Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

kermit said:
ben eski saveimle devam edebiliyomuyum peki ?

muhtemelen edemiyorsun ama karakter export inport dene istersen, tam olarak nasıl yapılıyor bilmiyorum ama karakterini export edip daha sonra oyun başladığında inport ediyorsun. Oyun sıfırdan başlıyor ama karakterinin özellikleri aynı kalıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Mohi said:
ohanzi native expansion!!! yeni bir oyun gibi olmuş yaw:D
hemen indiriyorum, ben native improved falan demiştim ama o bunun yanında devede kulak kalır. total war gibi bişi yapmış adamlar helal valla

böyle güzel expansionlar var baya, sword of democlitus mudur nedir ona da bakmanızı tavsiye ederim, bunun gibi oyunun sistemine baya değişiklik ve üstüne bir sürü yeni ünite, ırk vs.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün ben 7 kişilik grubumla 60 kişilik düşman ordusunu indirdim, önce başlarındaki lorda intihar dalışı yaptım couched lance ile:) sonrada okçularını teker teker kesince, geriye meleeleri tek tek kılıçla biçmek kaldı. bi ara atım geberince, gidip benim adamlardan birinin ata bindim. çok heyecanlıydı ata düşmandan önce ulaşmak:D
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
böyle güzel expansionlar var baya, sword of democlitus mudur nedir ona da bakmanızı tavsiye ederim, bunun gibi oyunun sistemine baya değişiklik ve üstüne bir sürü yeni ünite, ırk vs.

http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,52131.0.html
baya güzele benziyor, indiriyorum şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

native expansion ve rise of the khergits oyunun dinamiklerinde değişiklikler yapmış. güzel tarafları da var tabi orası ayrı. bana abartılı geldiği için minor modlar kurup (ek bir kaç tane item, grafik iyileştirme falan gibi) oyunun normal haliyle devam ediyorum.

native expansionda moğol istilası gibi başka bir ülkenin gelip şehirleri istila etmesi söz konusu oluyor anladığım kadarıyla. orduların dengeleri ile tamamen oynanmış. mesela swadia nın ağır atlı birliklerinin yerini yaya olanları almış. onun aksine vaegirlere sağlam atlı birlikler gelmiş. khergitlerin atlıları daha bir pekiştirilmiş falan. nordların yine huscarl gibi bir piyade birimi mevcut. guild master yada village elder ile konuşmak için köyün içinde fellik fellik dolaşmaya gerek kalmamış. acil adama ihtiyaç olduğunda köylerden zorla adam toplama seçeneği konmuş (ama reputation ciddi düşüyor o zaman) yani adamlar 50-60 tane yenilik katmış zaten yukardaki postlardan birindeki linkte görüldüğü üzere. iyi yada kötü demek doğru olmaz bence, tamamen zevk meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu oyunu anlamadım.

Tek kişiyim (native mod), gidip adam toplamayı vs biliyorum. Şimdi krallara, lordlara gidiyorum nazikçe konuşuyorum task var mı yapayım vs saatlerce mektup, mesaj taşıdım heriflere. Bir değişiklik yok, bandit kestim, looter kestim gene birşey yok. Krala gidiyorum kılıcım senin olsun dile benden ne dilersen, işte düşmanımı öldür diyor. Gidiyorum düşman factiondan iki lord dağıtıyorum, krala gidiyorum gene aynı durum. Kale kuşatıyorum, bu sefer master yokmuş başımda kimse ittifak kurmuyor.
Bi yardım edin, oyunun amacı ne. Ne yapmalıyım. Ben mi oyunu yanlış yorumladım yoksa, benim istediğim ordum olsun lord olayım kral olayım hükümdarlığım olsun vs. Yanlış mı düşünüyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

Jadelith said:
Xenocide said:
Ben Champion Hunter bulmuştum birkere, hemen aldım sonra sakatlandı Lame hunter oldu, bi süre kenara koydum en fazla Hunter'a kadar geldi champion olmadı bidaha :(

hö?

atlardan bahsediyor. kahverengi renkte level 3 olan atlar hunter olarak geçiyor. ama champion olan bir at bulmak hem çok zor, hadi buldun diyelim fiyatıda oldukça yüksek oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...