Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

yorgunum, üzgünüm, sıkıntılıyım..

ne yapacağımı bilmemeyi hiç sevmiyorum. herşey için hazır yol haritalarım vardır, "böyle olursa bunu yaparım, olmazsa şu.. ve şöyle bir durum olursa ise ya bunu yaparım veya durum kaçılmaz ise bunu denerim..." tüm zamanım programlıdır (saat saat değil, öyle bir delilik yok ^_^ hayatımın akışına ben yön vermeye gayret ederim, şansları ıskalamamaya çalışırım)

ama şimdi ne yapacağımı bilmiyorum.. ve cidden bıraktım akışına.akışına demişken izleyici değilim. oyunu diğerlerine göre oynuyorum. onlar sert ise ben daha sert oluyorum, yavaşlarlarsa ben de yavaşlayıp duruyorum. kendimi, kendi yolumu değil; onlarınkini izliyorum

bu hoş değil. fakat şu an ne yapabilirim hiç bilmiyorum.. sadece onlarla birlikte gidiyorum ve sanırım bir çıkış arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

çok ilginç be günlük
sanki canı yanmış gibi sürekli bi sataşma havası
laf sokmaya çalışmalar
hatayı hiç aramazlar kendilerinde
bi durum oldu,hemen sataşayım aman eksik kalmadan

sonra aradan saygı da çekilir
hoş olmaz.
en güzeli susmak bence
hiç olmamış gibi davranmak
uğraşmayı da kesmek

ya da uğraşmaya devam edip
konunun kapanmasına izin vermemek

tercih zor tabi
sabır.
Sosyal ağlarda paylaş

günaydın günlük..
bugün saat 3te uyandım ve uyanır uyanmaz bunalıma girdim..bütün günüm öldü düşüncesindeyim çünki param yok ama gezmek istiyorum nası yapçaz..günlük dün gece 5te geldim eve..
günlük vizeler bitmedi bitmiyo.pzt salı çarş yine vize var ve pazartesi olcağımız vize hakkında hiç bi bilgim yok.
günlük maç vardı iptal olmuş iice moralim alt üst..
bok gibiyim günlük ya
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
oldukça zor 1 günden sonra tekrar aynı halime döndüm. gerçi dünde çok kötü değildim 3-5 an dışında etraftakiler sağolsun.. çok çabuk mu normalleştim diye düşünmeye başladım garip. ayrıca çok yorucuydu ortam + yol.

her neyse, bugün iyi uyumuşum. Uyandım, okula döndüm, kitabımı okudum. güzel bir esermiş Bir Ölünün Defteri. sana da tavsiye ederim. bazı yerlerde kendini bulabiliten var.

yine neyse, güle güle...
Sosyal ağlarda paylaş

Aga Naber lan?

Neyse cuma günü arkadaşlara gitmiştim. Bugünde kira muhabbetine eve dönmek zorunda kaldım.

Ne yaptığıma gelirsek;

Gece ''Anında görüntü show'' u izledim. İlk defa full izliyordum. Program hakkında tam bi bilgi sahibi oldum sonunda. Doğaçlama skeç yapılıyor 5-6 kategori altında falan. Programa Ferhat Güzel konuktu. Yine odunluk rekorlarını egale etmeye çalıştı. Program sonunda ''Ha şimdi anladım naptıklarını'' tarzı lafı ile bütün gece sap sap neden oturduğunu anlattı halka. ANLAMAMIŞ. Aga böyle adamlarda var. Programsa çok güzelmiş. Her hafta izlerim artık.

Gece 3 gibi arkadaşla oturduk KOF 97 oynamaya başladık. Süper sınırsızdı. Dövdü beni bol bol aga. Ne biçim arkadaş var. Boyunada ''Tamam lan sana Orochi serbest'' dedi aga. Dalga geçti. Üzüldüm. Sonra KOF 2002 ye geçtik. Tokatlıyordum. Bot gibi adam. Fix aynı hareketleri yapıyordu. Dayanamadım aga sonunda ''Olm yapma bak ben daha kralını yaparım'' dedim. Ama ben yapamıyordum. Ama yuttu keriz ekekekekek. Sonra Ramon die gay (yazıldığı gibi okunuyo) kılıklı bir adam aldı aga. Korunduğum halde süperi işliyordu. Ama ossun. Ralph in 97 de ki gerilip yumruk attığı süperi normal hareket yapmışlar. Şeker olmuş. Fix o hareketi yaptım. Dayak yedi. ''Harbiden daha kralını yapıyormuşsun botluğun'' dedi. ''Sen kaşındın'' dedim. 6 gibi yattık. Gerçi bana kalsa ''Olm ne yatması hadi Samurai Showdown'' lafım ile SS e geçerdik. Ama 3 gündür uyumuyormuş. Topik işte.

12 de kaldırdılar. Kahvaltı etcekmişizmiş. Ettik.

Ondan sonraki tüm öğle arkadaşın ''Olm Lost u sevmezsin gidip çocuk gibi anime izlersin'' deyip Lost un 3. sezonunun bir özetini vermesine baktım aga. Tabii ben bu arada diğer arkadaşa ''Olm yarın iktisat vizem var. Kalk gidek vodka, rakı bişiler alak'' dememle geçti 14-15 arası. Ama ev sahibi arkadaş hasta olduğu için, yani kendi içemediği için izin vermemesi ve benimde yalvarmamla 2 saati geçirdik (15-17).

Sonunda vizem var laaaaan deyip kaçtım mekandan. Eve geldim. Ama daha hiç açmadım kitap ve notları. . Gerçi yarın 13-14 te sınav aga. Çalışırım o saate kadar. Daha 14 saat var eheheh. Gerçi 2 saat daha nette takılma desen, sonra 6 saat uyku desen 8 saat gider. Yani 6 saat. Olm 6 saatte dünyayı fetederim lan ne diyon sen. Yani ben yaparım o sınavı.

İşte öyle aga. Ya da böyle bişiler işte. Neyse işte...
Sosyal ağlarda paylaş

oda toplamak 3gün
oysaki oda dağıtmak 5dakika

temizlenmek yarım saat
ama kirlenmek 1dakika

sevmek birini,zor
ondan nefret etmek,bir hata

yapmak,doğurmak,büyütmek çok uzun
çocuğunun ölmesi çok çok kısa

kilo almak günde 3 öğüne bakar
kilo vermek 25874305346 öğüne

NEDEN YA NEDEN?
haksızlık değil mi?
ühü
Sosyal ağlarda paylaş

benim de odam daginik soyle şu yukardakine
ve bu daginik suresi 1 aydir falan
düşün ne kadar zorlanicam toplamak istedigimde,
neyse ki istemiyordum da zaten aradigim herseyimi buluyordum

bugun yemek yaptik
kuru-pilav
ohs guzeldi
ara sira makarnadan kaçmak lazim
yoksa makarna agaci cikarabilirim icimde

gunluk
biliyor musun, 2 ye ayrilmak ne demek
çeşitli sebeplerden 2 ye ayrilabilir insan
mesela cok celişkidesindir
2ye ayrilabilirsin
veya sinirlisindir karsindakini 2 ye ayirabilirsin
sinirimden catlicam lafi da burdan gelir sanırım
cıt eder iki dori olursun
neden boyle sacmaliyorum
cunku sacmalamak istiyorum
ben ozumde sacma bi insanim
cevrem yanilmasin
sacma olmak da bi o kadar eglenceli be gunluk
insanin kendi olmasini sevmesi de bi o kadar eglenceli
ben seviyordum ya neyse ki, mutlu olabiliyordum bunlar aklima geldiğinde.
huzurlu ve mutluyum
ustelik de iyi bi kalbim var, neden mi anlatayım:
dun elma yerken "annem cok şık elmali pasta yapardi, olsa da yesek" dedim
bugun derse gittigim yerde bana o pastadan ikram ettiler
ki yemeyeli çok yil oluyodu
vay dedim
keşke bi laptop neyin isteseymisim o an
agsf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...