Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

said:
khas, 14 Temmuz 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
ya beyler birkaç soru soracam:

1. oyunu kimler aldı? herhalde cd-key gibi bişeyi satın alıyoruz int'ten di mi?

cd key alıyorsun evet ama 2 makınada kullanabılıyorsun bu cd keyi. pusu daki sistem gibi bir sistem var.

2. oyunun bir başı sonu var mı? yoksa bi savaşçı olarak girdiğin meydanlarda sürekli kalıyor musun(mmorpg sistemi gibi mi?)

oyunun sonu henüz yok betada olduğu için, ama gelen patchler ve tam sürümde uzun uzun questler quest harici eğlence yaratabilecek aktiviteler mevcut. o zamanda tam bir sonu olacağından emın degılım ama bi amaç olacak.

3. multi si var mı?

hayır
4. beta dmişsiniz. oyunu şimdi alsam ilerde para vermeden elimdeki beta gerçek olacak mı?

para vermeden tam sürüme geçebileceksin evet

teşekkür ettim...
rica ettim
[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

evet var onuda yazdık oda konuşuldu zaten, oyunu satın alıyorsunnormaldfen duşuk bi fiyata lvl6 ustune cıkabiliyosun oyunun orjinali cıkıncada ayrıca para vermiyosun indirimli almış oluyosun. Ayrıntıları yine topicde var sanırım.[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC FREE
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada cdkey almamıs olup,iyi ordu yapmak istiyorum diyen arkadaslara tavsiye vereyim.
Trainer olayı cok iyi,karakteri yaratırken int e abanıp Trainer skillini en yuksege cıkarıyorsunuz.
İlk sehirden townsmanleri alıp,tavern de gecelemeye baslıyorsunuz,Trainer skili,dinlendiginiz her gece icin skill lvline göre partiye xp dagıtıyor.30 günün sonunda yaklasık 20 hired blade im olmustu.Sonrada lvl6 ya kadar dalarsınız bisilere iste:D
Bu arada hired bladeler mükemmel bence,knightlardan falan daha saglam sanki.
Birde archerlar beni kıl etti,laf dinlemiyolar,dinletene kadarda düsman gelmis oluyor,bu sefer cıkarıyolar kılıcı,bir anlamı kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence ver ama adamlara güvenemem diyorsan Paypal aracılığıyla almanı tavsiye ederim alt tarafı 3$ fazla veriyorsun ve de kredi kartın konusunda merak etmene gerek kalmıyor çünkü Paypal e-bayin sahibi olduğu milyonlarca insanın kullandığı bir servis...

Ben de bu sabah Paypal aracılığıyla aldım, cd-keyi herhalde yarın emaille yollarlar.Oyunu çok fazla oynayacağımı sanmıyorum zaten maksat destek olmak.

Oyunu googleda birşey aratırken şans eseri gördüm önce boyutuna bakıp dandik birşeydir dedim ama yükleyince apışıp kaldım resmen :)
Grafikler hareketler özellikle atlar çok harika dün yükledim bugün satın aldım :P

Kutulu versiyonu çıkana kadar bekleyeceğim diyen arkadaşlar hata etmiş olursunuz. Oyun yapım aşamasında ve şu an sadece 12$ her updatele birlikte bu fiyat artacak en son tam sürüm versiyonu olan 25$ a kadar çıkacak. Oyunu şimdi almanız daha mantıklı hem paradan tasarruf edersiniz hem de oyunun bütçesine yardım cı olursunuz zaten birkaç kişi sormuş bitmeden neden satmaya başlamışlar diye.

Bu oyun karı-koca 2 Türk tarafından neredeyse olmayan bir bütçeyle yapılıyor şu an oyunu satın alırsanız bu bütçenin biraz artmasına ve oyunun daha çabuk bitmesine yardımcı olursunuz.[signature][hline]Barbar Conan:Barbarizm, insanlığın doğal durumudur, medeniyetse doğal dışı. Bu, geçici bir durumdur ve barbarizm, önünde sonunda her zaman kazanacaktır...

Yeniden, FantasTurk ...!
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle PayPalın adresine giriyorsun.
Oradan Sign Up Now yazan yere tıklıyorsun.
1. seçenek olan Personal Account seçeneğini ve Aşağıda ülke olarak Turkey diye seçip ileri diyorsun.
Karşına çıkan formu dolduruyorsun(Formu doldururken tükçe karakter kullanma ve isminle email adresini dogru yazdıgından emin ol)
Bütün formu doldurduktan ve tüm sözleşmelere yes dedikten sonra ileri tıklıysun gelen bilgilerden tekrar bir bilgilerini doğru girip girmediğine bakıp tüm bilgiler doğruysa bunu da onaylıyor ileri diyorsun.
Ardından oraya girdiğin email adresine activation maili atıyorlar.Mail yoluyla accountu aktif hale getirdikten sonra kredi kartı bilgilerini girmen gerekiyor.
(Kredi kartı numarası,CVC numarası,Bitiş Tarihi ve kartın türü; sanal kart kullanıyorsan master kart seçeneğini seç)
Kredi kartın onaylandıktan sonra Paypal Acc olduğu ana sayfa karşına çıkıyor.Bu sayfada üst kısımda Send money yazan yere tıklıyorsun.Gelen menüyü aynen şöyle dolduruyorsun:

Recipient's Email:[email protected]
Amount:15
Currency:U.S Dollars
Category of Purchase:Goods(Other)
Email Subject:Konu
Note:Ekstra not ekleyeceksen

Ardından continue a tıklayıp işlemi tamamlıyorsun
Mailinden de işlemin tamamlanıp tamamlanmadığını görebilirsin. Bu işlem manuel yapıldığı için 1 gün civarı sürüyor cd-keyin gelmesi.Elimden geldiğince detaya girdim.İşine yarar inşallah[signature][hline]Barbar Conan:Barbarizm, insanlığın doğal durumudur, medeniyetse doğal dışı. Bu, geçici bir durumdur ve barbarizm, önünde sonunda her zaman kazanacaktır...

Yeniden, FantasTurk ...!
Sosyal ağlarda paylaş

Bonus kartta sorun çıkarıyor, bonus kart kullananlar mecbur paypal kullanacak :)
Ben axess ile aldım normal, 5 dakikamı almadı. Biz destek hödösünde değildik açıkçası, ki bu daha hoş birşey. Beğenip aldık yani, oyun ciddi sarıyor çünkü :)
2 kişiyseniz 7 milyona geliyor zaten, 2 ayrı bilgisayara kurulabiliyor oyun. biz öyle aldık :)
oyunun keyfi level sınırı kalkınca çıkıyormuş..[signature][hline]beş hececiler
Hiç Bitmeyen Efsaneler
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış hatırlamıosun screenshotlardan, bu oyunun fizik motorunu yazan 2 kardeşi tanıyorum... daha tek bir 5-6 dakkalık bölüm yazılmışken oynamıştım. gayet güzeldi beta ötesi bi versionu için.[signature][hline]welcome to Linux land, sometimes in silent nights you can hear the windows machines rebooting....
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar yardımcı olun bana biraz ya kredi kartı kullanamıorum ya birinizin hesabına 10 milyon yollıcam parayı aldıktan sonra bana vericek serial ı ben önce serial ı alayım demiorum[signature][hline]Seviyorsan bekliyorum Tıkla Diablotg
diablotg, 13 Ocak 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
ne insanlar gordum elbisesi cok , ne insanlar gordum icinde elbise yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...