Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines çıktı.

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

said:
Helcaraxe, 13 Ocak 2005 22:56 tarihinde demiş ki:
camarilla ne biz sabbat mi olcaz şimdi.Bide ben anlamadim.Prince Lacroix ,Nines Rodriguez i sevmio biz rodriguez den gorev alioz lacroix fln fln
çok saçma oldu anlamadim bişi :D

masquerade de politika agir basiyor politik iliskilerini dengeli ayarlicaksin ama sabbat olma muhabetin yok oyunda

kueijin camarilla anarch oluyosun

ama dengeli davranirsan eger yanliz kalirsin ki bu gerçek vampire da pek iibisi degildir
Sosyal ağlarda paylaş

Oneway kitaptaki smiling jack Brujayı diablerize eden Troile ise evet, o olduğuna dair iddalar var. Oyunun sonu da bunu doğrular cinsten. Elimde kitap olmadığı için bakamıyorum, başka bir bilgi var mı Jackle ilgili?[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

size kısa bir bloodlines sözlü yazim zaten meşgale ariyorum can sikintisi işte neese

camarilla: jack in oyun başinda anlattigi kurallari koyan dark ages in sonunda engirizasyondan ve insanlarin abarti silahlanmasindan tirsan kral dan çok kralciliga giden 7 clandan ( eski den 7 iydi gangrel ler şimdi ayrildi ismini hatirlamadigim bir elder larinin ölmesi üzerine ayrildilar )

jyhad: elderlarin fledlingleri kullanarak yaptiklari dünyanin sonuna kadar sürecek olan savaş

Anarch: ehh birs komunist diyebilecemiz grup genelde brujahlarin seçtikleri yol. Elderlarin kendilerini kullanmalarindan bikmiş olanlarin kurdugu grup. Bir de gücün eşit kullanilmasini istiyorlar

Sabbat: Tzimiche ve lasombra clanlarinin kurdugu kendilerini insanlarin efendisi olarak görmeleriden öteri masquerade kurallarini sallamayan camarilla yi yok etmek isteyen clan bir nevi vampir lerin kötü çocuklari ( Vlad( Kazıklı volvoda bu tzimiche dir hatta Vlad = Dracula dir eger bram stokers draculayi izlediyseniz adamin fleshcrafting i nasil kullandigina tanik olursunuz )

bir de Natural clanlar var

Assamite: İşte suikastçi diyebilecegimiz clan
Giovanni: Cappadocians in yerini alan ölümün gizemini arayan clan
Follower of set : Mısır kökenli bir clan fazla sevilmezler yilani kendilerine örnek almişlardir zehir konusunda aşmişlar digebiliriz

Brujah Ventrue ve Toreador çekişmesine gelince şimdi brujahlar kartacada en büyük hayallerini gerçekleştiriyorlar insanlar ile birlikte yaşamak ama Romali aristokratlar kartacanin gelişmesini kiskanip Romaya engel olacagini teşkil ederek tüm şehri yok ediyorlar bölece brujahin tüm hayalleri yok oluyor Rusya da bunu tekrar deniyorlar ama başarisizliktan öteye gidemiyorlar ondan sonra iyice dejenere olup günümüz sokak serserilerine dönüyorlar

Toreadorlarin olayla ilgisi ne derseniz Şehir Prensleri ya Ventrue yada Toreador olur oradan onlardan da gicik alyolar heh

Bir de diceksiniz neden Camarilla da Brujahlar var şöle diyim Camarillaya mensup olanlar elder olanlar konumlarini korumak ve gençleri ( fledlingleri) kullanmak yada onlardan korunmak istiyorlar

Fazla işe yarar bilgi yazmadim heralde ama 10 dakka oyalandim işte yanlişim varsa düzeltin ekleyin vampir sevdasi bitmez
Sosyal ağlarda paylaş

kings wayden sewersa iniosun ya gidiosun gidiosun elektirkli bi mekana orda naapcaz ? safe yaptım 2 oda boş kaldı ee ? ( bide lockpicke nerden alcam )[signature][hline]a death defying root...
Msn epokim2 | hotmail

[Bu mesaj Boojack tarafından 17 Ocak 2005 23:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ghoul's Mansion mudur nedir tam hatırlayamıyorum denen yerde takıldım bayaa bi ilerledim malikane içinde şu mumları oynatıp bir sürü kapı açtım gittim gitim şimdi bir yere geldim sağ tafartaki iki kapı malikaneye ilk girdiğim yere çıkıyor solda bi kapı kitli kapı var, karşıda da bi kapı var kapıdan girdim iki tane adam öldürüdüm başka bişey kalmadı malikenede koskaca malikeneyi dağıttım:) ama takıldım kaldım çıkışa gidiyorum çıkamıyorum evden şu kitli kapıyıda bi türlü açamadım lütfen yardım edin.Şimiden Teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

Camlı odada (ayna değil onlar, diğer odadaki 2 adamı gösteriyor) şöminenin üstünde gizli kapının düğmesi var. Onu aktive et ordan devam et.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Saolasın orayı geçtim şimdide baştaki o büyük kütüphanedeyim 3 altta 3 üstte 6 tane şamdan var bunları napcaz ben bunların hepsini yanar hale getirdim ama hiç bir şey olmadı yine yardım edersen çok sevinirim.Belli bir sırada yakmak gerekliyor herhalde ama hepsi yanıyor hiçbişey olmadı.Şimdiden teşekürler...
Sosyal ağlarda paylaş

Sıkça yavaşlıyor.Patch i yükledim artık o kadar yavaşlamıyor ama en olmadık yerlerde windows a atıyor.Kafayı yicem.

Çok tilt etti beni bu oyun anne, çook...

Hiç sistemle veya drivers la ilgisi alakası yok.Half Life2 de max grafik,1024*768 32bit te mükemmel performans.Bunda böyle.

Keşke az daha geç çıkartsalarmışda adam gibi olsaymış..[signature][hline]Everything that has a beginning, has an end...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...