Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

ara sıra eski serileri izliyorum. bu aralar yu yu hakusho'yu başladım togashi'nin. hxh'in prototype'ı gibi ama başarılı bir shounen. ilk arc biraz vasat ama ondan sonrası iyi baya. shounen seviyorsanız izleyin. togashi'nin arada seinen sınırına dokunmasını da seviyorum. ikinci yarısı baya hxh alternatif evrenine döndü. mc grubu da güzel, hxh'da neden grubu bozup iyice bishounen'e çevirmiş anlaşılır iş değil

anime battles in a nutshell. izlememiş olanlara spoiler ama yarıldım çok iyi

http://www.youtube.com/watch?v=SG23vOld7Ps

Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

ara sıra eski serileri izliyorum. bu aralar yu yu hakusho'yu başladım togashi'nin. hxh'in prototype'ı gibi ama başarılı bir shounen. ilk arc biraz vasat ama ondan sonrası iyi baya. shounen seviyorsanız izleyin. togashi'nin arada seinen sınırına dokunmasını da seviyorum. ikinci yarısı baya hxh alternatif evrenine döndü. mc grubu da güzel, hxh'da neden grubu bozup iyice bishounen'e çevirmiş anlaşılır iş değil

anime battles in a nutshell. izlememiş olanlara spoiler ama yarıldım çok iyi

http://www.youtube.com/watch?v=SG23vOld7Ps

AHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

ya afedersiniz biraz küfürlü yazıcam, yazar bu karınca bölümünü resmen götüyle yazmış ya yok karıncalar evrimleşmişte insanları yiyolarmış çat diye lvl99 çıkıyolar yumurtadan royal guard diyo lvl 999 yok löp diye en midir nen midir onu ögrenmeler kral desen lvl9999 geliyor direk hiç bi çaba sarfetmeden nuke yiyo aynen devam ediyor ya bi siktir git bilader ya netero amcam yıllarını hayatını vermiş 2 günlük silkik karıncadan dayak yiyor FUCK YOU
Sosyal ağlarda paylaş

abi naptınız ya. dede, troupe'u komple tokatlar. mangasını bilmem ama anime seviyesinde troupe'dan kimse kral ile boy ölçüşemez. ging tayfası hariç. royal guardlarla bile bir tek chrollo. belki birde bloodlust moduna girerse hisoka işte. illumi falanda var daha hepsinin seviyesi belirsiz. bir tek chrollo'nun zeno'dan güçlü olduğunu biliyoruz kendisi söylediği için. feitan zaziel'e bile zorlanmıştı baya. killua, gon feitan'ın seviyesindedir şu son power-uplardan sonra. tabi togashi'den daha power uplar gelebilir ileride. (arka sayfada video koymuştum dbz'den hallice halleri var togashi'nin lel)
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun yanında Dede hep "Eskisi kadar güçlü değilim" diyordu. Dedenin ocak başı yapıldığı zamanlarda daha güçlü ve taşşaklı bir NEN kullanıcısı yok falan denmişti. Ama mesela bu arc'ın başında Knov ve Morel'e şimdi Nen olarak benden güçlü bile olabilirsiniz falan demişti. Tabii mütevazilik vs. de vardı.

Bu arctaki dövüşte herif saniyede yüzlerce darbe vurdu. Chrollo da gelse Feitan da gelse dedeyi bok indirir.

Nen gücünün kullanım şeklinde ve taktiksel dövüşe göre eşleşmelerde kim galip gelir anlamak zor, serinin en güzel yanıda buydu işte eskiden cidden ne boklar dönecek kestirmek çok zordu. Bu arc resmen içine etti, Topaloğlu isyan styla muhabbetin mına koydu.

Chrollo bir de gerçek gücünü hiçbir zaman ciddi olarak gösteremedi ama bayağı sağlam bir şey belli, zaten soğurucu abi eleman. Dünyada şimdiye kadar özel güçlerin kullanıldığı her yapımda soğurucular her zaman en güçlülerin arasındadır, ölüsü bile asdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

hxh da olay taktik savaşı ya.kral ne kadar zeki ve güçlü olsada bu onun yaptığı ilk ciddi dövüştü.daha chrollo ve ging gibi adamlar var.güçleri yetmese bile gene tongaya getirir sokarlar dötüne füzeyi :P dede ölmeden önce bu yüzden insanlığı küçümsüyorsun dedi
Sosyal ağlarda paylaş

Her türlü hayal gücümü zorluyorum. Ama yanmış hücrelerin yeniden oluşumunu hayal edemiyorum. Kullanılan büyü desek bi nebze ama kullanılan nen denilen bir enerji fiziksel bir durum mistik bir durum değil. Crollo dan ziyade gon un babası var en üst seviye olarak düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...