Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük, rpg aldım geçende, fable - the lost chapters diye, ama ekran kartı ve ram yetmiyo heralde, ki oyun esnasında çot diye takılıp kalıveriyo oyun arada bir, hem de en düşük grafik ayarlarıyla oynamama rağmen. ama oyun süper bişi, paso oynamak istiyorum. bilgisayar da laptop olduğu için hardware değişimi çok kısıtlı. mesela yeni ekran kartı alamıyorum, 64 mb ati ile devam edicez. ama 512 ram'imi 1 gb'a çıkartabiliyormuşum, öyle bi güzellik yapıcaz yakın zamanda. inşallah o zaman oynayabilicem oyunumu misler gibi. bi de doğumgünüm yaklaşıyo benim, levie'nin doğumgününü kutlayamıyoduk 2 haftadır, haftaya benimkiyle beraber kutlicaz artık muhtemelen hehe =p doğumgünü hediyesi olarak dijital fotoğraf makinesi istedim babamdan, "en iyisini almaya çalışırım" dedi, 6 gün kaldı, çok güzel, oley. öss'ye 92 gün filan kaldı bu arada, ama onu nedense B:BeynimBelgelerimDüşünmem GerekenlerGüncel Konular klasöründe en aşşalara yolluyorum hep. test çözmek mi? hah! mr muscle yardımıma koşar! koşmazsa yan bastık tabi. şimdi de eskiden yazdığım bi hikayeyi temize çekiyorum, çok kastırıyo ama, başka da yapıcak işim yok zaten canım sıkıldı, bari onu yapıyim. zaten temize çekiyorum dediğim, resmen baştan yazıyorum hikayeyi, konu aynı yolda ilerliyo ama anlatım tarzımı yenisiyle değiştiriyorum, çok daha güzel oluyo. eski halini de koymuştum zaten burda karalama defteri'ne, yeni hali de hazır olunca koyarım, girersin okursun. hadi öpoorom.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece 2 tane çok önemli şey öğrendim;

1.Futbol bilgin ve kondisyonun yokken sakın kumpircilerle gaza gelip maça gitmemem gerektiğini yoksa belimi doğrultamadıgımı öğrendim.

2.Sokak çocuklarının sokaklarda nasıl ve ne şartlarda kaldığını gece sokakta soğuk ve ayazda sabahlayınca anladım.Demekki evimizin değerini anlamak için arada sırada bu tür şeyler yapmak lazım.Cebimizde kısıtlı paramız varken çorbacıda çorba içmenin ve geçe 4:30'a kadar dışarda dolaşarak sabaha kadar açık bir cafe bulmanın ne kadar zor olduğunu gördüm.

Neyse günlük dün gece daha birçok şey oldu ama hepsinide anlatmak gerekmiyor tabi şimdi ben yatıyorum çünkü her tarafım ağrıyor ve çok feci şekilde hastalandım. Hadi iyi geceler...
Sosyal ağlarda paylaş

Şirketteyim... 1 senedir pazar günleri aynı sorunları yaşamaktan bıktım eve gidip uyumak istiyorum her zamanki gibi yarın gene derslerimi kırıp miskinlik yapmak istiyorum ama devamsızlık hakkım kalmadı. Penceremden ölüm manzarası görünüyor siyah giyinip bütün gün onu izliyorum... vsvs
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük;

Sabah Demorah'ın telefonuyla uyandım. Saat 10.00 da buluşalım hadi buluşalım diyordu maynak :)
Neyse biz de 1-2 saat sonra buluşup "Sımsıcak Kahvaltı" denen zımbırtıdan yedik. Komşunun kızını orda gördüm, yanında kendinden çok büyük bi adam vardı. Bana "Sen beni görmedin di mi dinan?"dedi. Ben de olumlu anlamda kafamı emme basma tulumba gibi yukarı aşağı salladım.

Sonra Archangel'ı da alıp kafeye gittik. Cafe dediğim de internet kafe. Oturduk. 3 tane adam bulduk karşımıza bol bol ezdik sonra bıktılar oynamadılar bizle zaten. Dota'ya yıllarımı vermişim azcık da sefasını süreyim değil mi :)

Sonra gittik birer donas yedik. Oradan da Arc bizi sapır saçma bi bara götürdü. Fazla durmadan kalkıp başka bi bara gittik. Orda da duramadık fazla uyuz oldum.

Sonra ayrıldık tramvaya bindik. Demorah'ın bana vermiş olduğu ES-Bileti kullandım ama o da ne ! Bana kullanılmış bilet vermiş. Adam başladı laf etmeye. Ben de kes lan ineriz bidahaki durakta dedim. Sonra bir sonraki durakta da bilet aldım. Bu sefer de İçerdeki görevli, insanlara TERS BASMAYIN ŞU BİLETLERİNİZİ! dedi aynı bu laflarla. Asi gençlik kavga çıkardı. Güzeldi. Eve geldim. Televizyon bozuk.. Kitap okudum sıkıldım. Kafam güzel ama.. Erkenden uyusam mı..?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...