Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

chimera ant arcının ikinci yarısı baya epic hal aldı seri. yorknew city'de sonra en iyi arc bence hatta ilerleyen bölümlerde geçebilir. 106'dayım günceli yakalıyorum. sağlam combat gelecek sanki bu sefer. kayto'ya üzüldüm. seiyuusu da shanks'ınki olunca hele. ost de düzeltti. güzel soundrackler geldi bu arcla. ondan önce hisoka theme dışında adam gibi birşey yoktu. belki birde troupe theme işte
http://www.youtube.com/watch?v=WYS1PjTkHIQ
Sosyal ağlarda paylaş

116'dan itibaren çizeri değişti herhalde, ilk etapta gon'u büyütüyolar çaktırmadan diye düşündüm ama her karakterin çizimi farklıydı. 116'yı beğendim yavaş geçmesine rağmen 117 kötüydü. artık aksiyon istiyoruz bir de hepi topu 3 dakikada olmuş bunlar bu ne lan.
Sosyal ağlarda paylaş

knuckle yumruk atıcaktı cünkü knuckle yumruk atması gerektiğini biliyordu.

pause pause aman tanrım ben ne yaptım, nerdeyse yumruk atmıycaktım ama atmalıyım ever.
ve knuckle yumruk atmaya karar verdı, knuckle yumruk atıcak.
ama knuckle yumruk atmamalıydı cunku knuckle yumruk atmayacaktı.

evet yumruk atmamalıyım aman tanrım nasıl bole bı haya yaprtım yumruk atmamalıyım.

yumrk atılmadı.

pacing falan hikaye baya vahim hale geldi anime ki 1 manga bi anime oranı olsa bilwe bu kadarı abzürd, demekki mangada tırı vırı olmus bu arcta
Sosyal ağlarda paylaş

hahahah yarıldım gökçen öyle anlatınca,

aynen zaten mangayı okursanız aynı şekilde anlatılıyor sürekli iç sesten düşünceler hisler tabi manga olduğu için istediğin şekilde geçebiliyorsun o bölümleri

ama bölüm başına hız bu şekilde mangada da.

mangaka zaten sürekli bi hasta oluyor vs. ara veriyormuş o dönemler

bölümün sonunda, "operasyon başlayalı 3 dakika oldu" dediğinde dağıldım zaten haha
Sosyal ağlarda paylaş

106'dan geldim güncele geldim. bu kadar bölümde arc bitmiştir herhalde diyordum dsdsf. tempoyu amma düşürmüşler. netero vs king görürüm sanıyordum en azından oho. haftalarca bunu takip edip beklemek kanser yapardı ama sonunda bağlayacaklar gibi artık.

çok farklı seri ama smart shounen tam. bir akıl oyunları bir deductionlar izlettiriyor. cannon fodderlar bile zeka küpü. ama bazen raw epic combat görmek istiyor insan. baskın oldu biteli shoot vs yuppi dışında combat yok zaten. shoot'un içine kaito kaçtı bir an zaten. gay kelebek ağlayıp duruyor hala kozada.

netero bir hareket yapıyor, en önemli yerde 10dk adamın seceresini döküyorlar. serinin tadı tuzu ama uzatmak için combatta sürekli narrator girince bayıyor. önce vurmak için sağdan gelir gibi yaptı ama aslında decoydu o sonra tekrar soldan geldi vurur gibi yaptı ama sağa vurdu. anladık abi görüyoruz yani :P
Sosyal ağlarda paylaş

ilk bölümlerden birde childish görünüşü yüzünden burun kıvırdım buna. kitabı kapağına göre yargılamamak lazım. anime storyline baya dark. abi hangi shonende hisoka gibi bir psikopat var ya. fanbase'inin gördüğüm kadarı ile en underrated anime falan. bir snk, sao patlamamış mesela. o etkiyi yapamamış batıda. bi greed island arcı sao'u paketler mesela. chimera ant arcı da snk tadında.

bence bu arc baya iyi, ama seslendirilmiş manga hızında olunca tadı kaçmış işte. tekrar sahnelere baktımda zeno'da da ne aura pool varmış eheh. ha birde gyro vardı o kadar hikayesini anlattılar yüzünü bile göremedik ne oldu acaba bi 100 bölüm sonra bir yerden fırlar herhalde. bundan sonraki arca kurapika, leorio dönerler herhalde yoksa iyice support karakter oldular.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...