Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

hoy foy boy!

saat 4'te yattıktan sonra saat 10'da yataktan fırladım! buldum buldum diye.. ama bulamamışım..

etabs'da elevation view'da yığma duvar üzerine arc şeklinde opening açmayı bilen varsa reca ediyorum özel mesaj atsın..

eng-tips'e falan da baktım ama yok (ve ben yapılabildiğini biliyorum, ama nasıl yapıyorlar)

ühü yaa ühü

bu da gol değil
Sosyal ağlarda paylaş

hızlıca;

.elektrik çarpıyorum! her dakika birinizi çarpacak, ufak bi mavi ışık çaktıracak kadar elektrik üretiyorum!

yerler ahşap, ayağımda terlik var. nasıl oluyor, nereden geliyor anlayamadım henüz. ama çarpıyorum

evet ÇARPICIYIM!

.pek bi boka battık.. 1'ine teslim edilmesi gereken araştırmaları 8'ine kadar teslim etmemiz gereliyor (ek süre) ama daha fazla uzatma yok.. afedersiniz ama NAH YETİŞTİRİRİZ!

.boka battık dedim ya, yazı teslimi de var; üsttekinden başka..

.ve ayrıca 2tane proceyi geçen hafta teslim etmeliydim. bu hafyada yalan.. 11 ve 12sine sınav var. öyleyse ancak 14'ine teslim ederim.. cuma'ya

.bi de bi ara pasaport almaya gitmem lazım =(
onlara bana gelse olmaz mı? biraz yoğunluk yaşıyoruz da şu an..

patlamama az kaldı, üstüne üstlük bu kadar "hero" varken ve hiro nakamura olup zamanı durdurma yetisine sahip olup bu işleri halletmek varken ben elektrik saçıyorum! kendimi ve milleti çarpıyorum!

oldu!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
canım bir şeye sıkılıyor ama neye çözemedim, merak ettim de. Okul sıradan, sıkıcı. hayatta keza. Tatil fena olmaz hani.

eski heyecan ile blogumu tekrar açtım, ama olmayacak, çok ağır bir havası var şimdiden. sıkılırım ben kaparım yine. niye eskisi kadar eğlenceli değil dünya?

uyku sorunları kısmen sürüyor. tematik uyanmalara devam :) 4.30 mesaisine 1-2 gün kadar ara vermiştik ki geri döndük. Hatta bugün uyandığım gibi dudaklarımdan "bişey bişey(?) güvenemeyenler, kişiliklerinden ödün verirler." gibi bir cümle döküldü, şaşırdım. rüyamda ne görmüştüm acaba?

değişiyorum sanırım günlük. çok baskın bir durumdan sıyrılmaya çalışıyor gibi hissediyorum kendimi.

of diyor ve iyi geceler diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...