Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sal babam sal..

okula proje kontrolüne proje yetiştirmem lazım..services.exe error veriyor.. virüs varmış buyurdu microsoft help.. bi program adresi verdi.. indir çalıştır, temizler dedi. Nah! sonra avast kalktı nod32 yüklendi.. Nah! kaspersky yüklendi.. millet bunu çok seviyor bu program eicar bulmaktan aciz, benim scene dosyalarımı virüs zannediyor.. dedim yolla bakalım merkeze beğenecekler mi? tabi yaşam ömrü (2küsür saatlik tarama haricinde) 30saat olmadı. çay koymaya gitti kaspersky.. Bitdefender mıdır nedir.. onu kurdum. o da Nah! buldu.. AVG kurdum.. registery booster mıdır nedir. onu da kurdum. Spysweeper falan da kurdum.. yine Nah! kısaca durum şu.. services.exe errror veriyor ve restart atıyor... ha elbet yazacağım bu değildi.. bu sadece bi parçası!

o kadar çok yoruldum ki bu ikinci dönem vallahi billahi 3gün boş zamana ihtiyacım var. Cts yi bırak pazar bile iş çıkıyor ve üstüne vize haftası var. Bak şimdi açık konuşayım, vize haftası okul falan yok bize.. benim bozuk ruhsal denge bu "ara"yı tatil olarak değerlendirmek istiyor. Formatmış ,projeymiş, dersmiş umrunda değil.. Bir de üstüne üstlük çalan her telefonda yeni sorumluluklar biniyor üstüme.. ruhsal kısım havluyu attı hikmet usta! diye bağırdım ama hikmet usta kim onnu dahi bilmiyorum..

her neyse sıyırmanın eşiğinde falan değilim direk sıyırmış durumdayım.. debriyaj baskı balatası koktu her taraf.. Allah vere de yolda kalmayalım hikmet usta!

.. hikmet usta.. hikmet usta.. nerdesin yahu.. alla alla.. adam kayboldu
Sosyal ağlarda paylaş

18 gün kaldıda günlük bu kız yine arkadaşını özledi ölen arkadaşını bıkdım günlük bıkdım iki dk bunalıma girmeden duramazmı bi kız ya sen söle günlük konuş ya susma herkes susuo kime desem olur kardeş boşver dio nasıl boşvereyim günlük gün saydığım bi kız bunalıma girip girip duruo günlük delirecem bak delirecem ölenle ölünürmü günlük düne ah diyerek yarına vah diyecek diye korkuyorum günlük yeter la günlükkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük lan. Devil May Cry 4 PC için geliomuş. Oynarız dimi =) WoW-Horde Mouse Pad çıkmış 13 avro kadar bişi. Ondan da alıcam. Bugün bide birkaç el dota attık. Koca okulda yapıcan turnuva çapında 1. gelirim. Bundan eminim yani =P

Umm sora. Ha şey. Bugün okuldan atılacağımı öğrendim. Sonra kendimi yemeğe verdim. Hayvanlar gibi yedim. Çok kilo vermişim lan günlük. Valla bak zayıflamışım.

Haftasonu pati buluşması varmış öyle diyorlar. Dur bakalım. Hanım kabul ederse gitçez işte. Ordanda hop sinemaya =) Thermophilia ortamını görüntülü olarak izleme fırsatı (cümlenin saçmalığı kabulüm dahilindedir =P)

Stratovarius - Black Diamond elimin içine etti. Hala daha tam olarak hazır değil. Çalışçaz çalışçaz =)

Öyle işte günlük. Haberler sende. Kimsenin kafası filan da karışmasın günlük Ben artık eski Sezer değilim =)

[ Mesaj 03 Nisan 2007, Salı - 20:49 tarihinde, Silmarwen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

çok hastayım ölüyorum
zaten 20lik yaş dişim de çıkıyor (ahuah büyüyorum o yeah)
okul hayatım bitti çok şükür tam gaz öss moduna gircektim enem hastalık çıktı başımıza
bi öksürmeye başlıyorum 845745786 saat durmadan boğazım da çok acıyor zatn
töderim de iyi geçti ama hafiften yaz gelse demeye de başlıyorum sanki =(
Sosyal ağlarda paylaş

@ivy: geçmiş olsun.

@günlük: bereketli akşamdı.7 kişi güzel bi kombo oluşturduk. bana sarkan arkadaşa burdan orta parmak çıkarıyorum sdf. kharel'i özledim. kaldı ki daha kaç saat oldu. (L)
maydonoz kral adammış kör amcayı gideceği yere kadar bıraktı takdir ettim. erken ayrılan fede'yi kınıyoruz. sarhoş da olsak tam süper bi gece olurdu 0]
Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce kaza yaptım arabada 5 kişiydik sağ taraf pert oldu salak kamyon önümde frene bastı sola kaçarken kamyona takıldım konya yolunun ortasında döndüm kaldım allahdan yaralanan olmadı ama o taşıdığım insanların sorumluluğu üstüme çökdü sinir oldum sinirlerim bozuldu başım ağrıyor delirecem bıkdım araba servisde 1 ay yatar en az araba yok okula otobüsle gidecem nese o koymazda böle bi olaydan sonra nasıl çekcem kalabalık otobüsü onuda boşver başım ağrıo başım
Sosyal ağlarda paylaş

ya bıraksalarda söylesem artık aşkımı...
Arkadaşlar bıraksa...
Dertler bıraksa...
Şu korku bıraksa...
Ben bıraksam kendimi de söylesem artık. Herşey gri renkte sanki. Saçma sapan biçimde davranmaktan bir hal oldum. Sinirliyim sinirimi gizlemeliyim anlamamalılar. Mutluluğum desem oda yok... Mutuzken mutlu taklidi yapmaktan bıktım. Sadece bıktım
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sna ne kadar kıl olsamda...lazımsın lan bana...

günlük 3 senelik arkadaşımdan hoşlanmaya bşladım...ve farkettimki hep arayıpda bulamadıığım o hayalimdeki insan oymuşş....fakat dediiim gibi 3 senelik samimi arkadaşım napcamı bilmiodm...fakat 2 gün sora mezun olcaım ve pek göremiceim için...içimde kalsın istemedim ve söyledim...her zmnki gibi güzel bi muabbet ettik...fakat biliyorumki bşkasını sewiyo...napalım artık yapcak bşi yok en azımdan içimde kalmadı oh be
Sosyal ağlarda paylaş

dinanannam saol
ne illet bişeymiş bu yirmilik yaş dişi daha 243568434 de 1 i anca çıktı ama ağrı yok
her gün ağrıcak korkusuyla yaşıyorum
herkes dedi çok ağrıcak ameliyet olduk biz öldük geberdik diye ben de ağrımasını bekliyorum
çıksın kök salmadan çektircekmişim yoksa bişeyler olurmuş

hadi len ağrıcaksan ağrı yetti be anaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...