Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sevgi bitmez sabrina ama onu göstermeyide bilmek lazım.Ona sevgini göster.

===================

bende kendime soruyorum bazen acaba onunda halen daha bana karşı bir sevgisi varmı?

[ Mesaj 29 Mart 2006, Çarşamba - 00:16 tarihinde, khalad tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün de (yani dün de?) duş almadım, yarın okulu asıp günü kendime ayırıcam tamamen. keşke geçen sene gibi olsa hala, "hmm gitmiym bugün okula ya" diyip gitmeyebilsem okula. şimdi anneme "anne ben bugün okula gitmiym, di mi ya?" desem önce O.o diye, sonra =| diye, sonra da =(&%$½) diye bakar. çok anlayışsız canım bunlar. şimdi yatiym ben, 6.30 gibi uyanıp tuvalete girip duş alıyim, sonra okula gidiyomuş gibi evden çıkıp, annem evden gidene kadar yan sokakta dolanayım. 15 dk filan zaten. geç çıktı desen 20 dk. ha yalnız sabah uyanıp da "kendimi hiç iyi hissetmiyorum ben ya, gitmicem bugün" derse yan basarım (uyy şom ağız)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, bugün müdür yardımcımız olan gerizekalı mal kafalı annesi belirsiz ibibik, yine saçlarıma taktı. annemi aramış, babamı aramış, "disipline vericez" filan demiş. afedersin "hayat kadını" çocuğu, sanki annemle babamı disipline vericek, sanki bana söyleyince ben anlamıyorum, sanki annemle babamın beni arayıp "yavuz çabuk kestiriyosun saçlarını disipline vericekmiş müdür yardımcınız" demesini çok takıyorum.
GÜNLÜK
ACAİP SİNİRLENDİM BEN YA.
tüm gerizekalı 18+ lerin allah belasını versin, onların gerizekalı kurallarının da allah belasını versin, hepsi ölsünler lan! anasını sattığım, sanki askerdeyiz, sanki saçımız uzayınca bitlenicek, sanki sanki SANKİ ARH boğazına yapışıp o şişe dibi gözlüklerine yumruğu patlatıp gözlerine göçertmek istiyorum o gerizekalının. keşke bir üniversitede okuma isteğim olmasaydı, ya da keşke o gerizekalı müdür yardımcısı, sadece sıradan bir gerizekalı olsaydı, vücudumdaki hiçbir kemiği ve kası onu pataklama zevkinden mahrum etmezdim.
öyle işte.
sinir.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ben bunu hak ediyormuyum hak ediyorum dimi dogru soluyosun cok sevdigim icin hak ediyorum günlük hic kimseye vermedigim degeri ona vermedigim icin hak ediyorum oysa benim masum amaclarım vardı hanımefendim olsun o bana deil ben ona uyayım ama olmuyo günlük iste hayat nankör bir seyi cok istersen ya kavusurmussun yada kavusup cabuk elinden gidermis benimki ikincisi oldu galiba ona o kadar cok alısmıstımki kendimize ait bir sarkı secicektik onun sorunları araya girdi beraber eglenecektik gene onun sorunları girdi günlük bu sorunları asmak icin hep caba sarf ettim sorunlar onemli degil ölümden baska hersey halledilir ama o bunu istemedi benden birden koptu günlük ne olup bittigini ben bile anlayamadım cok kotu oldu be günlük neyse gorusmek üzere...

[ Mesaj 30 Mart 2006, Perşembe - 21:35 tarihinde, Asgard tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

günlükçüm aynı rutin cuma günündeyiz.3 saat dersten sonra eve gelicem,dışarı çıkıcam içecek adam bulup içicem.bulamassam tek başıma içicem.akşam olacak arkadaşım gelecek,garaj'a gidicez.garajda içemeyecez zira bira pahalı.aralarda çıkıp sokak içimi yapacas.ankara'daki canlı müzikli yerlerden hiçbiri istediğim müzik yapmıyor malesef günlük.gittiğim bir keyif var,ki bugün de gidicem. orası güzel bak.cici keyif.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük onu galiba üzmüsüm:( biraz fevri davrandım evet haksızım bu konuda duygular o kadar yogunki ne yapacagımı sasırıyorum umarım anlar beni...günlük sole kücük hanımefendime bana yardım etsin tek basıma tamir edemiyorum onun yardımına ihtiyacım var eskisinden güzel olacak buna eminim...ona ihtiyacım var:(
dün yarısa kayıt olmustum günlük bugun haber bekliyorum bakalım nolacak ehe gorusmek üzere o gelirse onu cok sevdigimi solersin:)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...