Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pat - Warrior PvP video

Phlox

Öne çıkan mesajlar

Boyle dmg vermesi normal mi diyosunuz siz şimdi HW olunca?Yapmayın gozunuzu seweyim insanlık dışı vuruyo bu abi.Hangi serverdeymis biri orensede ziyarete gitsek ama iyi olurdu bi duelde denemek :9[signature][hline]No game No stres
Long Live Rebellion
FrF
Sosyal ağlarda paylaş

gangren potla damage vermiyor sonucta :) o kadar healer varken tabi normal ölmemesi ama damage etkileyici kabul etmek lazım :) özellikle 2. dakikada lumber millde recklessness açtıktan sonraki whirlwind bitirdi olayı :) yavaşlatıp saymaya çalıştım yaklaşık 12-13k damage vuruyo 3 saniye içinde orda :)[signature][hline]Wagner - Level 60 Undead Rogue - Bladefist
Sosyal ağlarda paylaş

Bana pek denk gelmiş gibi gelmiyo abi herif inanılmaz işler yapıyo adam beni 2 vuruşta indirir ya bu ne :(

Ne zevkli oluyodur öle oynamak ya ölümsüz gibisin ve bunu tamamen hakkınla yapıyosun yani ortada hiç hile veya sahtekarlık yok kralsın resmen millet seni ayakta tutmaya çalışıyo sen dehşet saçıyosun katliam yaratıyosun orda inanılmaz tek kelimeyle...
Sosyal ağlarda paylaş

tum bufflara ve dmg bonus hedelerine dikkat ederek defalarca izledim movieyi.

hicbi ability/enrage acik degilken rogue'a 1098 crit vuruyor stablesda, deathwish'i bugdan yararlanip almasi ve movie cekmesi bi yana o olmadan bile sadece enragele cok rahat 2k ms critine ulasabilecek bi karakter.

bu movie 1.8 ms nerfunden once cekilmis olsaydi buyuk ihtimalle 3k+ critler gorurduk. :)[signature][hline]oyle iste.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...