Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okullar açılıyor

Prawler

Öne çıkan mesajlar

abi lise 1 ve lise 2'nin ilk günü ulan bu sene 5.00 getirmeyen en adi dememe rağmen her ikisindede 2 buçuğu aşamayan bir ortalamayla geçtim..ama bu senede geleneği bozmıyalım...

5.00 GETİRMEYEN EN ADİ HÜLEAAAN![signature][hline]Mavi, 02 Ağustos 2005 19:42 tarihinde demiş ki:
Ağustos.

Hem doğum tarihim bu mevsimde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
Sly-One said:

Ahua. biz napıcaz ? bizim sewgilimiz de yok. dersler de zonk!
dönem ödewi ne onu bile bilmiorum daha , bi de coğrafyacı kıl 40 soru werdi bu cumaya kadar onları yapıcam. daha proje war. Off bi de yeni dersler yeni ödewler...
Ama ben okul açılıo diye sewiniorum. neden ? dicek olursanız sonuçta ewde yannız oturmaktan iyidir. insan yüzü görüoz. insanı bırak hadi de kızlar saolsun hhe.
Bende şimdi stress atmak için , her okul günü yaptığım gibi, yatıcam yatağıma açıcam müziğimi, okıcam frp kitabımı rahatlıcam unutucam dersleri mersleri, uyurken de dersleri deil de romandaki charları düşünücem. hah. anca uyuyorum bu şekilde hergün. yoksa çekilmez :)

ahahah hiyara bak
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de kızım yarın ilkokula başlıyor. Heyecandan ben uyuyamıyorum :D Eşimle 2 saattir defterlerini ciltleyip kendi okul anılarımızdan bahsettik. Ya bizim dönemimiz de psikopat öğretmen mi çoktu? Ben mi yaramazdım? Hala aynı mı bilemiyorum ama bana yapılanları çocuğuma yapsalar ortalığı yıkarım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...