Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük, acaip bi durum içindeyim.Bağlandığımı hissediorum, hem de ayrılamaz atomik bağlarla (kimya dersi efekti şeysi).

Şimdi ne yapıcam bilmiorum, kendimi uzak tutmaya çalıştım, olmadı.Kendimi tehdit bile ettim, uzak dur, bitti bu iş filan diye; olmadı.

Yani günlük var ya, işalla gelip de okumaz buraları :) Okursa da sen beni tanımadığını filan söyle, "yoldan geçerken geldi yazdı sayfalarıma" filan de lüüğtfen.

Bi de günlük, o varolduğu sürece; olmaya kassam bile mutsuz olamıorum.Bi rahatlama gelio o saniye onun da nefes aldığını bilmek, beni aklına getirdiğini hissetmek.

Günlük yerinde olsam beni kovardım, amma ötmüşüm :) Hade pyéé.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük 1 aydan fazla bir süredir kendi kendime gelliştirdiğim mutluluk yine onun yüzünden bozuluyor. hala mı ya, yeter, sıkıldım. "i wish i could eat the salt off of your lost faded lips" demek istiyorum ona günlük. hatta she puts the weights into my little heart yani. umarım şimdi çekeceğim güzel uykudan sonra sabah onu unutmuş bir şekilde uyanırım ve pazartesi onun o küçük kahverengi gözlerine baktığımda kalbimin yarısının karın boşluğuma doğru kaydığını hissetmem. ama büyük ihtimalle 2 ay daha bu "belki" durumu devam edicek, taa ki herkes öss için rapor alana kadar ve herkes öss'ye odaklanana kadar. belki öss'den sonra.. ne dersin? keşke emin olabilseydim günlük. bir şeyler emin olabilseydim. yalnızca bu değil, şimdi perspektifimi geniş tutuyorum, hayatımda bir şeyden gerçekten emin olabilseydim işte o zaman gerçekten huzurlu olurdum. çünkü hiçbir şeyden emin olamamak çok yorucu ve yorgunluk huzursuzluğu getiriyor bana. her gece aynı sahne baştan oynanıyor rüyalarımda günlük. pembe bir tuvalet giymiş, ama pembeyi sevmeyen ben bile o kadar seviyorum ki bu pembeyi; ve saçları, binlerce kelimenin ahenkle birbirine tutturulmasıyla oluşmuş, güzellik adına yazılmış bir kompozisyon gibi, süt beyazı omuzlarına dökülüyor. bir kedi gibi; hırçın, sevimli, zarif, narin. o kadar parlıyor ki, rüyamda kendimi bile göremiyorum, ya da gördüysem bile hatırlamıyorum kendimi. yalnızca o var, bir dans pistinde, ahenkle dansediyor, o güzel, tatlı, şirin gülümsemesi var yine yüzünde. uyumama bile gerek yok bu rüya için.

keşke onunla hiç karşılaşmasaydık.
kurtar beni günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

gunnuk kafam cok rahat.hıcbıse benı rahatsız etmıo.uzulmuorum, oturup dusunmuorum...sevgılı olayları bıttı.ıyıkı de bıttı.harbı bırıne baglı yasıosun.anlamsız bı sekılde uzuluosun.gerek yok.illaki bırı olucak bıgun ama artık baskasına verıceem sevgıyı kendıme vermeye basladım.cok daha guzel oluo.sen de dene bi:)kendımı 2kat daha fazla sevıorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...