Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük, ilk hafta yoğun geçecekmiş tatilin öyle anlaşılıyor ki bu iyimser tahmin. diğer arkadaşta işini tam yapmalı ki uzamasın çalışma süresi. yarın, 2 gün için kaçacağım bu yoğunluktan. sonra dönüp buradaki işleri bitirmeye çalışacağım. umarım 1. haftada biter de 2 hafta tatil kalır düzgün.

bugün öyle bir gündü işte.
öyle işte.
günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük saçımı kestirdim yine:) güzel oldu be baya bi kısaldı sankim ama yakıştı be:P
millet yakışmış diyo ayıp olmasın diye söylemiyolarsa yakışmış etraftan gelen yorumlara göre.
yarın evde olmicam günlük oh be ev ahalisini çekmek zorunda kalmicam. akşamda kuzenimde kalıcam ohh miss şimdilik hayatım iyi gibi günlük

web tasarımı konusuna gelince msnden konuştuğum çocuğun bu alanda bi sürü yarışmada birinciliği,ödülleri vs.. varmış dün bana şuanda yaptığı tasarımı gösterdi 4*4 grubunun sitesini hazırlıyo ilk ben gördüm eleman süper yapmış yalnız. içimde daha büyük istek oluştu bu konuda,elemanda ben yardımcı olurum sana aklına takılan her konuda didi:)iş konusunda şans benden yana

aşka gelince karışık hala çözemedim bu çocuğu çözemicem de
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük dün aladağlardan döndük ama o kadar yorgundum ki direk uyudum
ondan 2 günü birden yazıyorum
lahitkayada[3150metre] zirve yapamadık zirveye 100 metre kala geri dönmek zorunda kaldık.Lanet olsun bir türlü eksik malzemelerimizi tamamlayamıyoruz para lazım para. sen kalk istanbuldan niğdeye git oradan çamardı köyüne dolmuşla gitmeye çalış oradan kamp alanına git bissürü dert çek kampı kur sabah erken kalk zirveye yürü karlar içinden ondan sonra da bak zirveye 100metre kala kar buz tutsun kramponun yok diye geri dön
neyse günlük küfür etmicem burada bitiriyorum istanbula döndük uyudum sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Bi bakalımmm...Hımmm...Tam olarak bir hafta yani yedi gün.Değil mi Albert?Yani bu yedi gün boyunca günde bir doz olmak üzere preslenmiş okyanus yosunu yedin.Değil mi Albert?Öyleyse önümüzdeki iki hafta içerisinde okyanusyaya gitmelisin.Değil mi Albert?Albert şişşşttt sana diyorum!Albert,Albert allah cezanı versin!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...