Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pat - Warrior PvP video

Phlox

Öne çıkan mesajlar

said:
Virus, 29 Ekim 2005 16:44 tarihinde demiş ki:
Mc lerdeki dmg dealer görevini roglara hunterlara değil warriorlara vermek lazım

bizim MC runlarımızda damage meterda sevgili warriorumuz maouno zaten başı çekiyor hep.şimdi roguelerin teki viskag the bloodletter ile ona yetişmeye başladı,ama yine geçemiyor.[signature][hline]valandil ownz j0o!
çapkınım hovardayım,24 ayardayım.
WoW - Kelvin /Magtheridon , Xrzug[Dusk L33t] /TM
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Hehe bencede :D[signature][hline]Wow:Satanix [PT] 60 NE Rogue of Magt. , Satanix UD Rogue of The Maels.
Daoc:(iskoç)Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Osi:Virus The Baltazar of Atl
Horizon:Satanix The Dragon..
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bakıyorum mesela bizim pickup allianceların yaptığı hataları yapmış hep alliance, bizim pickuplar da en önde koşuyor ve kocaman diye kich'e saldırır, adam enrage ile gider herkesi tek tek keser. ben kesinlikle warriorlara vurmam çünkü bilirim ki enrage ile silahı güdük bile olsa dmg'si uçar warriorların istediğin kadar armor giy. o bir kenara bir de aldığı dmg'den rage toplar ki MS de sallar whirlwind de. priesti keser, warrioru sona bırakırsın, stun atarsın adamda 100 rage olur gene yatar..

belki kendim gözümle görmemiş olsam bana da abartı gelecek ama gayet mümkün, rakibin ne yapmaya çalıştığına göre çoşabilen tek sınıf warrior. ha ama koyarsın bir rogue aynı item ve bufflarla, ambush + vanish + ambush + evis bir bakarsın 8-10k olmuş. ya da trinketları bilmemneleri açarsın 3000 sbolt arka arkaya sallarsın. kendi gözümle 3071 aimed atan hunter da gördüm, (abuk sabuk buff, bug filan da yok) undead mage full hp'den öldü tek büyü sallamadan. ya da reckoningi geçiyorum, (bende eskiden vardı, bıraktım) vengeance + bütün bu bufflarla dediğim gibi bir sallarım 3000-4000. oyunu bitirmiş mi olurum? hayır.. :) healerla en çok çoşabilen bir sınıf warrior, healerları durdur hammer of justice süresi bitmeden ölür o kadar kişi arasında. ve 7000-8000 gibi bir hp vardı en başta dikkat ettiyseniz mesela..

neyse dolmuşum bu konuda, sebebi de kendi sunucumda pickuplarla oyuna girince "OMFG KICH WE HAVE NO HOPE" demesi milletin. denk ekip karşısına çıkınca killing blow'da geçtiğim oluyordu bu adamı mavi silahla, (ki milleti healleye healleye) ama millet anlamıyor işte, terminator muamelesi yapıyor, ona odaklıyor saldırıları ve ezilip geçiliyorlar. o videoda pope olsa karşısında mesela adam köprüyü geçmeden koyun olurdu. doggy olsa sap yerdi. 3071 aimed hunter tokk olsa trapte kalırdı..

yani her sınıfın olayı başka, ben biliyorum ki warrior reaktif bir sınıf, ona göre oynuyorum. kendim de warrior açayım dağıtayım ortalığı diye düşündüm ama bana raid tankı muamelesi yapan supportlar yoksa arkamda sıfır olurum. bu adam yalnız warriorun yapabileceğini göstermiyor, bu da diğer bir itirazım yorumların çoğuna..[signature][hline]Marshal Safir of Aetas - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

adam server lar acıldıgından beri warrior kasıyo heralde..demin adamın profile ine baktım adamda bi warrior un sahip olabilecegi en ii plate ve silahlar var..0 dan 3-4 tane lvl 60 char kassan bile sahip olamayacagın seyler e yuh yani..her turlu potion ekipman var sonucta alkıslanacak bi adam elestirilecek bi yanı yok bence..yetenegine bisi diyemiyorum bunca aydır oynarım aynı charı bana verseler 1-2 oldurdun 3. de yatarım okadar cok tusa basıyoki adam saymaya usendim acıksası..

bu adamı izledikten sonra ben en iisi warrior oynamayı bırakıyım oynamayı becerebilenler oynasın dedim :)

video nun da ayrı bi guzelligi var okadar video izledim bu kadar guzel planlanan bi video gormedim belli ki cok emek harcanmıs..ve bu kadar ovguyu hak ediyo sonuna kadar..
Sosyal ağlarda paylaş

sam adama maksimum cc'yi uygula istersen, sen sheep edince arkasindaki priest dispel atmayacak mi? heal bot mu sadece arkasindakiler?

karsi takimin hepsi healerlara dalar sheepden sonra, priest bi dispel atar warrior'a, warrior bloodrage acip bi rage pot icer gider priesti mage'i dover yine heallenmeden, baska bi tip onlari koriycam diye gider warrior'a crit vurur gene enrage'i acilir.[signature][hline]oyle iste.
Sosyal ağlarda paylaş

priest görürsen prieste atarsın sheep, şamanı, druidi kesersin gene sona bırakırsın warrioru. amele değilse takımın (hem ekipman hem yetenek hem bilgi olarak) warrior ancak bir kişiyi filan keser diyelim hiç cc yapamadın ya counterlandı. warriora nefarian bile dalsa kesilmiyor mu sonuçta? warriorun becerisi mi? :) mob zekasından sıyrılamayan oyuncular da videoya malzeme olur sonra..

tanrı filan değil yani adam, hakikisini kesiyoruz yanında guild priestlerini, şamanlarını, druidlerini toplamamışsa. 1000+ raptor crit atan hunterla yanyana oynuyorum, melee sınıf değil ama warriorları alıyor melee'de ben healledikçe adam, video mu çeksin? :-p[signature][hline]Marshal Safir of Aetas - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

hah ben bu videoyu unofficial realm forumumuza koydum, buyrun kich'in (rank 13 tauren warrior, emerald dream'de bir numaralı horde raid guildi olan mortalis'in üyesi ve guild takımlarının lideri) cevabı:

"All those hits you see when he doesnt have Death Wish procced are what im seeing at the moment 31/20 specced with enrage, its dependant on sword and crusader procs though. 3-4 shotted a few people today."

henüz arcanite reaper kullanırken ve epic pvp setini tamamlamamışken pvp parçalı lightforge ve ice barbed spear ile duelde yenmişliğim var, (3 kere yaptık zaten) bu adam AV'de 20 kişinin arasına dalıp çatır çutur kesiyor aynen böyle. tehlike ratingi yanında healer yoksa yanında healer olmayan, mavi ekipmanlı undead mage hiratchi'den düşük. bu dediğim mage de başkasına nuke sallayıp anında bana counterspell atabilen birisi. başka epicli mage de epheremeal power trinketı açıp frost nova ile 5-6 kişiye birden 1500 üzeri coc salladı, aaa ne oldu, 10k verdi instant.. :-p[signature][hline]Marshal Safir of Aetas - 60 Human Paladin - Emerald Dream

[Bu mesaj Sam tarafından 30 Ekim 2005 03:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o bahsettigin kich isimli adam da bu dmglari vuruyosa ve abde dagitiyosa ona da mi arkasindaki healerlar olmadan hicbisi degil, cc yapmak lazim, bufflari var bilmem ne diyosun? :p

bu adam tabii ki tek degildir, bi cok warrior onun ekipmanini alip vurur bu dmglari, problem o ekipmani alabilmek.

abde duzgun bi grup olmadan rank 10'u gecmenin ne kadar zor hatta imkansiz oldugunu herkes bilir burda, bu adamlar bu ranklere gelmisse onlari kismen yenteneksiz bunlar sadece buffla ekipmanla bunlari yapiyorlar diye suclamak haksizlik bence.

neyse nerden nereye geldik, paladinler de kagit uzerinde damage vurur diyodun, paladinlerin soc ve normal vurusunun ayni anda critleme sansi ne kadar ki?

bi warrior'in crusader'inin, enrage'inin acilma sanslari gayet yuksek, e 30%+ crit chance de olunca bu damagelar pek kagit uzerinde kalmiyor sam. :)[signature][hline]oyle iste.

[Bu mesaj thanatos tarafından 30 Ekim 2005 03:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok ztaen şu var, sweeping strikes + whirlwind bir şekilde stack oluyo. yani ss açıkken ww yapınca 8 kere vuruyorsunuz toplam. eh 25%+ crit chance olunca whirlwindde illa 3-5 attack critler :) silah da oyundaki en iyi 2h silahlardan biri olunca pek şaşırmamak gerek aslında. bi de herks adama daldığı için sınırsız rage var ve enrage sürekli açık adamda.

bir de whirlwind totemin imbalığı goze çarpıyo orda :P toplam 28%lik extra attack şansı var adamın. eheh bi ara denemem lazım warriorum ve dandik ice barbed spearımla :)[signature][hline]Wagner - Level 60 Undead Rogue - Bladefist

[Bu mesaj Phlox tarafından 30 Ekim 2005 03:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

thanatos'çuğum, sadece ben değil, bütün alliance all-star takımı söylüyor bunu. :) healerları bitti mi kich = 0. ve mübalağa etmiyorum, bu herif gibi dmg'ler veriyor. rank 14 alliance mage'inin hp'sini yarılıyor diyorum yanına geldiği anda. yetenek mi, evet adam en iyi horde warrioru, (gerçi bizim server pve olduğundan biraz kıtlık var pvp yeteneği konusunda) bunu da kendim kendisine karşı yüzlerce wsg, onlarca ab ve bir miktar da av maçı yaptıktan sonra söylüyorum. ama undead mage hiratchi healersız neler yapıyor görseniz dersiniz yetenek başka. yanında healerı varken de yokken de olmayacak işler başarıyor..

ayrıca ab'de rank 11 solo oynayan tipler var bizim sunucuda haftanın 1 numarası olan üstüste. bunların ekibi yok, guildi yok. iyi oyuncular da değiller. bir ay öncesine kadar da rank 6 bile değildiler. böyle devam ederlerse rank 14 bile olabilirler ama becerileri gene sıfır olarak kalacak. son yamadaki değişiklik ve AB'nin çıplak at üstünde haritada koşanlara bile tonla honor vermesi sayesinde en hor gördüğünüz tipler bile 1-2 aya rank 14 çıkabilir karşınıza..

"neyse nerden nereye geldik, paladinler de kagit uzerinde damage vurur diyodun, paladinlerin soc ve normal vurusunun ayni anda critleme sansi ne kadar ki?"

ice barbed spear, sadece mavi ekipman, sadece self-bless ve dmg power-up, druid'e 750 + 1500. sıfır bug. sınıf: dmg özürlü paladin.. (zaten warrior gibi dmg verememesi gereken bir sınıf ki fender isimli rank 13'e kadar yükselmiş NE druid catform'da 2200 ravage, bearformda 1000 maul crit atıyor 8000 armorla, 500hp kalmışken kendini healleyip kaldığı yerden devam ediyor)

"bi warrior'in crusader'inin, enrage'inin acilma sanslari gayet yuksek, e 30%+ crit chance de olunca bu damagelar pek kagit uzerinde kalmiyor sam."

aynı anda iki kere crusader procluyor bana, :-) crit şansı da sıfır buff ile 24% küsur, 4 parça epic. bu ekipmanları ve buffları alırsam %30 üstüne çıkmamam olanaksız..

benim dediğim zaten paladinin süperliği değil, talent treeleri karşılaştırın çöp yok dmg namına. ama bu warrior arkadaş oyunu bitirip game over'ı görmüş değil. doggy'nin backstablerini ya da pope'un ignite'larını poposuna birden fazla healer takmadan görse video malzemesi çıkamazdı.. :-p

taunt kullanan warriorlar? ben bu adamın aynısını her gün görüyorum diyorum, tamam dişli ama AB maçı kazandırmadık kendisine neredeyse bir kere bile.. :) (yeteneği de bu videodaki arkadaştan az değil onu söyleyebilirim rahatlıkla)[signature][hline]Marshal Safir of Aetas - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Phlox, 30 Ekim 2005 03:37 tarihinde demiş ki:
bir de whirlwind totemin imbalığı goze çarpıyo orda :P toplam 28%lik extra attack şansı var adamın. eheh bi ara denemem lazım warriorum ve dandik ice barbed spearımla :)

benim bildiğim extra attack şansı her faktörden ayrı ayrı hesaplanıyor, %2 hand of justice ayrı, %6 sword spec ayrı, %20 WF totem ayrı, bir yerde combat logu gösteriyor zaten bunların hepsinin bir anda procladığı ki o kadar şansla lotoda 5 tutturursun..[signature][hline]Marshal Safir of Aetas - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

azım bi karış açık kaldı tank desem yalan tankılığı aşmık ordu omuş bu warrior yaa arkadanda heal merkezi durdur durabilirsen ooohhaa oyuna küstüm yaa 1k adan aşşa vurmuyo herif yavv buradan tek sonuç çıkıyor

warrior NERF!!! :p[signature][hline]Uyu, sevdiğim; sonsuza dek uyu
Gece ruhunu koruyacak
Karanlığı iyice kucakla
Uyu sevdiğim; sonsuza dek uyu...

Anialeyn/Priest[60]-Invadoria
Ellerosse/Hunter-Invadoria
Sosyal ağlarda paylaş

hah SS var istenirse koyarım da bugün valorlu warriora 1H protector's sword ile (41.4 dps filan) tek swingde 1100 dmg verdim. 350 düz crit + 750 soc crit filandı ve crusader yok, tek bir buff yok kendi blessingim harici. paladin charım, imba (!) warrior da değil. herhalde bu eleman gelse ona daha bile çok vururdum bir de deathwish bugı var çünkü. o beni öldüremeden yatma ihtimali de yok değil..

bazen roguelar görüyorum tier 1 epic setli priestli 2-3 sn'de yokediyorlar stunla uğraşmazlarsa. ya da dediğim gibi tek atışta mage indiren, heallanınca warrior kesen hunterlarla beraber oynuyorum. 9500 armorla 1000 maul critleyen druid var takımımda. 7500 manalı şamana self-lesser heal attırmadan indiren pope var, doggy var. bu insanlar video çekmiyor, oyunlarını oynuyorlar.. :)

ha dedim ekipteki warlocka böyle böyle diyenler var, "onlar gerçekten oyunlarını uninstall ederlerse belki de daha hayırlı olur" dedi.. :-)[signature][hline]Marshal Safir of Aetas - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

sam iyi de kötü birşey mi yapmış bu adam şimdi ? :) ben videoyu izlerken gayet eğlendim açıkçası. ha adam iyi mi oynuyo kötü mü düşünmedim orasını. muzik güzeldi video edit güzeldi :) benim de tanıdığım birsürü adam var yani iyi pvp yapan tabi. bi de 90 kusur mesaj atmışız asıl şeyi unutmuşuz..

nerf warrior! ;)[signature][hline]Wagner - Level 60 Undead Rogue - Bladefist
heres a graff

1 2 3 4 5
rogue rogue
Sosyal ağlarda paylaş

soyle birsey var yukarda da bahsetmistim, simdi ornek veriyim 5 alliance 5 horde blacksmith'de karsilastiniz, horde'da rank 14 warrior var shaman priest heallari mevcut, rogue ve mage var ayrica.

simdi alliance DPS'i priest'e gitti diyelim, bu warrior'in 2 sansi var.
birincisi priest uzerindeki adamlardan birine chargelar gerisine fear'i basar, priest'ini kurtarir, DPS kisiler fear'i bozup geri priest'e vurmaya gidene kadar zaten earthbind'i yemis olurlar, priest ortalikta kosturur, ona buna shield atar falan. bu esnada buyuk ihtimalle mage ve rogue karsidaki mage'i oldurmus olur, warrior da gidip priest'i oldurur, paladin balon'u acar heallenir falan aoe atar ortalikta dolasir (:p)
ikincisi de warrior priest''ini dovenleri gormez, direk gider alliance priest'ine, dovmeye calisir bu esnada alliance DPS'i zaten priest'i ve mage'i oldurmus olur, shaman zaten iki tane vursan oluyor, yada wolf olur kacar heallenir filan, ama her turlu priest'i ve mage'i olmus olan horde yenilir.

bu iki warrior tipi arasindaki fark belirliyo benim gozumde yetenegi, movie'deki arkadas oyle seyler yapmiyor evet ama gerek kalsa yapardi muhtemelen, yapmiyorsa o adamdan cacik olmaz isterse warchief olsun.

said:
ayrıca ab'de rank 11 solo oynayan tipler var bizim sunucuda haftanın 1 numarası olan üstüste. bunların ekibi yok, guildi yok. iyi oyuncular da değiller. bir ay öncesine kadar da rank 6 bile değildiler. böyle devam ederlerse rank 14 bile olabilirler ama becerileri gene sıfır olarak kalacak. son yamadaki değişiklik ve AB'nin çıplak at üstünde haritada koşanlara bile tonla honor vermesi sayesinde en hor gördüğünüz tipler bile 1-2 aya rank 14 çıkabilir karşınıza..

bu PvP serverlarinda mumkun olmuyor maalesef.

said:
aynı anda iki kere crusader procluyor bana, crit şansı da sıfır buff ile 24% küsur, 4 parça epic. bu ekipmanları ve buffları alırsam %30 üstüne çıkmamam olanaksız..

ama bu sadece melee crit sansin degil mi? tam olarak bilmiyorum seal of command'in nasil isledigini, bu crit sansi SoC uzerinde de mi etkili yoksa o tamamen sansa mi bagli?
eger tamamen sans isiyse 30% crit sansinla en fazla 1k critlersin ki instant hicbi atagi olmayan paladin icin bisey degil bu 3snde bi 1k, eger 30% crit sansi SoC'da da varsa o zaman nerf. :p[signature][hline]oyle iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam arkadasım,adam girmiş ab ye bufflarını almış,arkasınada healer ını almış ve ortaya bi demo cıkarmış.Vurduğu dmg leri gösteriyor.Sonuçta bir takım oyunu cercevesınde görevini yapmış.Senin adamın arkasında healerı olmasaydı sole olur ,üzerinde buff lar olmasaydı söle olur tarzındaki konusmalarına gerek yok.ve tanıdıklarınıda örnek göstermeyi unutmamışşın.Şu mage olsaydı karşısında dmg vuramadan sheep şu olsaydı şu olurdu demişşin.Yani adam kısaca grup içindeki faktörünü göstermiş.Arkasında healer olan bir warior un düzgün talent dağılımı ve iyi itemlerle neler yapıcagını guzel bir video ile karşımıza sunmuş.Adam yapmiş arkadaşım demo.madem herkes bu kadar biliyor sizde yapın sizde butun buffları alın, sizde butun potileri icin ,sizde bir DEMO çekin izleyelim.....Bak orada ilk açılısta bi paladin allylerin arasında ,o paladin sen olsaydın mesela eminimki ölmezdin...balonu açardın dimi .....güzel kardeşim benim yazılarını bır roman okuyormuşum gibi okudum bir demo için bu kadar yazı yazman etkiledi beni hakketen videoyu degil senin yazılarını begendim.Daha cok ilgimi cekti.........Ama eminim bi demoda sen yaparsan senin yorumlarını okudugum gıbı demonuda izlemekten zevk alırım.hakketen alırım...(İnanıyorum herkeste senın gıbı buyuk bi paladinin demosunun çıkmasını büyük bir istekle bekler.)COMİNG SOON.akbja....[signature][hline]Ancksunamun 60 ud mage bL
Sosyal ağlarda paylaş

Burda uzun süre warrior oynayan her insan bu damageleri gormustur sanırım.Burda adamın kendi acısından tek artısı extra swingler.Bir de healeri olması.

Dandirik a.r. ile bile ms crit 2 k civarı oluyor buffsuz sadece enrage crusader birde b.shout ile.200 dpsnin uzerine cıkıyor warrior.Bir de Orc olup special abilitysini kullansaydı siz o zaman gorseydiniz bir %25 de ordan gelirdi :P AP olarak ehuh.

Yanlız ben bi orc warrior olarak axe speci bırakıp sworda gecme kararı aldım :)

[Bu mesaj Excane tarafından 30 Ekim 2005 03:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır benim adama lafım yok, lafım adamı anormal birşeymiş gibi görenlere çünkü ben bu adama karşı oynuyorum ve yeniyoruz. hatta yenebilen tek takımız sunucuda bakın onu da söyleyeyim, guild takımı değil, pvp ile haşır neşir ve serverın alliance kısmının en iyi oyuncuları takımda. kimisinde bir tek epic yok ama full epic adamları teketekte deviriyorlar. grup çalışması olarak da takımımız tamamsa ne WSG ne AB'de yenildiğimiz olmuyor, mortalis'in bizi görünce afk'ladığı zamanlar bile oldu ki horde top 10'in 8'i filan onların üyesiydi AB gelene kadar..

"paladin balon'u acar heallenir falan aoe atar ortalikta dolasir"

evet öyle amele paladinler maalesef tonlarca. jamaz videosu tavsiye ediyorum sana, paladinin auto-attack'dan ibaret olmadığını kanıtlayan bir arkadaştır kendisi. kendisinin becerdiği işleri görseniz anlarsınız ki bu video sadece bug ve buff sergilemekten ibaretmiş..

"ama bu sadece melee crit sansin degil mi? tam olarak bilmiyorum seal of command'in nasil isledigini, bu crit sansi SoC uzerinde de mi etkili yoksa o tamamen sansa mi bagli?
eger tamamen sans isiyse 30% crit sansinla en fazla 1k critlersin ki instant hicbi atagi olmayan paladin icin bisey degil bu 3snde bi 1k, eger 30% crit sansi SoC'da da varsa o zaman nerf."

SoC tümüyle physical attack gibi işler, tek olayı holy dmg vermesi. physical crit rate'ine bakar, parry/dodge/block'tan etkilenir. 2000-3000 soc critler görebilirsin bu ekipman ve bufflarla ister bearform druid olsun ister kalkanlı prot warrior, armor tanımaz, bu warriorun deviremeyeceği hedefleri devirebilirsin. bir de normal attack var tabii, reckoning'i de dahil edersen yazdığım gibi 6k sallarsın 5000 armorlu adama, 10k'ya yaklaşabilir cloth giyenle.. (bunun da olma ihtimali işte bu elemanın extra attack'larının hepsinin aynı anda proclamasından daha olası) 1500+ 700 = 2200 gördüm diyorum işte ice barbed, sıfır epic ve self-bless ve dmg power-up harici buffsız halde leather armora.. (bize impale gibi talentlar koyarlarsa oh oh)

tinuviel arkadaşım, adam dmg show yapmış. bu kadar..

"Bak orada ilk açılısta bi paladin allylerin arasında ,o paladin sen olsaydın mesela eminimki ölmezdin...balonu açardın dimi"

bana bir kere öyle bir dmg veremezdi, çoğu zaman kalkanlı geziyorum, 8k armor ve 60% reduction. (kich 800 filan MS crit vurmuştu bu şekilde, 3 paladin öldüremedik bunun yanında en iyi horde priesti vardı ama öbür paladinler dandikti) ilk hedefine vurunca immune yapardım heallerdim. başka hedefe dönünce onu heallemeye başlardım, bana abanırlarsa shield + heale devam çevreye, mana bittiyse pot ya da bandaj. çok kritik savaşsa ekipteki en önemli kişi zora düşerse lay on hands, bunlar bitince soc açıp doğru en yakın healer ya da cloth giyene, kalmadıysa ekip kime odaklanmışsa ona. hamstring attığı hedefe anında freedom, kendisi de hamstring, frost filan yiyor zaten, trinket kullandı bitti. şimdi bir daha hedef değiştirecek, bu ana kadar ne oldu, adamı düşürdüm oyundan. takım arkadaşlarım da amele değillerse birşeyler yapacak, bizi o çatışmada yenecek bile olsalar çoğu ölmüş olurdu..

warriora enrage açtırmayacaksın, rage doldurtmayacaksın, ilk hedefi plateli adamdan seçmeyeceksin, mümkünse cc ile devredışı bırakacaksın, healerlarını öldüremiyorsan bile oyalayıp, warrioru keseceksen öyle keseceksin..

"bir DEMO çekin izleyelim"

ekipmanları toplasam bile benim popomda guild priestleri gezmiyor maalesef kich gibi, raiding guilde girmek yerine arkadaşlığa önem verip küçük guildde kaldım. ileride istediğim ekipmanı toplarsam ben de çekerim birşeyler belki, yeteneğim sınırlı ama yapılabilecek şeylerin ufak bir kısmı sergilenebilir..

neyse ED'de oynayan diğer arkadaşlar gelip yazar kendileri, aynısı var dediğim gibi bu adamın bizde de, gayet güzel dövüyoruz öyle yere serilmeden.. :-)[signature][hline]Marshal Safir of Aetas - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

Şu join as grp kalksada denyo diye tabir etiğimiz tipler hw olamasa (kendi serverim icin)
ay gecen hafta 234432342432k honor kasmişim ne kötü bakiorsun kac kill var 500 OBA kralsin ya nediyim kiçına (çok affedersiniz) 3 healer takan kendini Conan zannediyor...
Ayrica sam a katiliyorum DPS konusunda ve warriorun allahi olsa bi milyon buff u olsa öle cotank die kalkanli paladin indiremez paladin in EBAY acc olmasi lazim
Neden
Balon df+heal
Blessing of prot +heal (gurup savaşlarinda zor ama mümkün)
Lay on hands
Hammer of justice heal (gurup savaşlarinda zor ama mümkün)
Manadan tasarruf icin balonda bandaj basilabilir.
Velasıl kelam öle kodum palaya öldü felan hikaye onlar
Ayriyetten donyo alyanslar bi mc cakamiorlarmi o warriora :P hiçmi trinketli warlocklari mageleri yok iki kosun yamultsun warrioru
Demo hakkında ;
Adam critlerini koymuş müzikler hoş içerik hoş takdir etmek lazim.

[Bu mesaj Regalya tarafından 30 Ekim 2005 05:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...