Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pat - Warrior PvP video

Phlox

Öne çıkan mesajlar

OHHA falan oldum yaneee. Söylüycek laf bulamıyorum. Odin tüm warriorlara öyle bi druid ve de itemlar ihsan eylesin.[signature][hline]AthleT, 24 Ekim 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
Bu adam suçlu olmasa yargılanmaz.!

[Bu mesaj Rebelution tarafından 29 Ekim 2005 15:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bütün video deathwish acik ve ms var adamda.yani warrior talentindeki bi bug ile oynuor.31-21 gibi bi talenti var.ayrica deathwish disinda bazi sahnelerde ab buff ile oynuor buda demekki % 50 fazladan vuruyor.ms+deadwish+ab buff.[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Magtheridon
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------

[Bu mesaj xrex tarafından 29 Ekim 2005 16:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Mc lerdeki dmg dealer görevini roglara hunterlara değil warriorlara vermek lazım[signature][hline]Wow:Satanix [PT] 60 NE Rogue of Magt. , Satanix UD Rogue of The Maels.
Daoc:(iskoç)Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Osi:Virus The Baltazar of Atl
Horizon:Satanix The Dragon..
Sosyal ağlarda paylaş

death wish var :) patchten sonra bi bug oldu 52 talent alıyorlardı bazı classlar. o sırada çekilmiş bi video ama yine de death wish olmadan bile muhteşem :) o lumber millde sweeping strikes + whirlwind aşmış bi olay hatta :)[signature][hline]Wagner - Level 60 Undead Rogue - Bladefist
Sosyal ağlarda paylaş

Oha diyorum başka birşey demiyorum helal oğlu helal olsun.

Zaten warrior'a geçmeyi düşünüyordum artık kesin kararlıyım. Adam devrilmiyor, tabi healer felaket healliyor.

Monitöre tükürdüm 2440+1800 dmg instant verdiğinde..[signature][hline]Neptulon - 60 NE Hunter, 60 NE Rogue, 51 Dwarf Paladin
Laughing Skull - 42 Orc Hunter, 14 Tauren Warrior

Sosyal ağlarda paylaş

abso dikkat edersen adama pekde dmg verememişler mesela gnome magei olduruyor gnome sheep castlıyor tam castlıcak 4k dmg vuruyo bi anda gidiyo o nedir oyle ya[signature][hline]Lianna Human Paladin
Gloria Honorifice Pralium Facio Animus Gradior Quo Prodo, In Excelsis Precedo Bellator Decerte Adversa Incurro Invadoria Desideratus Fatum! Desideratus Bellum!
Sosyal ağlarda paylaş

rion adam zaten hw olmuş :) kullandıgı silaha bak istersen.ayrıca tekrar düşündüm de o kadar da zor değil ya :) whirlwind falan da var bi de surekli death wish açık. üstüne rank 14 gear ve silahlarını da ekleyince böyle bişey çıkması normal :) sweeping strikes + whirlwindin bug oldugunu soyleyenler var zaten tek ability 8 attack[signature][hline]Wagner - Level 60 Undead Rogue - Bladefist
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...