Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

Şimdi gördüm.
Cidden bi türk yapımı olduğu için çok heyecanlandım.
En kısa zamanda indiriyorum.
Listeye aldım hehe :D

İngilizce olduğunu görüyorum sslerden ve yazılardan.
Ki bence bu da bi +. Önemli olan icraatlarımızı dışarıya da satabilmek değil mi ama? :D[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 4x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun cok iyi hos da full surumu bekleyecem ben de. Savaslar vs cok zevkli ama ne bileyim bi sure sonra sıkacakmıs gibi geliyor, dunyanın daha cok gelistirilmesi lazım iyi bi senaryo lazım. Bunlar da iyi yapılırsa kesin alıyorum full surumunu ve sabırsızlıkla bekliyorum ne zaman cıkıcak diye =)[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

Banaçok zor geldi başlar. Grubuma adam alamadan doğru dürüst 8 10 kişilik gruplara dalamıyorum doğal olarak. Belki benşm anlamadığım bişey vardır...[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

ben archery abanmıştım.. peasantlara dur diyorum.. oku alıp pirate ları kesiyorum.. çok da kolay oluyo :) archery imba :P
ayrıca merchantmı ne atım baya aprayla başlatıyo.. elimdeki malları sattım leadersihpde vardı full doldurup orduyu trade e başladım. 2 -3 kere dadılar admalar upgrade oldu yada slave trainden kurtardıklarım katıldı... bi dha dalan olmadı.. o biraz sıkıcı.. hep kaçıyolar :)[signature][hline]Fire is the universal language
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aktiftablet, 08 Temmuz 2005 00:22 tarihinde demiş ki:
Banaçok zor geldi başlar. Grubuma adam alamadan doğru dürüst 8 10 kişilik gruplara dalamıyorum doğal olarak. Belki benşm anlamadığım bişey vardır...

bak savaşçıysan uzaklaş atınla in atından crossla sok kafalarına sora bın kac.kılıc teknıgın gelısınce dırek dagıtırsın zaten[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Haziran Level Cd'sinde verildi ve gerçekten gelecek vaad eden bir oyun. Neden türkçe yapılmamış gibi milliyetçi duygularla düşünmeyin hemen. Ticari amaçlı versiyonunu kaç türk alır kaç yabancı alır belli sonuçta.....
Eğer bu oyun tamamlandıktan sonra massice multiplayer haline dönüştürülürse gerçekten iyi olabilir.
Ayrıca gittikçe kaliteli türk oyunlarının çoğalması güzel birşey.
Dedektif Fırtına
İstanbul Efsaneleri
Galata
Gerçeğin Ötesinde
Pusu
derken şimdi de böyle bir oyun geliyor ne kadar hoş.
Gerçi bu oyun biraz amatör bir çalışma gibi dursa da yolda olan 5 tane daha profesyonmel çalışma var.
Ne güzel, ciddi ciddi bir sektörümüz oluşuyor....[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

oradaki missiles'in arrow olma olasılığı nedir sizce :) bence çok yüksek[signature][hline][spo1=hede]Ben kimim biliyormusun ? [/spo ]
___--{{{///Gåµñt£è®}}}--___
[spo1=hede] Peki ne yapar bu adam ?? [/spo ]
= DevelopeR = WorldBuildeR =
[spo1=hede]Eee o zaman salla gitsin[/spo ]
{{// HéRké$é SéL@M UlTiM@y@ DéV@M }}
Sosyal ağlarda paylaş

şu başlığa devamlı giriyorum kendi attığım mesaja cevabı bırak kendi mesajımı bulamıyorum ehehe bir daha soriyim bari sistem gereksinimleri neler kullandığım makina p3 800 mhz 256 sdram çalıştırmaz demi ?[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:
seni hayat banlamış ben ne yapayım yazık!

forgiver 1, 11 Aralık 2004 21:40 tarihinde demiş ki:
bu arada hoşgeldin ps: senin mesajına ve diğer mesajlara hoşgeldin yazmamım tek nedeni post kasmak doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bakalım bu seferde yörünge dışı olcammı

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...