Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük salı akşamından beri müthiş bi halsizlik var, bişeyler yiyip içip mal mal oturuyorum anca. salı günü de arkadaş söylemişti, cuma gününe kadar ufak bi video çekebilir misin diye, çarşamba günü başlicaktım sözde, ama şu an otobüse binsem ilk frende ön cama yapışırım heralde. neden böyle oldum ki ben :/
Sosyal ağlarda paylaş

yokum...

efenim hırsız, aile, okul, final derken ben yokum. dönücem sanırım. dolayısı ile accountlarınızın banı henüz açılmadıysa bundandır, mesajınıza cevap veremediysem bundandır.

her birine teker teker cevap vermek yerine buradan yazıyorum; bir süre daha yokum. :(

üzgünüm..

üzgünüm derken bu olaydan dolayı sizden özür diliyorum "üzgünüm"ü değil bariz üzgünüm, üzgünümü. çok üzgünüm..

ne diyeceğimi bilemiyorum, dünyam parça parça dökülüyor. düşünüyorum da elimde cidden hiçbir şey kalmadı gibi. çok ağır, her şey çok fazla geliyor şu an..

aşabilecek miyiz? bilmiyorum.. derler ya, geçecek ama delecek de geçecek.. bu deldi çokta, kan revan içinde bıraktı ama geçmyor, geçmedi ve sanırım geçmeyecek.

sadece şunu söyleyeyim, bu ay olanların olması yerine, duyduklarımı duymak yerine kolumu keserdim daha az acı verirdi..

bugünkü sınavdan sonra artık sanırım masterdan da atılırım.. her şey o kadar çok karıştı ki.. her şey o kadar kötü ki..

kanser gibi her yere yayılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün 1000e yakın mail girmem gerekiyo akşamda bu kişilere mail atmam gerekiyo yetişirmi hayır
ben ne dedim patrona yetişir tabikide dedim nie dediysem :S
yarım saattir patide,facebooktayım mailler orda beklesin beni
nese günlüğümü yazayım öyle başlıyayım dedimde
hadi ben maillerle boğuşmaya gidiyorum mock
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük.
Sana yazı yazmak çok lame lan. =
Ama yazıcam sadf.

2 gündür spor adına hiçbir bok yapmadım, üstüne üstük yemek yemek için bile yerimden kıpırdamadım lan, babam taraflarında paşalar gibi karşıladılar resmen. Hoş, zaten 2 hafta filan kalsam paşa göbeği yaparım orda.

Allahtan rahat edemiyorum orda da döndüm hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...