Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük.
gene sabahı 5 ettim.bi yandan müzik dinleyip bi yandan tarihi yetiştirmeye çalışıyorum.ama bünyem bağışıklık kazandı artık.eskisi gibi yerlerde sürünmüyorum.
sinirlerimle ilgili problemlerim var buaralar onları çözmeliyim.
paso hır çıkarıyorum erkekten bozma hatun sıfatını yakıştırır oldu insanlar bana.canımı sıkmıyor değil.
yarın stüdyom var günlük ve şarkılara doğru düzgün çalışamadım yahu
ders tempom o kadar yüksek ki!
5 nde konserimiz var.
ben tool coverlamak istiyorum.
bakalım umarım yetiştirebiliriz.
defoldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

Akşam Dexter'ın 2. sezonunu rötarlı bir şekilde olsa da edinip izlemeye başladım, az sonra sezon filanini izleyeceğim. Özlemişim resmen, finali de çok süper olucakmış gibi duruyor. Nasıl kurguladılarsa artık izlerken heycanlanıyorum baya baya. Hoş finali izledikten sonra topicte gördüğüm kadarıyla 4 ay beklemek zorunda kalıcaz yeni bölüm için. Çok fena. =

Beklemek diyince de aklıma avatar geliyor... Az önce onun da topicine gözüm ilişti de, dedim yeni mesaj var geldi mi acaba yeni bölüm, ı-ıh. insanlar isyan filan ediyorlar hala. Haklılar ama, amma bekletti lan. Genelde çizgi dizileri sevmem, takip etmem, zor gelir. Buna başlayayım dedim, o da piç gibi bıraktı ortada, bekleşip duruyoruz.

Ayrıca, gece gece ne muhabbet dönmüş arkadaş, pati ölmüştür gömeni yoktur diye düşünürken ben Dexter izlediğim sıralarda, insanlar bildiğin yaşamış buralarda. Uzun bir süredir takip etmediğin ilk gece de forum aşka geliyor, çok enteresan.

Hoş ama iyi ki buralarda değildim, Second love filan çalınmış radyo da, Pelin'le ayrıldığımızın neredeyse 1 sene sonrasında ve yeniden gündeme gelmişken bıraktığı çağrıyla, heralde dayanamam arardım, güçsüz durumuna düşerdim. Yerinde olmuş radyoyu dinlemeyip, buralarda olmayışım.

Günlük, bir de bu hafta dvd alamadım hiç, bodoz gibi harcadım elime geçen paraları, ne güzel Seven Samurai'ı filan alırım diyordum ama, ı-ıh. yalan oldu alayı.

Neyse ama, Dexter'la doyurdum ben seyir ihtiyacımı. Gelecek hafta eşşeklik etmeyip ayırıveririm artık bir köşeye para.

Sezon 2 Bölüm 12 beni bekler günlük.
Hadi iyi sabahlar.
Sosyal ağlarda paylaş

günnük benim kafam var ya....

McDonalds amcaya girsin.

lan karşı binaya getiriolar bizim binaya getirmiolar ben bole bişi gormedim laan !

lan lı lunlu konusma lan!

ayrıca kalbim sıkışıyor.

cidden cok cnaım yanıyor.

kalbim yanıyor.

anlamadım.

göğüs kafesim sıkışıyor. kalbim eziliyor.

ahh bak yine oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük senin ağzını kırayım

başkada birşey demiyorum. yada diyorum. mikrobiyolojininde ağzını kıriym. her tarafta bakteri görüyorum. üreyecek ortamlarını görüyorum. ürediklerini görüyorum. hay bütün mantarları mikoloji ben ya (mantar inceleyen bilim dalıdır kesinliklikle küfür değildir mikoloji diye ban yersem bilime karşı gelinmiştir mikoloji vardır. mikolojiyi banlayan gericidir pipisi küçüktür trolldür)
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük ya düşünmeyeceğim dedikçe daha çok düşünmeye başlıyorum. sonum iyi değil benim. Kurtulmam lazım bu hislerden, bu duygulardan. Ona bunu yapamam, ayıp oklur, kırılır yapmak da istemiyorum zaten. İstemdışı gelişen duygular bunlar. Lanet olsun ya.

Şöyle kafama göre tatlı bi kız bulsam, çıksak falan güzel olur, dağılır kafam oohh..

Günlük kötüyüm lan ben :(
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın günlük;
Alışveriş yapmak istiyorum param yok.
Okulun kapşonlusunu alıp giyip özentilik yapıcam :P
Uykum var ama sabah sabah uyuyamam şimdi.
Şurda gezip tozmaktan başka hiçbişey yapmıyorum ve hala dönüş biletimi almadım.
Neyse ben hazırlanıp çıkiyim bari birazdan müzeye falan gidiyim bi işe yariyim.
Sosyal ağlarda paylaş

beğn hiç mükemmel değilim
belki de sıradan biriyim
işin aslı sevgilim
sen bana fazla iyisiğn

alalaah eller havayaa

bodrum yolcusuyum artık kesin olaraktan. ikametgah, sabıka kaydı hazırlansın, ssk kartı ortaya çıkartılsın, yaz konseptine uygun şirin bir vesikalık çektirilsin, hazırlansın bavullar, seçilsin okunacak kitaplar, alınsın şortlar tişörtler, bitsin bütün hazırlıklar.

Gidiciyim çok feci, bitsin finaller oryantasyonlar.

Hadi bakalım bir senelik göçebeliğe kaldı 3 hafta.

C'mon beybi. Tanrım NEDEN BU KADAR İYİYİM. Bazen insanlar hızıma yetişemiyor:/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...