Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Bugun şu Kojiroh denen kişi ile Kadıkoy'de bir kafeye gittik v.i.p olan kısmısına geçtik,oturduk bfme2 oynadık güzel bir gün geçirdik ancak Mordor'u güçsüz yapan oyun yapımcılarına burdan seslenmek istiyorum:

"Siz hiç Mordor seçip İnsanlarla savaştınızmı acaba?"

Neyse ben sizin yerinize söyliyeyim tam bir işkence makina başında oturup ağlamamak elde değil.Elfler ve insanlar gayet güzel kasış olmuş daha cüceleri denemedim gerçi ama onlarıda fena yapmamışlardır tahminimce.Oyun grafikleri 1. oyuna göre gayet güzel olmuş ama benim bilgisayarımda hiç bir zaman o oyunu oynayamayacağım oda bir sorun tabi..

Cafe'den çıktıktan sonra Yazıcıoğlu pasajının oraya gittik amacımız bana sidi kabı almaktı ancak yandaki pasaj kapalıymış.Ama nedense bu filim-oyun-mp3 sidi var sidi abi diyen tipler hiçbir zaman kapanmıyormuş bugün öğrendim.Adamlar dur durak bilmeden çalışıyorlar azimlerine hayranız ailecek :)

ve böylece doğum günü şenliklerimin son günüde bitmiş oldu... :P
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ben ömrüm boyunca hep bana gerçekten sıcaklıgını verebılcek benı sevebılcek bı kız ıstedım onu buldum 3 seneden sonra ayrıldık cok kırgınım yıne bea gunluk dokunsalar aglıycak durumdayım oysakı ben hıc aglamazdım gunluk nabacam bılemıyorum ıyıce sasırdım hayatta en cok zevk aldıgım pc bıle zevk vermıyor artık bana offf offf
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün canım istemediği için dershane'nin zorunlu deneme sınavına gitmedim. Acaba ben bu üstün çabam ve isteğim sayesinde ösese'de nasıl iyi bir puan alıcam merak ediyorum.

Bu sabah bilgisayarımın ses sistemi bozuldu sanırım,müzik dinlerken abuk subuk cızırtılar gelmeye başladı.Eskide olsa severim fps 1000'i :( İşallah bir sorun yoktur zaten bugun sınavada gitmedim bizimkilere bunu söylemekte büyük sıkıntılar yaşıyabilirim...
Sosyal ağlarda paylaş

son bır 2 haftadır sureklı moralsızım hıc bırsey su kotu moralımı duzeltmıyor sureklı asık suratla gezıyorum yaptıgım hıc bır sey bana zevk vermemeye basladı bunalıyorum sıkılıyorum daralıyorum kırgınlık var uzerımde yorgunum uyku duzenım bozuldu sureklı uyumak ıstıyorum ama uyuyamıyorum uyudugumda 5 saatten fazla uyuyamıyorum uykularımdan sıkkınlıkla uyanıyorum uzerımdekı agırlık bır turlu kalkmıyor ben boyle degıldım hıc bır seyı takmazdım cok mutluydum ama bu aralar hersey uzerıme gelıyor herseyı sorun etmeye basladım hayatımın akısı degısıyor sankı sımdıye kadar kendımı hıc hıssetmedıgım kadar karısık hıssedıyorum artık bombos gıbıyım hıc bır sey eskısı gıbı olmayacak sanırım ama su ruh halımın daha fazla surmesını ıstemıyorum eskı hayatımı gerı ıstıyorum buyuk bır cokus ıcındeyım ...
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük ben acaip bi dönem geçiriorum, agresiflik ve daha bilimum şeyler var üstümde.

Gidip denize mi girsem, boks mu yapsam, amuda mı kalksam, kapının arasındaki ahşap eşiğe mi tırmanmaya çalışsam napsam bilmiorum.

Bi de günlük, öle "oo, sabriş? triplere bak seen?" filan dersen; seni katlar uçak yapar ve derste arkadaşımın ensesine gelecek şekilde uçururum.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük araba dik yokuşta patinaj çekio hele ağırlık varken.lastiklerin kaç aydır deişmesi lazım ama annem sağolsun erteliyip duruyo haftaya hayırlısıyla değişicek değişmezse inip kesicem lastikleri zorla değişcek.allah sabır versin bana..altın yolda bi viraja 60 la girebiliyorum max....
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...