Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hic reddedildinizmi??

gokhaan

Öne çıkan mesajlar

bana olmuştu bi keresinde. küçüktüm ama, orta 1'de filan. bi yaz-gençlik kampının diskosundaydık. bi kızı gözüme kestirmiştim. öküzüm tabi. gittim yanına:

- tanışalım mı?
- hayır.
- orrayt (hatırlamıyorum burda ne dediğmii)

yıllar sonra bile yüz ifademi merak etmişimdir. şöyle bişeydi ama heralde: :-P . e karizmayı çizdirmiceksin tabi, takmamış gibi görünüceksin. ama döte dönmüştüm bi kere.[signature][hline]- sauron is back frodo.
- FUCK!

[Bu mesaj Saeros tarafından 30 Mayıs 2005 19:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

allahıma şükür hep reddeden taraf ben oldum :) hiç reddedilmedim en kötü zamanlarda bile misal kızı konuşmak için biyere çağırmıştım kız beni tanımıyodu bile ama sonra üstün ayartma yeteneğimi kullanıp başarmıştım :) ama bi kere bi kıza kendimi kötü kaptırmıştım ve seviyodum sonra kız sen beni sevmiyosun diyip gitmişti :( hayatımın en kötü günüydü 8 ay boyunca berbattım hatta sinirimi çıkarim die masum kızların duygularıyla oynadım , hergün dua ediorum o kız tekrar bana gelsin die ama o kadar günah işledim ki geri gelmiyecek sanırım :(((
Sosyal ağlarda paylaş

said:
osman, çıkmaz ayın son çarşambasında demiş ki:
bugune kadar hiç reddedilmedim . hep bana ettiler çok kıçım kalktı.. 15 kızla çıktım hepsinide ben terkettim , çok süperim ,überim..

buna benzemiş..

whatever..[signature][hline]We will see the dreams that we dare to dream..

Burning myriads of fire...
Love for talking of closing...
Loving deadfull and dire dire...
It's the ever haunting moon...

[Bu mesaj chrisvassel tarafından 31 Mayıs 2005 09:27 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj chrisvassel tarafından 31 Mayıs 2005 09:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fiona, 30 Mayıs 2005 13:36 tarihinde demiş ki:
valla ben kızım hiç reddedilmedim şu ana kadar çünkü öle bi girişimde bulunmadım.ama reddetmek güzel oluyo şahsen ii bilirim:D

Reddet me pls =/ haha!

Dereyi görmeden Paçayı sıvama hesabı Bacım :)

Not = Valla ben erkeğim ahhahah!

[signature][hline]Ölüm Her Aklina Geldiğinde
Ah Edip Vah Edit İnleme
Bu Halinle Tanrıyı İncitmiş Olacaksın.
Ecel Kapına Geldigi Zaman
Evi Talaşa Verme
O Geldiği Zaman
Sen Gitmiş Olacaksın

[Bu mesaj muratty tarafından 31 Mayıs 2005 09:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
muratty, 31 Mayıs 2005 09:39 tarihinde demiş ki:
said:
fiona, 30 Mayıs 2005 13:36 tarihinde demiş ki:
valla ben kızım hiç reddedilmedim şu ana kadar çünkü öle bi girişimde bulunmadım.ama reddetmek güzel oluyo şahsen ii bilirim:D

Reddet me pls =/ haha!

Dereyi görmeden Paçayı sıvama hesabı Bacım :)

Not = Valla ben erkeğim ahhahah!

dereyi görmeden paçayı sıvama nie dedin ki?ne alaka?[signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saendul, 30 Mayıs 2005 15:35 tarihinde demiş ki:
Sayısını unuttum

sendeki bu bedevi şansıyla zaten daha çoook işin var>:)
hiç reddedilmedim. nedeenn? çünkü şu gözünü sevdiğim istanbulundan bir tane bulamadım olanlar da hemen kapılmış kıtlık var galiba:lol: bursadan çıkıyor, gölcükten çıkıyor ama istanbul il sınırlarından çıkmıyor:D en yakın büyük çekmeceden bulmuştum, o da tekirdağ sayılır zaten:)
son denemem düseldorflu çıkınca bıraktım bu işleri. aseksüel olacam ben:) bölünerek çoğalacam![signature][hline]Sözler sakız gibidir; çiğnedikçe yavanlaşır. Attığında da biri sağa sola çekiştirip üstüne yapıştırır.
Then I wake its kaleidoscopic mind...
bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

ilki kötü geliyo, dier 2 si fln .ikmde olmadı şahsen :D,
reddetmek harbi zevkli ama özellikle kızı :P[signature][hline] " we have no great war, or great depression. our great war is a spiritual war. our great depression is our lives. we've all been raised by television to believe that one day we'll all be millionaires and movie gods and rock stars -- but we won't. and we're learning slowly that fact. and we're very, very pissed off. "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pan, 31 Mayıs 2005 14:56 tarihinde demiş ki:
reddetmek harbi zevkli ama özellikle kızı :P

sağa sola çekilmeye çok müsait bir cümle;)
ben bişey demedim[signature][hline]Sözler sakız gibidir; çiğnedikçe yavanlaşır. Attığında da biri sağa sola çekiştirip üstüne yapıştırır.
Sosyal ağlarda paylaş

Küçüktüm,
Küçücüktüm...
Orta okuldaiken bi kıza vurulmuştum :) yüzüne söyleyemedim mektup yazmı$tım. :) ondan sonra 1 saat sonra falan kız bi sn gelirmisin konuşmak istiyorum falan demiştim aha dedim kesin kabul edecek bi havalarla gittim kızın yanına ondan sonra nazikce red etti (: bende hiç bozuntuya vermedim tabi ,zaten arkada$larla iddaya girmi$tik flan diyip iyice rezil oldum :)

Geçen sene'de çok güzel bir kız vardı okul'da sürekli kesiyordum,1 hafta sonra falan kız telefonuma mesaj atmı$ (nerden bulduysa)bende gaza geldim nedense redettim :( sonra eşşekler gibi pişman oldum.[signature][hline]~®âi ~

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 31 Mayıs 2005 16:22 tarihinde demiş ki:
Su ana kadar hic bir kadın beni reddemedi nıhahaha
ay ruya gibi bişi lan bu reddedilmeyen mi war

allah kimseninde başına vermesin derim özelliklede yaş ilerledikten sonra. harbiden baya baya koydu ya!! kitapsız kız yaktı beni allahıma. sırtımdan hançerledi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 31 Mayıs 2005 16:22 tarihinde demiş ki:
Su ana kadar hic bir kadın beni reddemedi nıhahaha
ay ruya gibi bişi lan bu reddedilmeyen mi war

Onlar daha kucuk abisi =P Reddedilince anlıyo insan bazı seylerin degerini.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 31 Mayıs 2005 17:07 tarihinde demiş ki:
Reddedilmemek için altın cümle:

"Biliyorum; sen güneşsin, etrafında çok gezegen var. Ama sen de biliyorsun ki bir tek ben dünyayım, bir bende hayat var."

"kalbinde yer yoksa güzelim, olsun ben ayakta da giderim"
bu arada kredibilitemiz bayağa azalmış. kimse takmaz daha patitavsiye falan...[signature][hline]Sözler sakız gibidir; çiğnedikçe yavanlaşır. Attığında da biri sağa sola çekiştirip üstüne yapıştırır.
Sosyal ağlarda paylaş

hic edilmedim
neden?
cunku hic teklif etmedim olursa kendiliginden oldu

gel gorki iki defa kotu vuruldum
ama bagzi nedenlerden oturu reddedilecegimi bildigimden bulasmadim icime attim.

ha bi farki varmi reddedilmekten diye sorarsaniz soleyim
reddedilecegini bilmekle edilmek arasinda bir fark yok heh ayni aciyi cekiyorsundur muhtemelen.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...