Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük böbrek ağrısıyla uyandım 2.5 saat önce. hastaneye gittik ağrı kesici bi iğne yapmadı yavşak herif ne sinirlendim. çok pis bişey bi de ne ayakta durabiliyosun ne oturabiliyosun sürekli miden bulanıyo. biz de eve geldik. bitane bira alıp sıcak su dolu küvete girdim. içtiğim birayı nereye çıkardım bil bakalım=) allahtan hiç bişey yememiştim. hala ağrıyo da kendimi oyalamaya çalışıyorum. he bi de telefonumu kaybettim, en son annemi aradım böbreklerm ağrıyo diye, sonra nereye koydum hatırlayamıyorum. hadi geçsin artık çişimi yapmak istiyorum=(
Sosyal ağlarda paylaş

last minute tackle vs last minute saviour
dananın kuyruğu kopacak.. danalardan birisi benim, tanışalım.. merhaba ben danalardan birisi. umarım ben kuyruktan olmam. yok olursam feci sıçmış olucam ve sanırım hayatımın epey bi kısmı kayıcak. gulp?!

kurtarırsam bütün yaz boyu çektiğim çile bi şekilde sonuç vermiş olucak. belki... belki?!

her neyse, dakika 90' dasaaaa kaleci ile karşı karşıya ya son dakikada elenecek ya da golü bulacak ve zafere koşacak..

ürkütücü.. evet
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük. 2 gecedir uyumuyorum. Belki 3 de olabilir. Az önce Death Note'u 3. kez bitirmiş oldum. Dün geceden beri onu izliyorum zaten. Arada bi pasaport işlemleri için dışarı çıktım o kadar.

Warcraft 2 expansionı ile birlikte bitmişti zaten. Outpost 2'ye bakıcam demiştim de daha bakamadım. Diablo + Diablo: Hellfire mı başlayıp bitirsem diyorum.

Ha yok oyun değil de anime dersem felaket bir şekilde duygusal bişiler izlemek istiyor canım. Ama kaldırır mı bünye bilmiyorum. Kaç gündür zaten dinlediğim şarkılar aynı hep; Judas Priest - Angel / Morrisey - Let Me Kiss You / Steelheart - She's Gone

Yazı mı yazsam aslında hmm. Evet evet hazır modumu bulmuşken yazayım bir şeyler.

Hadi gittim ben günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...