Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mumya Evi...

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

asla izlemem diyebileceğim filmlerden.

ancak eleştirilerde yazıldığına göre balmumundan yapılan yapımlar baya zorlamış, dokunmaya hassasmış fln. seti uğraştırmış film ekibini.[signature][hline]"zamanı gelmiş bir düşünceyi durdurabilecek hiçbir ordu tanımıyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

benim hiçte midem bulanmadı abartılacak bişi değil...
ne filmler izledik beah ..
bir tek [spo1=aman dikkat]elisha'nın parmağı kesilirken yönetmene kesen adama falan kaydırdım o kadar.[/spo][signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:
seni hayat banlamış ben ne yapayım yazık!

forgiver 1, 11 Aralık 2004 21:40 tarihinde demiş ki:
bu arada hoşgeldin ps: senin mesajına ve diğer mesajlara hoşgeldin yazmamım tek nedeni post kasmak doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bakalım bu seferde yörünge dışı olcammı

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 11 Temmuz 2005 00:27 tarihinde demiş ki:
balmumu mumyalarin yapilmasi icin 20 ton balmumu harcanmis ve heykeltra$lar 7 ay boyunca gunde 12 saat calismis. balmumun erime sahnesi icinde ozel yumusak olarak yapilmis

key!f mi okudun heh paris hilton'un ölümünü anlatmıyorum arkadaşlar gidin görün daha bi mutlu olursunuz :p[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:
seni hayat banlamış ben ne yapayım yazık!

forgiver 1, 11 Aralık 2004 21:40 tarihinde demiş ki:
bu arada hoşgeldin ps: senin mesajına ve diğer mesajlara hoşgeldin yazmamım tek nedeni post kasmak doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bakalım bu seferde yörünge dışı olcammı

Sosyal ağlarda paylaş

Daha yeni geldim son matineden bence hiç korkunç değil.Ama izlenenebilir.Ama korkmak için gidiyosanız boşuna gitmeyin.Ama Paris Hilton yetiyo hele bi yerde dans ediyoki gerisini yazmıyım izleyin =)[signature][hline] 4ever Be$ikta$
Quamen

Norton_Antor, 05 Ağustos 2004 00:42 tarihinde demiş ki:
mp3 günah kullanmayın
Sosyal ağlarda paylaş

zaten senaryo süper olsa paris oynayamazdı. ama evet o baba parsı yiyen evet o bir şımarık evet o bir şillet evet o bir zengin kızı ama o gerçetken sexy bir kız lütfen hakkını verin..[signature][hline] "fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu....."

Sosyal ağlarda paylaş

film bombok fakat kadro yeterdi cidden İgrenc bir konusu vardi ama filmde kahraman olarak ilk göze carpan tipleirn ölüp kolarinin parmaklarinin bacakalrinin kopmasi güzel olmus filme gercekcilik katmis ne öle bu tarz filmlerde karete yaparlar hep neyseki bu brz gercekciydi mallik edersen ölürsün mantigi gerce oda her filmde var ama genede gidin bi izleyin bence begenmeyeceksiniz (Yolda arabada giderkenki sahne disinda)[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Predator, 11 Temmuz 2005 20:38 tarihinde demiş ki:
İğrençlikten başka bişeyi olmayan bi film. Hikayesi falan ilginçti ama. 10 üzerinden 4 falan anca.

[spo1=Hmmm]Yanlız adamın ilk kurbanın ayağını makasla kestiği sahne çok piskopattı ya. Bi de mumyacı elemandan iyi metalci olur ha eheheh[/spo]

Aynen katılıyorum.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

valla en güzel yeri kırmızı iç çamaşırları ve paris hilton'un dans ettiği yerdi :D ama o ikiz kardeşlerden erkek olanı (adını bilmiyorum) her neyse Justin Timberlake'e acayip benziyor dimi[signature][hline] 4ever Be$ikta$
Quamen

Norton_Antor, 05 Ağustos 2004 00:42 tarihinde demiş ki:
mp3 günah kullanmayın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
progamer, 11 Temmuz 2005 00:31 tarihinde demiş ki:
çok merak ettim acaba paris hilton nası ölüo

[spo1=paris hiltonun ölümü]son durak 2 de cipin ön koltuğunda ölen kadının ölümüne benziyor[/spo][signature][hline]Aket Atum
Adını vermek istemeyeen bir pati, 06 Temmuz 2005 17:26 tarihinde aşağıdakini bir demiş pir demiş;
''Hiçbir dişi durduk yere şirinLik yapmaz''
Sosyal ağlarda paylaş

Paris Hilton 'un öldüğü sahnede bir espri yaptım, 11 arkadaş gitmiştik zaten, hepimiz birden koptuk sinemada =)

Öldüğündeki tek teptim, gitti güzelim hatun, başka hatunlara bakarak osbir cekicez simdi demistim.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayhem, 12 Temmuz 2005 14:52 tarihinde demiş ki:
Paris Hilton 'un öldüğü sahnede bir espri yaptım, 11 arkadaş gitmiştik zaten, hepimiz birden koptuk sinemada =)

evet o ksıa saçlı arkadaşın da "7. sıra toptan bizim, 10 sap" diyince baya koptuk biz:)[signature][hline]Aket Atum
Adını vermek istemeyeen bir pati, 06 Temmuz 2005 17:26 tarihinde aşağıdakini bir demiş pir demiş;
''Hiçbir dişi durduk yere şirinLik yapmaz''
Sosyal ağlarda paylaş

Onlar benim ortaokul kankalarım =) Öyle arada sırada toplaşırız, sinemaya gidelim dedik topluca, sevgilimide getircektimde yanımda 9 sap ve ben ardından sevgilim abes kaçar diye getirmedim =)[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Predator, 11 Temmuz 2005 20:38 tarihinde demiş ki:
İğrençlikten başka bişeyi olmayan bi film. Hikayesi falan ilginçti ama. 10 üzerinden 4 falan anca.

[spo1=Hmmm]Yanlız adamın ilk kurbanın ayağını makasla kestiği sahne çok piskopattı ya. Bi de mumyacı elemandan iyi metalci olur ha eheheh[/spo]

spoiler'daki yazıya katılmamak elde değil =][signature][hline]Sert Kal Taviz Verme !
Sosyal ağlarda paylaş

bugün itiraf.com'da bu filmin çekimiyle ilgili bişey yazıyo...
edit : (paris hiltonla ilgili)[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)

[Bu mesaj Mr_Hand tarafından 13 Temmuz 2005 10:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Haha söylediğin iyi oldu, girdim okudum, eski sevgilimi anımsattı, salaklarla uğraşmak gerçekten zor.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...