Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pat - Warrior PvP video

Phlox

Öne çıkan mesajlar

sam adam olsa alyans female paladin acmazdi.

seni delikanli hordea davet ediyorum sam, hala sansin varken bu firsati degerlendir...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)
Tarkhun - Dwarf Hunter -Illidan (US)

RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

bu nerflü halim zaten, sadece wow bölümüne post atar oldum 6 aydır. potansiyelimi göstermek için talent revision ve rank 14 bekliyorum.. (sabahtan akşama bg kasmayı bırakınca vaktim olacak) :-p[signature][hline]Marshal Safir of Aetas - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 02 Kasım 2005 02:23 tarihinde demiş ki:
sam adam olsa alyans female paladin acmazdi.

seni delikanli hordea davet ediyorum sam, hala sansin varken bu firsati degerlendir...

hırt fork şamen mı açayım yerine? :-p

horde'lara "ZOMG THAT PALLIE INSTAKILLED ME NUFR!oneleven" diye başlık açtırayım da hele.. :-)[signature][hline]Marshal Safir of Aetas - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

Sam bari mail felan at yahu Sex change yapsinlar yakıştıramadim ayıp ayıp.
hemde tam cıvır açmışssın yani
hordelerin yarisi /lick /kiss kasarken sizinkiler genklesin die actin öle demi hain seni :D[signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone http://wow.allakhazam.com/profile.html?404796
Antuan
Ashkar
Shadowthief
Sosyal ağlarda paylaş

turk erkegine orc warrior, hunter, belki bide shamandan baskasi yakismaz...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)

Sosyal ağlarda paylaş

ohoo sam birak bu ayaklari yaa, korktum acamadim de anlasalim. olmuyo boyle female paladinle...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)

Sosyal ağlarda paylaş

imba paladin diye bir thread acsin biri

sami kaydiralim o konuya temiz kalsin burasi

videoyu izlemedim ama ehe kichin damagelerde sizin yazdiginiz kadar oluyor

ve bu tip insanlara imreniyorum :)

pesimde healer varken warrior oynamak isterdim cidden
olme derdin yok kolay kolay onune cikani indiriyorsun birde oh mis valla :) (kichin bu herifin tersine summon priest skilli var stable bs arasinda tek yakaladigimda mezarliktan 2 priest BSden 1 priest kosarak gelmisti adami oldurmek uzereyken o gun korktum zaten :P )[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Brewers
Sosyal ağlarda paylaş

Dear MR. Pat;
I am wrting you this letter cause we as horde in EU have a big problem. We can not win AV . We really need a hero like you to save the horde and push us to the place we deserve.
I am a level 60 shaman with blue class set and will be very happy to respec to reju just for you. If you come to our server and help us win AV we would just heal you till death( I got 2 priest and 1 druid friends who woulf help too) and just watch you kill those puny alliance and /clap you.

Please Mr. PAt come and help us kill the evil alliance.

Your Humble Servant;
BonePART[signature][hline]OKUYUN OKUTTURUN
BonePART's Blog
Last Update: 02.09.2005

-BonePART bizim neden kız arkadasımız yok.
Bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 02 Kasım 2005 03:57 tarihinde demiş ki:
karikatür gibi male mi açsaydım regalya lol

orc şaman açıp bir de eline tesbih alacaksın diyorsun yani? alta bir de earthshaker kilt böyle arap kadri'nin donu gibi..

HAHAH efsaneydi[signature][hline]Nanette the danette. Burning legion.
Alliance. Mage. Invadoria.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 01 Kasım 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
hayır bu dmg'leri veremez zaten, bugla deathwish açıp MS sallayamazsın. gerçekte ne dmg'ler verilebilir görmek için anise videosuna bakınız. hiç de bilgilendirici bir video değil bu..

ha 5700 sbolt sallayan insanlar da var, bilgilendirici mi? hayır. bilmemne buff'ı alıp yapılan işler onlar. ice barbed ile 1535 soc yiyen druid bilgilenmiş midir? hayır, "adam dmg power-up'ı aldı yapacak bişi yok" demiştir.. :-)

walla onu bunu bilmem de bana cok yararı oldu bu movie nin..bende mc i vs i bıraktım deli gibi BG kasar oldum su an warrior um rank 7 insallah en kısa zamanda rank 14 olurumda alırım greatsword umu dagıtırım ortalıgı :)

bi de ole bi yazmıssın ki sanki butun movie de adam death wish bug ini kullanıyo arkasında 213 tane healer shaman lar dizmis butun totem leri adam da butun buff lar var gibi..

bi warlock 5 k sbolt vursa hic iplemem ya da paladin bilmem kac k soc crit lese..adam dalıyo 3-5 kisinin arasına hepsine senin tek adama soc critleyecegin kadar dmg veriyo ehh bunun icin bile warrior kasılır :)

dedigim gibi aynı ortam da baska bi class bole bi movie yapsa kimse ohaa cok kr@l adam mıs demez..olayın bu kadar buyumesinin nedeni bu movie i yapanın warrior olması..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...