Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okullar açılıyor

Prawler

Öne çıkan mesajlar

Ahua. biz napıcaz ? bizim sewgilimiz de yok. dersler de zonk!
dönem ödewi ne onu bile bilmiorum daha , bi de coğrafyacı kıl 40 soru werdi bu cumaya kadar onları yapıcam. daha proje war. Off bi de yeni dersler yeni ödewler...
Ama ben okul açılıo diye sewiniorum. neden ? dicek olursanız sonuçta ewde yannız oturmaktan iyidir. insan yüzü görüoz. insanı bırak hadi de kızlar saolsun hhe.
Bende şimdi stress atmak için , her okul günü yaptığım gibi, yatıcam yatağıma açıcam müziğimi, okıcam frp kitabımı rahatlıcam unutucam dersleri mersleri, uyurken de dersleri deil de romandaki charları düşünücem. hah. anca uyuyorum bu şekilde hergün. yoksa çekilmez :)[hline]So many times its hopeless dark and gray,
And other times its hope that saves the day...
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse bir şey demesin ben de gitmeyi bekliyoum.Ne yalan söyleyeyim ders bakımondan da bekliyorum.

Ama gitmek istemediğim bir kaç sebep varki okullar tatil olduğunda oh dediğim meselelerdi bunlar.Okulda başarılı bir insan olunca kaçıncı sınıfta olursan ol seni yerinden etmek isteyenleeer oluyor.Hele birde bana karşı 4lü ittifak oluşturulduğunu düşünürseniz halim daha yaman duruma geçiyor.

Ama bunu saymazsam okula gitmek istiorum çünkü 2,5 haftadır ihmal ettiğim herkesten özür dilemem gerekiyor:)

Kar konusuna gelinceeeee,hiç 3 saatte alınabilecek ist.-abant aarsını 3km lik bir geçit yüüznden 9 saatte aldınızmı.Ben aldım!
Abant a tırmanırken tipi bastırdı,yanımızda zincir olmadığı için babam 3km yi göze alamadı ve tıklaı trafiğin çiiiiiine daldı.2 kaza atlattıık,3 kişiyle kavga ettik sonunda gece 10da evimize vardık.Ama yılın yolculuğu ile[hline]You will find adventure
or adventure will find you

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
eh be deep ne diyim vallahi:) benim bile yapmıyacağım şey bu:)[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:...
Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;-)
Sonrada imzayı çakıncada öms den 09 July 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
bre kekcim :) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik...

Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .

Sosyal ağlarda paylaş

okul bitti sonunda okula devam edeceklere uzun ömürler ama
bişi daha sorcam benim hala haberim yok
bu devamsızlıktan kalanlara af çıktımı ?
bi ara gittiydim okula sen eylül sınvaına gircen dedi müdür yardımcısı
belkide bi sene daha benle uğraşmamak için geçirmiştir
çıktımı af ben mi yanlış duydum ?[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...