Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şamanlarda neler nerflensin, nasıl olsun?

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Bu arada bu nasıl bir topicler zinciridir.Artık allylere denecekki ;
Nerf shaman demeden önce bilgilenin paticik forumlarından daha inandırıcı olsun.

Paticik halkından görünen shaman ;

-Shaman ölümsüz.
-EarthBind dediğin zamanı durdurur ve o an neler yapabileceğini hafızandan siler.
-Shaman Bir priest kadar heal basabilir,Rogue dan daha çevik ve dmg i daha fazladır,Warior kadar armora sahiptir,Eb totem ve ghost wolf ile 40 kişinin arasından kaçabilir
-Shaman la adam öldüremeyene aptal derler
-Shaman ı blizzard özellikle donatmıştırki ally tarafı ezilsin.

abi yeter ya vallaha baydı burda tartışmalar inanılmaz saçmalamalarla günlerce güncel kalıyor yeter ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmeden ne çok sallanmış.
1k shock critliyo ardındanda 2k windfury ile vuruyo.
1k shock critleyen shaman amca talentlarını elemental üstüne vermiştir.Uzerine giydigi kıyafetlerde % spell crit chance increase itemlar giymiştir.1k shock critleyen shaman windfury ile 2k vuramaz.Zaten 2h mace axe için 11 talent enchantment tree ye vereceksin, buda instant 1.5k heal basan Nature Swiftness almaması demek.1k shock critleyen shaman windfury ile size 2k vuramaz bunu unutun.

2k windfury proclatan shamanda enchantment tree ye gitmiştir.Yanında ya ns alır yada shock ların süresini manasını azaltan 15 puanlık elemental talentlarını alır.Buda demektirki 2k windfury vuran shaman 1k shock critleyemez.2h takılan shamanlarında armoru rare setlerle max 2.5k olur.Plate armor giymiş gibi mail var diyenlerde ayrı bir komedyen zaten.

Öyle bir hava esmişki topicte shockları 1k vurur ardında 2h gelir 2k öyle vurur zaten elinde shield var armor plate gibi.4 tane totem koyar ki totemlerin global cooldown ı yokmuş gibi , 4 tane totem koymaya çalısırsan en az 8 sn 350-400 pingle gider.Sergi açıyoruz sanki.Pvp de maximum koyacağın 2 totem var abartmayın.8sn totem koymaya çalısan shamanın canını azaltamayan adamlar varsa sussun burda yada 4 totem koyuyo demesin.
Earthbind totem ile aynı anda tremor koyamazsın.Casterlar wand kullanmayı bilmioyosa biz napalım.1.4sn lik wandınızla biz grounding koyduysak büyünüzü heba ettirmemek için wand ile kırın totemi çok mu zor ? Priest kadar heal diyenler çıkmış evet heallarım priestlar kadar güçlü ama full Restoration talentlarını verirsen ki bu da damage veremezsin demek.Herşeyi yapıyor diyenler bir shaman açın nerf diyeceğinize level 60 a getirin.Karşınıza bir fire mage çıktıgında 10 sn de sizi yatırsında sonra gelip burda laf yazın.
Bu oyundaki pvp itema bakıyor.Aynı itemlara sahip geyiğine girmeyin.2 classında itemları farklı.Zaten oyunda full epic dizmiş shaman görmeniz çok zor.Etraf shaman kaynıyor parti bulmak mageden priden daha zor.
Shaman über diyenler eminim ki shaman oynadıktan sonra o kadar da über deilmiş diyecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Realmoste, 15 Ağustos 2005 09:32 tarihinde demiş ki:
Bilmeden ne çok sallanmış.
1k shock critliyo ardındanda 2k windfury ile vuruyo.
1k shock critleyen shaman amca talentlarını elemental üstüne vermiştir.Uzerine giydigi kıyafetlerde % spell crit chance increase itemlar giymiştir.1k shock critleyen shaman windfury ile 2k vuramaz.Zaten 2h mace axe için 11 talent enchantment tree ye vereceksin, buda instant 1.5k heal basan Nature Swiftness almaması demek.1k shock critleyen shaman windfury ile size 2k vuramaz bunu unutun.

2k windfury proclatan shamanda enchantment tree ye gitmiştir.Yanında ya ns alır yada shock ların süresini manasını azaltan 15 puanlık elemental talentlarını alır.Buda demektirki 2k windfury vuran shaman 1k shock critleyemez.2h takılan shamanlarında armoru rare setlerle max 2.5k olur.Plate armor giymiş gibi mail var diyenlerde ayrı bir komedyen zaten.

Öyle bir hava esmişki topicte shockları 1k vurur ardında 2h gelir 2k öyle vurur zaten elinde shield var armor plate gibi.4 tane totem koyar ki totemlerin global cooldown ı yokmuş gibi , 4 tane totem koymaya çalısırsan en az 8 sn 350-400 pingle gider.Sergi açıyoruz sanki.Pvp de maximum koyacağın 2 totem var abartmayın.8sn totem koymaya çalısan shamanın canını azaltamayan adamlar varsa sussun burda yada 4 totem koyuyo demesin.
Earthbind totem ile aynı anda tremor koyamazsın.Casterlar wand kullanmayı bilmioyosa biz napalım.1.4sn lik wandınızla biz grounding koyduysak büyünüzü heba ettirmemek için wand ile kırın totemi çok mu zor ? Priest kadar heal diyenler çıkmış evet heallarım priestlar kadar güçlü ama full Restoration talentlarını verirsen ki bu da damage veremezsin demek.Herşeyi yapıyor diyenler bir shaman açın nerf diyeceğinize level 60 a getirin.Karşınıza bir fire mage çıktıgında 10 sn de sizi yatırsında sonra gelip burda laf yazın.
Bu oyundaki pvp itema bakıyor.Aynı itemlara sahip geyiğine girmeyin.2 classında itemları farklı.Zaten oyunda full epic dizmiş shaman görmeniz çok zor.Etraf shaman kaynıyor parti bulmak mageden priden daha zor.
Shaman über diyenler eminim ki shaman oynadıktan sonra o kadar da über deilmiş diyecektir.

Abi kasma sen ne anlatsanda onlar kendi görüş açılarından yine eleştireceklerdir.Görende tüm allyler 60 shaman oynuyor sanacak :P Nasıl bir bilgi demeti varsa anlıyamadım herşeyimiz offside zaten shaman açarsın über.Orc açarsın über.Undead açarsın über.Tauren açarsın über.Neyse trolle daha laf gelmedi veya geldi ben görmedim :)))
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EarS, 15 Ağustos 2005 07:32 tarihinde demiş ki:
said:
Sam, 15 Ağustos 2005 07:26 tarihinde demiş ki:
siz daggerla wf vuran şaman görmemişsiniz herhalde, bakın bakalım atılıyor mu heal, büyü o 3-4 sn'lik zaman diliminde..

regalya kardeşimiz uçmuş zaten, oyundaki her haltı yapan sınıfın dmg'sini dmg vermekten başka iş yapamayan warrior, rogue gibi sınıflarla kıyaslıyor..

işini bilen şaman işini bilen paladin kadar, hatta daha iyi yaşatır grubunu. paladinin yapabildiklerine bakın sonra da şamanın yapabildiklerine. sadece mana pool ve heallerinin gücü bile yeter aradaki farkı göstermeye..

blessing blessing deniyor da sanki bu blessingler purgelenemiyor. paladinin yapabildiği her numarayı şaman counterlayabilirken şamanın yaptığı hiçbirşeyi counterlayamıyor paladin grup pvp'de. buyrun bu açıdan bakın şimdi..

rootlanan gruptaki x kişisini kurtaran paladin olamaz di mi
veya priestten yenilen sw:p yi de paladin kaldıramıyordur kesin
shamanın grup bufflarının yerde 5hp ile durduğu kaldırmak için dispell bile gerektirmediği de başka bir gerçek

lol.hem shaman vs druid i anlatıyosun hemde rootlanan x kişisini paladin kurtarırsa...ben noobluk diyerek yazdığımı düzelttim.ve sen çok gülünç havasında bi yazı yazmışsında burda shaman vs druidden toplu savaşa döndürmeler.yok paladin in root yiyen shaman a cleanse atabilmeleri...[signature][hline]Lorrotar-60 Human Mage-BL

Sosyal ağlarda paylaş

birkaç şey yazacam şu topiğe bu tip insanlar yüzünden nefret etmeye başladım buralardan,

1 - Oynamayan gelin yerim dar demiş.
2 - hemen 1 classa sürekli yenilip te sürekli yeniliyor o class lafına noobish manner(başka bişeyler daha anladım da gereksizlik) diye cevap veren playera zaten diyecek birşey yok.
3 - bu oyunun 1v1 üzerine kurulu olmadığını, shamanın bambaşka bir class olduğunu hiç bir şeyle karşılaştırılmaması gerektiğini, shamanın herşeyden birazcık barındırdığını, anlamayanlarada diyecek birşey yok.
4 - BG lerde, 60 kisşinin içine dalıp shield açıp geri kaçarken, arkadan patır kütür AOE leri yağdırırken, 60 kişinin arasına cengaver gibi girip fear basarken, 5 rogue birleşip herhangi bir mezarlıkta sthealth olup gelen adamı direk tecavüze uğratırken, Pyro ile 2.5k vuruken, aimed ile 2.5k vururken (ben hunterım), multi ile milleti avlarken, arkana priestın gücünü alıp 39683 kişinin arasında ölmeden ayakta dururken, herşey gayet normal ama shaman gelip öldürme nöbetine sokunca adamı nerf oluyor. Çeviren adam şamar oğlanına çeviriyor, ha pardon kesin o shaman noobtur özür dilerim, Toplist.

bir türlü anlamadım zaten her türlü oyunda WORLDCLASS playerlar hatta Best of The World top 10 türküyeden çıkıyor hep.[signature][hline]Gaiseric LvL-60 Hunter @ Burning Legioun EU
LvL 60 time -> 12 days 06 hours 38 minutes Play time
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lorrotar, 15 Ağustos 2005 10:58 tarihinde demiş ki:
said:
said:
siz daggerla wf vuran şaman görmemişsiniz herhalde, bakın bakalım atılıyor mu heal, büyü o 3-4 sn'lik zaman diliminde..

regalya kardeşimiz uçmuş zaten, oyundaki her haltı yapan sınıfın dmg'sini dmg vermekten başka iş yapamayan warrior, rogue gibi sınıflarla kıyaslıyor..

işini bilen şaman işini bilen paladin kadar, hatta daha iyi yaşatır grubunu. paladinin yapabildiklerine bakın sonra da şamanın yapabildiklerine. sadece mana pool ve heallerinin gücü bile yeter aradaki farkı göstermeye..

blessing blessing deniyor da sanki bu blessingler purgelenemiyor. paladinin yapabildiği her numarayı şaman counterlayabilirken şamanın yaptığı hiçbirşeyi counterlayamıyor paladin grup pvp'de. buyrun bu açıdan bakın şimdi..

shamanın grup bufflarının yerde 5hp ile durduğu kaldırmak için dispell bile gerektirmediği de başka bir gerçek

lol.hem shaman vs druid i anlatıyosun hemde rootlanan x kişisini paladin kurtarırsa...ben noobluk diyerek yazdığımı düzelttim.ve sen çok gülünç havasında bi yazı yazmışsında burda shaman vs druidden toplu savaşa döndürmeler.yok paladin in root yiyen shaman a cleanse atabilmeleri...

lol ne dediğin konusunda hiçbir fikrim yok
sam orda shamanın grup pvpsindeki yararlarından bahsetmiş bende paladininkinden bahsetmişim
sen ise root yiyen shaman a paladinin cleanse atmasıdan bahsetmişin
ilginç olmuş heralde mc falan çekmişler paladine :lol:

[Bu mesaj EarS tarafından 15 Ağustos 2005 11:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben us betada shaman oynadım level 38 40 a kadar getirdim bilerke o konuyu fazla ilerletmedim çünkü bilgim yok, emin olmadan bilmediğim şeyi konuşmayı sevmem, ama hatırladığım o zamanlar talent tree de yaptığın ayarlamalar sonucu o birazcık kısmını ayarlıyodun, yani 1-2 şeyi yükseltsen ki asla ona benzer skill kullanan classın düşüğü oluyosun doğal olarak dier oprtaya karışıklarda sürünüyosun, yani hiç bir zaman hepsinde o skillerin asıl sahipleri kadar sağlam olamıyosun e artık olsaydı bu oyun 4.5 milyon satılmazdı. ama dediğim gibi bilmiyorum neler değişti neler değişmedi, lafla da bilgi sahibi olmayı sevmem bu konuda tartışmaya bilerek girmedim abi :D[signature][hline]Gaiseric LvL-60 Hunter @ Burning Legioun EU
Sosyal ağlarda paylaş

anlatamıyorumki abi işte.bişey diyorum araya birisi bilmemne bilmemne laf sokuyo onu cevaplıyorum yine aynı soru geliyo.500 defa aynı cevapları yazmalar.şimdi yine değiştimişler dün yattıktan sora bak konu nereye gelmiş.500 defa eddim 501 i demicem.yukarıda neler demişim önce bi okuyunda sonra oturup bilmemne noobish diyolar deyin.ben ilk başta dedim pala vs shaman ın dengesizliği asıl rahatsız eden döndürüyolar konuyu yine mage druid bilmemne.maden diyosun mage shamandan über gidersin mage açarsın.shaman seviyosanda açtıysan nerf dendimi oturup saçma bahanelerle savunmak yersiz bence.abi adam yeniliyo yenilmiyo demiyorum.horde öle über bi class varken alliance ta yarısı yok onun.shaman da da rahatsız eden bu.orta kötü veya über herşeyi yapıyo class.gitsinler versinler paladin e benzer özellikleri ağlamiyim ben ,diyimki allianceta da var eşdeğeri,o bizim mage i kesiyosa bizim palada onların keser diyim.o özelliklerede sahip olup yenilmeyide garip buluyorum.soldier1905 in dediği gibi aynı.class ım iyi ondan iyiyim diyen yok hiç.shaman güçlü değil ben iyi oynuyorum demek daha kolay tabi.yukarıda yazdım kaç mesajda 2 shaman kesen mage gördüm diye orda bittim zaten.class iyi ondan iyisiniz abi bu kadar basit.iyi dediğin shaman ı wsg de gördüm ben böle şaçma bulduğum yazılara kafadan über değil bu derim.yemin ediyorum beynim patladı yani aynı yazları okumaktan ortam gerilebilir.bu yazdıklarım şu an felaket kafayı yemiş olmamdan takmayın çok.iyi shaman ı wsg de gördüm derken.hatta Eternal wsg deyken gördüm.bi gece Nerulla giriyolardı.nhulum a denk geldiler birinde.özellikle onu dikkatli izledim merak ediyodum nihulumu.adamlar 6 şamanla girdi ve adım gibi hatırlarım 2 şaman 5 kişinin arasına girdi.yürüyün mezarlığa bayrak alcaz kalabalık yapmayın dedi çıktı.işte bu adamın überliği ve classın überliğidir.çıkıpta über 2 mage veya druid girse aynılarını yapamaz.adam giriyo dikiyo totemi,atıyo shock u,vuruyo wf yi tamam cloth baseleri bırak zaten bi kenara.şaman ın über olduğunu kabullenmiyosunuz veya sizde biliyosunuz nerf yemesi gerektiğini ama sölemiyosunuz.şaman ne talentla olsa ne bilmemneyle olsa herşeyi irençte yapsa sorun herşeyi yapıyo olması burda.hybrid inde bu kadarı olmaz yani.bana şu aynı kelimeleri yazdırmadan ve agresif bi tavır aldırmadan keşke yukarıda yazdıklarımı 2 kere okuyuop verseydiniz cevap.şu şaman herşeyi yapıo yu kaç kere yazdım unuttum valla.

teşekkürler.(pek agresif oldu sry ama tepem attı aynıları yazmaktan)[signature][hline]Lorrotar-60 Human Mage-BL

[Bu mesaj Lorrotar tarafından 15 Ağustos 2005 11:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EarS, 15 Ağustos 2005 11:05 tarihinde demiş ki:
said:
Lorrotar, 15 Ağustos 2005 10:58 tarihinde demiş ki:
said:
said:

lol.hem shaman vs druid i anlatıyosun hemde rootlanan x kişisini paladin kurtarırsa...ben noobluk diyerek yazdığımı düzelttim.ve sen çok gülünç havasında bi yazı yazmışsında burda shaman vs druidden toplu savaşa döndürmeler.yok paladin in root yiyen shaman a cleanse atabilmeleri...

lol ne dediğin konusunda hiçbir fikrim yok
sam orda shamanın grup pvpsindeki yararlarından bahsetmiş bende paladininkinden bahsetmişim
sen ise root yiyen shaman a paladinin cleanse atmasıdan bahsetmişin
ilginç olmuş heralde mc falan çekmişler paladine :lol:

[Bu mesaj EarS tarafından 15 Ağustos 2005 11:09 tarihinde değiştirilmiştir]

yukarıya yazdım 2 kere okuyun diye.ben ne yazmışım orda.yarım saattir şaman vs druid konuşuyoruz grup pvp sine çevirdin.ben yanlış anladım orda paladin cleanse atamazmı deyince shaman vs druid den bahsedion zannettim yukarıdaki mesajaymış.bende diyorum druid kendinemii root atıcakta cleanse edicek pala :lol:[signature][hline]Lorrotar-60 Human Mage-BL

[Bu mesaj Lorrotar tarafından 15 Ağustos 2005 11:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nihilumdan bahsediyorsun BL nin en iyi guildinden bahsediyorsun ve beğenilmeyen adamın sorgusuz atıldığı bir guildden bahsediyorsun.

ortam gerislin sorun yok :D ben gerilmem çünkü hehehehe

peki ben soruyorum shamanı hangi class yenebilir? buna cevap verin bari, shaman nerf diyosunuz ama shamanda yeniliyor, rogue a yenilmiyor mu bu class, ally da rogue yok mu?
benim anlatmak istediğim bu noktada başlıyor. Shaman Paladini yenebilir, ama paladin hunterı yener, shaman hunterı yener, pala rogue u yener, druid palayı yener vsvs yani özetle yukarıdaki karışıklık yarattığım paragrafta varmak istediğim nokta, Shaman = Horde Paladin = Alliance diye, paladin ile shamanın dengede olmasına gerek yok niye? 1 i rogue a ağlar öteki rogue la dalga geçer ama rogue a ağlayana ağlar gibi çünkü blizzardın denge anlayışı budur.[signature][hline]Gaiseric LvL-60 Hunter @ Burning Legioun EU
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asphodel, 15 Ağustos 2005 10:59 tarihinde demiş ki:
birkaç şey yazacam şu topiğe bu tip insanlar yüzünden nefret etmeye başladım buralardan,

2 - hemen 1 classa sürekli yenilip te sürekli yeniliyor o class lafına noobish manner(başka bişeyler daha anladım da gereksizlik) diye cevap veren playera zaten diyecek birşey yok.
3 - bu oyunun 1v1 üzerine kurulu olmadığını, shamanın bambaşka bir class olduğunu hiç bir şeyle karşılaştırılmaması gerektiğini, shamanın herşeyden birazcık barındırdığını, anlamayanlarada diyecek birşey yok.
4 - BG lerde, 60 kisşinin içine dalıp shield açıp geri kaçarken, arkadan patır kütür AOE leri yağdırırken, 60 kişinin arasına cengaver gibi girip fear basarken, 5 rogue birleşip herhangi bir mezarlıkta sthealth olup gelen adamı direk tecavüze uğratırken, Pyro ile 2.5k vuruken, aimed ile 2.5k vururken (ben hunterım), multi ile milleti avlarken, arkana priestın gücünü alıp 39683 kişinin arasında ölmeden ayakta dururken, herşey gayet normal ama shaman gelip öldürme nöbetine sokunca adamı nerf oluyor. Çeviren adam şamar oğlanına çeviriyor, ha pardon kesin o shaman noobtur özür dilerim, Toplist.

bir türlü anlamadım zaten her türlü oyunda WORLDCLASS playerlar hatta Best of The World top 10 türküyeden çıkıyor hep.

hala aoe den bahseden bilmemkaç k dan bahseden var.

1-)grup pvp sinden bahsetmiyorum.
2-)tutupta shaman a 2.5k pyro lar atılmıyo işte.veriyim mage i dene istersen :-P .
3-) yok
4-)shaman niye nerf yemesi gerektiğini kabullenmez?soru cevap yapiyim kendim.horde un aslında pro olduğu yok.bunuda herkes biliyo alliance horde başlığında zırvaladığımın farkındayım.horde un pro denmesininin yegane sebebide shamandır.shaman olan grup yenilmiyo,sora pro oluyo.blizz in shaman nerflice gün gelicek görücek bunları diyenler hep.arkadaş bu kadar basit.class sayesinde iyisin veya horde lar iyiler.über oyuncudan deil.yine sçliyim soldier1905 in dediğinin aynısını.class ım iyi o yüzden iyiyim diyemiyosunuz.veya horde da shaman var o yüzden iyi denmiyo.ben iyi oynuyorum şaman güçlü değil oluyo.iyi oynuyo dediğin adam bana kalırsa shaman yenen paladindir.bi wsg de karşılaştırın horde un yenmesinde rol oynayan en çok ne varmış.işbirliği ne ki.alliance yapmıyo zannediyo herkes.buna alliancelarda dahil.benim girdiğim wsg de yenilsekte yensekte işbirliği oluyo.veriyoz 2 hunter 1 priest bi warrior ı bayrağa gerisi rush.lvl açısından daha avantajsızız doğru bize daha düşük lvl lar giriyoda yüksek olsa nolucak adamda shaman varken.bence asıl newbie horde orda ciddi çok kötü bi biçimde zırvalamşım dier başlıkta.arkams doğru 2 tane inek girdi geçen tarren millde warrior,2 sini kestim hazırlıksız olmama rağmen.ama alliance ta 5 parça valor setle hammer of vesperli adam duelde beni kesiyo çok.bu class ın überliğimi değil...bu konu daha çok uzar.artık bişey yazmicam tepem feci attı hep aynı şeyler yazılıyo aynı cevapla savunuyorum.savunmama karşı şaçma şaçma cevaplar.yok beni dayamicak rtık bu konu biraz ara veriyim...

teşekkürler.[signature][hline]Lorrotar-60 Human Mage-BL

[Bu mesaj Lorrotar tarafından 15 Ağustos 2005 11:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ve adım gibi hatırlarım 2 şaman 5 kişinin arasına girdi.

lol yanlış mı anladım yoksa sen cidden 2shaman geldi 5alliance ı dağıttı mı yazdın?
aoe dmg büyüsü yere attığı 15sn cdli ve attıktan birkaç sn sonra vuran shamanlar değil mi 5kişiyi alan 2si?
heralde alliance grubu lvl40civarı falandı öyle dehşet bir katliam yaptıklarına göre ya da toptan ld olmuşlar ehuh

[Bu mesaj EarS tarafından 15 Ağustos 2005 11:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu tamam anladım zaten şu anda dönen muhabbeti de anladım :) nasıl siz shaman imba diye kanıtlamaya çalışıyosanız bende bu oyunda 1v1 pvp de bu normaldir diyorum classlarınıza göre; çünkü dengeler gruba göre. Blizzard bunun bilincinde olduğu için honor sistemden sonra BG leri getirip milleti hapsetti içine etrafta var mı fazla pvp ci :) yollarda incin top oynuyo hehehehe Bg de de shamanın maman yalan oluyo :D, blizzard eğer düzgün 1v1 dengesi oturtsaydı her class birbirini yenebilecek olsaydı eğer alel acele bg leri atmazdı ortaya oyalardı milleti. Herkezde bunu biliyor bu yüzden honor çıktığında tarren millde 3496573986 pingle oynuyorduk :D
Nihilum dedik ya Hand of Ragnaros = Nessaj server ilk gördüğüm şahıs.
Yanlız aklım hala almıor 2 shama 5 olayını rogue yoktu aralarında herhalde mage fela n1-2 tanesi 1 de hunter felan vardı galiba.
[signature][hline]Gaiseric LvL-60 Hunter @ Burning Legioun EU

[Bu mesaj Asphodel tarafından 15 Ağustos 2005 11:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asphodel, 15 Ağustos 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
yahu tamam anladım zaten şu anda dönen muhabbeti de anladım :) nasıl siz shaman imba diye kanıtlamaya çalışıyosanız bende bu oyunda 1v1 pvp de bu normaldir diyorum classlarınıza göre; çünkü dengeler gruba göre. Blizzard bunun bilincinde olduğu için honor sistemden sonra BG leri getirip milleti hapsetti içine etrafta var mı fazla pvp ci :) yollarda incin top oynuyo hehehehe Bg de de shamanın maman yalan oluyo :D, blizzard eğer düzgün 1v1 dengesi oturtsaydı her class birbirini yenebilecek olsaydı eğer alel acele bg leri atmazdı ortaya oyalardı milleti. Herkezde bunu biliyor bu yüzden honor çıktığında tarren millde 3496573986 pingle oynuyorduk :D
Nihilum dedik ya Hand of Ragnaros = Nessaj server ilk gördüğüm şahıs.
Yanlız aklım hala almıor 2 shama 5 olayını rogue yoktu aralarında herhalde mage fela n1-2 tanesi 1 de hunter felan vardı galiba.

e abi şimdi kıvırıyosun biraz 1v1 de über grupta kötü diye bişi yokki.grup pvp si karambol kimi ilk gördüne veya hepsi kime daldı çabuk ölsün diye ona dalıyosun.ayrıca ears adamlar aoe değil bişi yapmadı.tam hatırlamıyorum galiba valandir di.bi warrior kestiler sora kapının önünde duran 5 kişinin araya daldılar natures swiftte kullansalar kesip çıktılar.zaten o ne kabiliyettir adam gelirken micro macro dikti totemleri vurdu wf yi attı shock u dağıttı.grup pvp si derken av den bahsediyosan tamam mage iyi ama nerf dencek bişi yok.wsg de de 10 v 10 grup pvp değil bence.herkes birine giriyo shamanda bulduuna.yani 1v1 e çevriliyo birnevi[signature][hline]Lorrotar-60 Human Mage-BL

[Bu mesaj Lorrotar tarafından 15 Ağustos 2005 11:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok kıvırma yok bizde, ben shaman imba değil demedim, shaman imbadırda demedim, bana göre palada ki kalkan sinirimi bozar imbadır pvp uzar sinir eder beni basar giderim uğraşmam gibi. Magein pyosuna uyuz olurum, dikakt et hiç kesin konuşmadım bilmiyorum çünkü, ısrarla tekrarlıyorum bu oyunda classlar arası eşitlik olmadığı için shaman 1 ine imba iken diğerine ezik kalır, paladin shamanın ezik kaldığını yatırırken diğerine yatar demek istediğim bu, dediklerimi shaman imbadır , shaman eziktir olayına getirmeyin. sizin imba demenize sebepte sanırım, paladin mage felan oluşunuz hepinizinde horde da duellerde görüyorum pek shaman imba demiyolar.
Mesela bilmiyorum hunter-drui arasındaki ilişki pvp de uber olmadığım için druid ile de pvp uzun sürdüğü için asla yapmam sinir oluyorum, vur anam vur bitmiyo kalkıyo heal çakıyo scatter atıyorum başka bişielr yapıyo 50 dakka uraşılmazen sonunda X e basıp dueli bitiriyorum :D anca 2 bilemedin 3 traipimi de resistlemesse druidi garanti ynebiliyorum.[signature][hline]Gaiseric LvL-60 Hunter @ Burning Legioun EU
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lorrotar, 15 Ağustos 2005 11:39 tarihinde demiş ki:
said:
Asphodel, 15 Ağustos 2005 10:59 tarihinde demiş ki:

bir türlü anlamadım zaten her türlü oyunda WORLDCLASS playerlar hatta Best of The World top 10 türküyeden çıkıyor hep.

hala aoe den bahseden bilmemkaç k dan bahseden var.

1-)grup pvp sinden bahsetmiyorum.
2-)tutupta shaman a 2.5k pyro lar atılmıyo işte.veriyim mage i dene istersen :-P .
3-) yok
4-)shaman niye nerf yemesi gerektiğini kabullenmez?soru cevap yapiyim kendim.horde un aslında pro olduğu yok.bunuda herkes biliyo alliance horde başlığında zırvaladığımın farkındayım.horde un pro denmesininin yegane sebebide shamandır.shaman olan grup yenilmiyo,sora pro oluyo.blizz in shaman nerflice gün gelicek görücek bunları diyenler hep.arkadaş bu kadar basit.class sayesinde iyisin veya horde lar iyiler.über oyuncudan deil.yine sçliyim soldier1905 in dediğinin aynısını.class ım iyi o yüzden iyiyim diyemiyosunuz.veya horde da shaman var o yüzden iyi denmiyo.ben iyi oynuyorum şaman güçlü değil oluyo.iyi oynuyo dediğin adam bana kalırsa shaman yenen paladindir.bi wsg de karşılaştırın horde un yenmesinde rol oynayan en çok ne varmış.işbirliği ne ki.alliance yapmıyo zannediyo herkes.buna alliancelarda dahil.benim girdiğim wsg de yenilsekte yensekte işbirliği oluyo.veriyoz 2 hunter 1 priest bi warrior ı bayrağa gerisi rush.lvl açısından daha avantajsızız doğru bize daha düşük lvl lar giriyoda yüksek olsa nolucak adamda shaman varken.bence asıl newbie horde orda ciddi çok kötü bi biçimde zırvalamşım dier başlıkta.arkams doğru 2 tane inek girdi geçen tarren millde warrior,2 sini kestim hazırlıksız olmama rağmen.ama alliance ta 5 parça valor setle hammer of vesperli adam duelde beni kesiyo çok.bu class ın überliğimi değil...bu konu daha çok uzar.artık bişey yazmicam tepem feci attı hep aynı şeyler yazılıyo aynı cevapla savunuyorum.savunmama karşı şaçma şaçma cevaplar.yok beni dayamicak rtık bu konu biraz ara veriyim...

teşekkürler.

saçmalık bunların hepsi lol.
group pvp de yeniliorsan daha kötüsündür bu kadar basit.[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...