne kadar zor?
kellezinobiesh`in takimi ile mi rank 14? bugun 3 2 randomla sizi zorladik ve random a karsi yenilebiliyorsunuz :) yani biraz zor ama imkansiz degil :D [signature][hline]Server: Burning Legion

LvL 60 Nightelf Rogue
Guild: Invadoria

http://wow.allakhazam.com/profile.html?162005

[Bu mesaj Greandisthas tarafından 06 Ocak 2006 15:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...