Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pat - Warrior PvP video

Phlox

Öne çıkan mesajlar

dispel özürlü priestleri tebrik ediyorum sadece.. :)

şimdi deathwish bugını geçersek adam oyundaki potionları geçtim, kullanılabilen bütün buff itemları kullanmış, (onyxia buff ikonu horde'da değişik mi bilmiyorum belki o da vardır, songflower serenade buffı bile var) üstüne de windfury totem filan var muhtemelen, (totem görünüyor ama okunmuyor ne olduğu) ne var ne yoksa kullanıyor ve zaten bonus dmg veren diğer talentlar da yazılmış yukarıda. ED'de kich adında başka bir tauren warrior var ki o da tek MS ile rank 14 magelerin hp'sini yarılar untamed blade ile böyle bufflar olmadan..

ekipmanı da raid özürlü guildlerden bile birisinin sadece pvp yaparak alabileceği bir ekipman, teorik olarak yapılabilecek şeyleri düşünüp deneyeyim demiş ve bu çıkmış. ben de hedeflediğim ekipmana ulaşınca ve warrior gibi talent revision alınca kendisine tek swingde 3000-4000 vururum bu bufflarla.. :)[signature][hline]Marshal Safir of Aetas - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

sam, videonun 2. dakikasından itibaren izle, lumber mill kısmını yani :) orda o bufflar da yok üstünde. hakkını verin adamın :P
bir de high warlord's greatsword > the untamed blade derim ben. tabi untamedin proc şansı farkı kapatcak kadar yüksek değilse. zaten adamın çantasında mc gearı da var :) koleksiyon yapmış hehe[signature][hline]Wagner - Level 60 Undead Rogue - Bladefist

[Bu mesaj Phlox tarafından 30 Ekim 2005 00:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

untamed blade procuyla daha fazla dmg şansına erişiyor, %60 reduction'lı halimle 800 kadar MS crit vuruyordu öyle saçmasalak buglar ve bufflar olmadan bu adam. gayet de sık proc şansı..

penth, 15k filan dmg vermiyor adam ve paladine düzgün dmg talentları gelirse reckoning ile verirsin. instant öldürürsün milleti isterse plate giysin. ha ama nedir, enrage var mesela çok kuvvetli bir talent tek başına. ben ice barbed spear ile 2200 vurdum druide sıfır epiclerle ve bu buffların beşte biri yokken. yok scorpid bilmemnesi, bilmemne potion hebele filan GM claymore'u alınca elime bu videonun sahibine düz crit + soc critle 3000 vururum tek sallayışla en az..

adamın kendi becerisiyle yapılmış birşey olsa aferin diyeceğim de düşünmüş neler toplanabilir max, onları toplayıp çekmiş videoyu. 40-50% crit şansı vardır herhalde o anda..[signature][hline]Marshal Safir of Aetas - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de sam adamin ustunde dmg adina sayilabilcek +20str elixir of brute force var sadece.

totem de str/agi totemlari, bide elixir of mongoose var, agi totem ve mongoosela +6% crit chance geliyor.

diger bufflarin hepsi druid/priest stam bilmem ne bufflari, orda ciddi anlamda dmg'a etki eden sadece bg dmg hedesi, deathwish(bugli talent), bide enrage talent'i var.

bu kadar bufflara baglama bence sonucta adam siradan bi warrior degil, ugrasmis rank 14 olmus, axe specin crit bonusuna aldanmamis sword spec yapmis, hand of justice almis falan filan.[signature][hline]oyle iste.
Sosyal ağlarda paylaş

15k damage veriyo sam :) ve o sırada üstünde sadece normal bufflar var, windfury,motw falan işte. sword spec + hand of justice de var zaten 8% şansla extra attack var sırf kendi itemlerinden. bi de windfury gelince olay kopuyo :) videonun başında buff konusunda abartmış ama amacı da o zaten. warriorun neler yapabileceğini göstermek sonuçta :) başka hiçbir classla bu yapılamaz sanmıyorum yani. physical aoe yapıyo adam resmen :)[signature][hline]Wagner - Level 60 Undead Rogue - Bladefist
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sam bide telant revisionla beraber reccening bomb'da kalkıcak single target'a nasıl 3-4 k ustu mdg vurucaksınki, yok yanı merakımdan soruyorum bu kadar iddalıysan vardır bi durum bilelim ona göre oynıyalım =)

Bide adamın aoe'i eziyor diğer classları...

aşığım etrafta 1k ya yakın whirlwind dmg'ları görmeye, bazen denk geliyo banada oluyo holaley diye bağırıyorum makine başında.

3 sn içinde 15k dmg versem herhalde ölürüm[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

ben o adamin yerinde olsam turuncu olana kdar bal kabagi yerim üstüne giant grow la winter icerim en son olarakda ab den buff u alirim mekandan kodoya binsem alyanslar kendi yerlerinden görür heralde :)
Moralman çökerler nası ya :([signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone http://wow.allakhazam.com/profile.html?404796
Antuan
Ashkar
Shadowthief
Sosyal ağlarda paylaş

İlginc blizz kendinde deil bu kadar olmasi fazla bence dmg lerin ne olursa olsun tezzegi cikti bu isin[signature][hline]Valkynval LvL 6x Abyss Walker Bartz Soldayreten lvl 55 TH Sold
Neptulon UD 60 rouge

[Bu mesaj Ayarsiz tarafından 30 Ekim 2005 01:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Phlox, 30 Ekim 2005 00:52 tarihinde demiş ki:
15k damage veriyo sam :) ve o sırada üstünde sadece normal bufflar var, windfury,motw falan işte. sword spec + hand of justice de var zaten 8% şansla extra attack var sırf kendi itemlerinden. bi de windfury gelince olay kopuyo :) videonun başında buff konusunda abartmış ama amacı da o zaten. warriorun neler yapabileceğini göstermek sonuçta :) başka hiçbir classla bu yapılamaz sanmıyorum yani. physical aoe yapıyo adam resmen :)

2sn'de 15k demiş penth, ben onu veremeyeceğini söyledim. ve vermiyor da zaten öyle bir dmg. bir yerde 2-3 free attack kazanıyor ki windfury, specialization proc ve hand of justice proc üstüste gelecek ohooo. ama kağıt üzerinde olabilir, çekmiş çekmiş orada denk gelmiş..

yoksa kağıt üzerinde blackhand doomsaw ile instant 10k vurabilir paladin reckoning ile cloth giyen birine böyle windfury idi bilmemne idi hedeler olmadan. ha ama nedir, warrior evet, en çok dmg verebilme şansına sahip oyunda hedefin dmg reductionı düşük olduğu takdirde. ha ama yine kağıt üzerinde o dandik, dmg veremeyen paladin reckoning bomb ve soc critle instant 10k vurabilir hedefe aynı şansla. 10k diyorum, instant diyorum. revision yememiş, deathwish bugsız paladin bu. hatta hesabın derinine inersem 10k'nın da üstüne çıkar öyle buglarla. arkadan da rogue critlesin dursun 50-60 dmg, git birisine 10k boşalt. zaten ekipmanı o raddeye getirirsem böyle bir video denerim belki yeni talentlarla..

dediğim gibi, güzel, adam kağıt üzerinde olabilecek bir olayı yapmış. ama üstün becerilik bir olay yok, buffsız clotha düz vuruşu da öyle abartı bir dmg değildi. hand of justice de düşmeyecek bişi değil bu arada, brd drop sonuçta.. :-p

sword spec'in daha iyi olduğunu usta warriorlar söylüyor zaten, dediğim kich de aynı zırh vs'yi giyiyor ve untamed blade kullanıyor, AV'de filan 10 kişi arasına giriyor stunla focus fire yaparak bile zor öldürüyoruz arjadan priest ve şamanlar healledikçe. bizim serverda var yani böyle bir tip, video değil hakikisi.. :) dmg veriyor mu veriyor, en hayvanisinden. ama ona gelene kadar mage ve roguelar sayarım çok daha usta ve poposunda guildden healer dolaştırmayan..

ekleme: ha benim demek istediğim nedir, öyle "aman warrior ne çok dmg veriyor biz ne yapmaya kasılıyoruz başka sınıflarla" diyen çok sayıda arkadaşımız olmuş, ben de ortada anormal bir durum olmadığını anlatmaya çalışıyorum. yoksa kendim 2500 sbolt yiyen birisi olarak "ooofff warlocklar ne dmg veriyor ne yapmaya oynuyoruz oyunu" da diyebilirim. bu kich'in guildi mortalis takımı da bu adamın takımı gibi pve gibi oynar mesela BG'lerde ve AB çıktıktan sonra bizim all-star takımına karşı bir kere bile maç kazanamadılar. bunlar 10 kişi gider böyle bir bayrağı ezer, biz aynı sürede dağılır 2-3 kişilik gruplarla 3 bayrak kaparız o sırada. yani öyle 15k dmg de versen ancak böyle video çeker ego tatmin edersin, beceri değil bu, keyfiniz kaçmasın.. :)

ha ben olsam orada, adam prieste 100 rage'i boşaltıp IMMUNE yazısını görürdü, videoyu kırpmak zorunda kalırdı hehe[signature][hline]Marshal Safir of Aetas - 60 Human Paladin - Emerald Dream

[Bu mesaj Sam tarafından 30 Ekim 2005 01:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

reckoning bomb bug değil mi sonuçta ? deathwish olmasa diyelim adam 10k yerine 8400 vurcak pek bi fark olacağını sanmıyorum :) paladinle warriorunun damagelarını mı karşılaştırıyoruz burda ? :p biraz saçma olur sanırım öyle birşey.
zaten adam offical forumdaki linkte demiş ben sadece rank 14 bir warriorun pvpde neler yapabileceğini gösterdim diye:)[signature][hline]Wagner - Level 60 Undead Rogue - Bladefist

[Bu mesaj Phlox tarafından 30 Ekim 2005 01:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır paladinle warrior dmg'si karşılaştırmıyoruz, ben diyorum ki kağıt üzerinde o dandik, dmg verme özürlü paladini bile ekipmanıyla buffıyla yarıştırırsın bu adamla. ben de paladini kendim bildiğim için bunu diyorum, yoksa rogue'a seal fate ile adrenaline rush bugı olsa da bilmemne bufflarını yüklesen de ooo bir bakmışsın binlerce dmg sn'ler içinde sıralanmış cloth giyenlere..

adam buffların ve bugların ne yapabileceğini göstermiş, warrior'un healerını durdurursun, warrioru da kesersin. %20 filan increased dmg alıyor olması lazım berserk stance + dmg power-up ile, armoru ve resistleri de düşüyor. işini bilen tek rogue stun lock'a bağlar keser teketekte..

reckoning bomb bug değil, buglı halinde sınırsızdı extra attack sayısı. sonra 4'e düşürdüler birikebilenlerin sayısını, deathwish bugı varken reckoning bugını da eski haline getirsen instant 100k da vurursun.. :)

ben de bazen böyle fantezi yapıyorum mesela 5-10 tane horde rogue tutacaksın varsa yoksa crit item giyidirip apleri kısıp, bunlar sürekli paladine crit vuracaklar, paladin de paso heallenecek, birisi de bossu tanklayacak, paladin kendi dmg'siyle öldürür MC bosslarını. kağıt üzerinde oluyor mu? evet. o halde sadece uğraşma meselesi, yetenek var mı? hayır..

ekleme: yukarıda MC bossu dedim ama outdoor bossu yapın. paladin sürekli free attack kazanıp (free attack değil swing timer resetleniyor şu anda, o bile aynı olur zaten) saniyede 10k dmg filan vurur hale gelir. hatta bossu da tanklar arada aggro çekerse, nasılsa devamlı heal spamlenecek.. :-p [signature][hline]Marshal Safir of Aetas - 60 Human Paladin - Emerald Dream

[Bu mesaj Sam tarafından 30 Ekim 2005 01:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...