Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

Bnde realese için beklemeyi düşünüyorum hem betaya para vermk cok makul gelmediğinden hemde beta oynıyım tadını kacımamak için.

dah ayrıntılı bakamdım forumlarına, eğer maddi bi sıkıntı içindelerse er ihtimalde beta sınıda alırım.[signature][hline]
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım oyun pirates II gibi olcak o yüzden betasını alıpta oyunun en önemli özelliği, savaşmanın suyunu çıkartırsanız kendisi gelene kadar, kendisi pek bişey ifade etmez, o yüzden bekleyin derim.[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel bir oyun, çok zevkli... Başta okçu ile oynadım çok zevkli oluyor. Sonra yakın dövüş elemanı ile oynadım. İkinci oyunda hile(sadece para için, çünkü çok zor oluyor oyunda para kazanması) kullandım ve sobaya benzedikten sonra iyibir kılıç ve mızrakla ortalığı dağıttım. Hileyle de oynamanızı öneriyorum çünü 6.seviyeye kadar o kadar para toplayamıyorsunuz. Mızrağını doğrultup atını düşmana sürmek çok güzel oluyor.[signature][hline]Kuzgun' dum ben....
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa arkadaşlar.. şimdii şöyle bir olay var.. ben başladım oyuna.. ilk görevimi aldım.. git river piratelarını kes diye.. Gittim kesemiyorum.. hep onlar beni kesiyolar :) Ayrıca şehirde healer da yok, kendimi nasıl heal edicem? Param bitti falan bi yardımcı olsanız[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | Mail Me
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

bütün sorularının cevabı tavernda :)

Tavernda hem dinlenebiliyorsun hemde asker alabiliyorsun (makul fiyatlara - yeni başlayanlar için bile)

ama biraz para için arenada dövüş şöyle 600 gp falan olunca asker al[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 22 Haziran 2005 15:07 tarihinde demiş ki:
bütün sorularının cevabı tavernda :)

Tavernda hem dinlenebiliyorsun hemde asker alabiliyorsun (makul fiyatlara - yeni başlayanlar için bile)

ama biraz para için arenada dövüş şöyle 600 gp falan olunca asker al
ya ilk onu denedim zaten :D kumarda bütün para gitti LOL.. random veriyo abi silahları.. turnuvada.. bi de bazen düşman bana gang bang yapıyo.. kaçamıyorum falan.. :D hadi bakalım şu tavernayı deneyelim bi de[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | Mail Me
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

polearmda en iyi silah glaive bence (pahalı ama). Turnuvadan önce yanındaki trainere uğrayıp dövüşmeyi öğrenmeli ayrıca seviye atlıyorsunuz. Okçu olmak çok zor çünkü npc ler okçuları korumuyor. Turnuvanın başında eğer rakibin okçusu varsa direk ona dalmalı. Eğer grubunda okçu varsa onu korumak iyi olacaktır yanından ayrılmamalı. Yaya iken atlılara karşı yapılacak en iyi şey tam karşısına geçip savunmada durmak. Böylece atlı size zarar veremediği gibi duracaktır. Size de silahınızı savurmak kalıyor. Atlıysanız silahı doğrultup hücuma kalkmak iyi bir yöntem gibi olsa da düşman genellikle savunmasını aldığı için etkili olmayabiliyor. Okçuluk içinse shift tuşu ile yakınlaştırma oluyor baya bir işe yarıyor.[signature][hline]Kuzgun' dum ben....
Sosyal ağlarda paylaş

abi polearm acayip kötü olmuş ya.. bi bok yapamıosun çok aptal bi silah[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thraine_Numeheru, 21 Haziran 2005 20:24 tarihinde demiş ki:
türkçe yapsalardi nolurdu.hic degilse yüklerken sorulmalı türkçemi ingilizce mi diye!!!!

olmazdı, iki kişinin yaptığı, beta daki bit oyun bu, bu arkadaşların dah once böle bi tecrubeleri yok bu yuzden maksimum yorum almak zorudnalar butun dunyadan, bu yuzden oyun ingilizce olarak betada suruldu.[signature][hline]
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sovereign, 22 Haziran 2005 22:54 tarihinde demiş ki:
abi polearm acayip kötü olmuş ya.. bi bok yapamıosun çok aptal bi silah

ben de öyle diyordum. suanda charım polearm ama:))

kullanmayı örendikten sonra cok eglenceli. yeni patchi indir siteden. sonra polearmını al ve at ile kosmaya basla. hic bi mouse tusuna basmadan direk adama yapıs. 80dmg koy tek vurusta öldür[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mix, 23 Haziran 2005 13:11 tarihinde demiş ki:
said:
Sovereign, 22 Haziran 2005 22:54 tarihinde demiş ki:
abi polearm acayip kötü olmuş ya.. bi bok yapamıosun çok aptal bi silah

ben de öyle diyordum. suanda charım polearm ama:))

kullanmayı örendikten sonra cok eglenceli. yeni patchi indir siteden. sonra polearmını al ve at ile kosmaya basla. hic bi mouse tusuna basmadan direk adama yapıs. 80dmg koy tek vurusta öldür
hmmmmmm
new patch you say?...
hmmmm
insta kill???
hmmm[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
Sosyal ağlarda paylaş

Yukkarıııı !!!
evt arkadaşlar satın alalım oyunu destek olalım 2-3 kişilik bir grubunun böyle büyük bir oyun yaratması çok büyük bi olay, gayette eğlenceli oyun başından kalkamadım oyun bütçesine destek olmanın yanı sıra oyun beta dönemi sürecinde bu yüzden bug olaylarına yardımcı olmalıyız[signature][hline]Fire in the Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...