Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mumya Evi...

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

said:
Mayhem, 13 Temmuz 2005 14:56 tarihinde demiş ki:
Haha söylediğin iyi oldu, girdim okudum, eski sevgilimi anımsattı, salaklarla uğraşmak gerçekten zor.

paris hilton adama eski sevgilisini hatırlatıyo, bide bursaya i... memleketi diyolar[signature][hline]Aket Atum
Adını vermek istemeyeen bir pati, 06 Temmuz 2005 17:26 tarihinde aşağıdakini bir demiş pir demiş;
''Hiçbir dişi durduk yere şirinLik yapmaz''
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün gidip bir güzel korkmak istediğim film ancak bundan pekde umutlu değilim. (Ben korkmam) Sadece fragmanını izledim bir süre ancak baya etkileyici olduğu konusunda şüphem yok. En azından bileti alırken suratıma bir örümcek ağı takılması kendimin şimdiden mumyalandığını düşünmememi itti gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Vasat bir film olduuna kanaat getirdiğim filim oluyor kendisi. 1. bölümde sıkılmaktan başka eee ne olacak hadi demeden edemediğimi, 2. bölümde daha bir kendimden emin olarak söylediğim vasaaaaaaat vasaaaaat naralarını duymak istemezdim ben şahsen. Çok umutla bir filme gitmek "ulan bu defa süper bir film olacak" hatasına düşmek. Kötü şeyler bunlar illa izleyecekseniz vcd alınız. Bakın dünyayı kurtaran adam var mesela daha güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

mr bomb yok be bizde beğendik :p
bi tek sitem ettiğim yer işte önceki mesajlarda spoilder de verdim.[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:
seni hayat banlamış ben ne yapayım yazık!

forgiver 1, 11 Aralık 2004 21:40 tarihinde demiş ki:
bu arada hoşgeldin ps: senin mesajına ve diğer mesajlara hoşgeldin yazmamım tek nedeni post kasmak doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bakalım bu seferde yörünge dışı olcammı

Sosyal ağlarda paylaş

ya ph kurtaramaz bu filmi sakın bu önyargıyla gitmeyin kesinlikle berbat bi ph nın striptisi var ki o da heryerinigörmüş biri için heyecansız oluyo=P gitmeyinnn sakın ha![signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

Elisha dışında elle tutmak istediğim bişey yoktu filmnde :P
Vincent necromancer a benziyodu be bittim ben karizmasına :)[signature][hline]navyamphs, 23 Temmuz 2005 14:58:
Belkide sende gaysin ve bunu saklıyorsun. birisi bunu açıklayınca cesaretleniyor, ama benim gibi birisiyle karşılaşınca geri çekiliyorsun.
gay olduk geeey

Sosyal ağlarda paylaş

Zaten Paris gene muhtesem bi oyunculuk cikarmis kadina demisler sen sürekli sevis kadin film boyunca sevisio

bence ölüm sahneside yanlis paris tecavüz edilerek öldürülür bizim necro vincent ta akil yokki :)[signature][hline]---Öttürmüsüm Dünyaya----

Uodan Sakinalim Baslamaya Çalisanlari Uyaralim
Sosyal ağlarda paylaş

Filme gittim bugun.
Gerçekten korkutuyor zaman zaman

özellikle katil psikopat herifin tendonları keserken kusucaktım.Güzel film

Paris yine soyunmuş saolsun mükemmeldi.

Ama

PARİSİ VE ÖZELLİKLE ELİSHA YI O HALE GETİREN KADROYU KINIYORUM.

Elisha ma kimse öyle şeyler yapamaz !!!!

ayrıca Nick adamım ya herif şişeyi atıp farı kırdı sonra hasta oldum =)[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
SteelBB, 11 Temmuz 2005 04:16 tarihinde demiş ki:
zaten senaryo süper olsa paris oynayamazdı. .

Kaç tane insan o filme sadece Paris var diye gitmiştir sence ? Pazarlama diye bişey var .[signature][hline]WoW : Xaenin-Night Elf Priestess
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Tendon diyince aklıma geldi . Benden başka filmlerde birinin aşil tendonu kesilince aynı yere bi anda ağrı giren varmı yoksa ben mi pisişikims?[signature][hline]WoW : Xaenin-Night Elf Priestess
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Klasiğe yakın bir konuydu ama orjinal sahnelerde yok değildi.

[spo1=sahne]İlk kurbanın piyano başında, yüzünün parçalanması ve bi sırada gözlerinden akan yaşlar.[/spo][signature][hline]Why is it every move I make turn out to be a bad one
Where's my guardian angel
need one, wish I had one
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...