Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

Bende bunun gereksiz bi tavır olduğunu duşunuyoru, üzerine yıllarca bana harcanmış uğraşılmış bir projenin, icine kapanık bi şekilde türkçe cıkması uzucu ve boşuna zaman kaybı.

Çek'ler dunya piyasasına kendi dillerinde oyun yaparak girmedi, ruslarda öyle. Bi almanlar denediler almanca oyun yaparak dunya piyasasına girmeyi inanılmaz içlerinde patladı butun oyunları.

Oyunun turkce olmaması sena yapımcıları veya urunu turkiye den kovma hakkı tanımaz.

hoş kim ne yaparsa yapsın hiç bir zaman sana böyle bir hak tanınmaz nede herhangi birimize.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 14 Haziran 2005 22:54 tarihinde demiş ki:henüz ingilizceyi tamamlamış değiller,öncelik oyunun tamamlanmasında. dil seçenekleri extra olur. ingilizce olması iyi olmuş çünkü uluslararası bir oyun haline gelmiş. forumlarına bakarsanız türk sayısı kadar (belki daha fazla) yabancı olduğunu görürsünüz. oyun tam olarak bittiğinde türkçesi de çıkacaktır,oyunun yapımcıları şuan birçok şeyle meşgul zaten oyuh hakkında.

ayrıca oyunu yapan herkes türk.[signature][hline]^Dallas Mavericks^
Penthesilea'lar banlanmasın!
Level 10 Student (Level 2 Lise Prestige Class)
Sosyal ağlarda paylaş

Parasız kaldım oyunda ha.
Güzel bir ticaret yolu hazırlamak lazım.
"Şundan al şuraya sat acaip para kırarsın." diyen merchantlerin gazına geliyorum, 2 kuruş para zor geçiyor elime.[signature][hline]BoneC title'ını alanları protesto ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Pazarlama amaçlı böyle birşey yapılması gayet doğal.
Ayrıca forumlarında Türkçe bir alan olması yeterde artar bile bence.
[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S

[Bu mesaj Ardeth tarafından 15 Haziran 2005 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar tamam Türkçe oyun istiyorsunuz da biriniz de forumuna programcısına yararı olacak bir eleştiri yazdınız mı?Hayatınızda shareware bir oyuna para verdiniz mi?Türk oyunu sadece Türkçe kullanarak olmaz zırhlara,silahlara,ticari eşyalara ve bozkıra dikkat ederseniz oyunda açık bir Orta Asya havası var.Zaten forumlara bakarsanız dil desteği ekleyeceklerini de söylemişler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Werewolf, 15 Haziran 2005 18:23 tarihinde demiş ki:
Parasız kaldım oyunda ha.
Güzel bir ticaret yolu hazırlamak lazım.
"Şundan al şuraya sat acaip para kırarsın." diyen merchantlerin gazına geliyorum, 2 kuruş para zor geçiyor elime.

işin aslı tuzda ya.. madenden tuz alıp oraya buraya sat iyi para ediyo.[signature][hline]^Dallas Mavericks^
Penthesilea'lar banlanmasın!
Level 10 Student (Level 2 Lise Prestige Class)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla atlılar bitene kadar great lancele girip çıkıyorum, atlılar bitince çekiyorum kılıcı atsızları traş ediyorum. Hiç ok falan kullanmadım hehe[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

ya two handed sız at da piyade kesmek zor oluyo weapon reach yetmiyo kılıc kısa geliyo, nedense okcular durmadan beni okluyo kalkansız yamuluyorum.

edit: ha aldim bi tane chipped nomad sowrd kesiyrum catur ccutur mileit o başka, o kılıcda 2000 denar.
[signature][hline]
Beş Hececiler

[Bu mesaj Cuce tarafından 16 Haziran 2005 00:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 15 Haziran 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
hemen indiriyorum

oyunu bu saate kadar oynadım ama lvl 6da bitti tadı damağımda kaldı nomad bowuda çekmiştim takır takır headshotlar geliyodu ne güzel archery 78 mi ne olmuştu :-)[signature][hline]Name: Archy_Firestorm
LvL: 5x
Class: Rogue-Assassin
Race: El Morad
Clan:The_Others²
National Point: 2xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

dimi =) nomad bow steppe horse, kafaya orta asya turk, helmimsisi, cok zevkli olmuş.

şimdiye kadar herhangi bir şekilde bize at kullanma hissini veren tek oyun bu bence. at ustunde koşturmak ok atmal kılıc savurmak, sonra anda ustuen gelen oklardan kalkanla korunmak falan cok zevkli.[signature][hline]
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...