Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hic reddedildinizmi??

gokhaan

Öne çıkan mesajlar

ya simdiye kadar çıktığım tum kızlarda hep teklif ya karşıdan gelmişti yada işte cepten internetten halletmiştim olayı. bu hafta sonu hayatımda ilk defa (yaş 28 bu arada:D) bi kızla yüz yüze konuşarak teklifte bulunayım dedim bulunmaz olaydım ya. abi ilk denememde bu olurmu ya. kız olmaz dedi abi ya. kitapsız öldürdü beni be.. nasıl yıkıldım bi acayip oldum valla.ya ne kadar kötü bişeymiş bu. çöktüm resmen ya. allah kimsenin başına vermesin. ahahahahahah ben bi rezilim yav.. harbiden rezil olduk allahıma.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç sorma :D bir kere orta okulda,1 kere lisede :P ama nasıl reddedildim ,edilme sayılmaz kız şu anda düşünmüyorum dedi... ama buda kısaca (bi s.tir git çay koy) anlamına geliyor :D eheheh snaırım toplasam 3-4 eder çıktığım kız sayısısnın 10/1 i :D[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
Sosyal ağlarda paylaş

pauahu bende bi kez reddedildim :P alisveris merkezinde kizin pesine takilip biraz delilik yaptiktan sonra gittim tanisalim mi dedim hayir dedi zama1shd :D[signature][hline]Hellsing:
BURNwithPASSION KILLwithRAGE

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Gohan: There is no end, no endd for meee !!!!

Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bıkere reddedılmıstım sonra kız kendı gelmıstı :)
Aslında teklıf ettıgınde reddedılmek koymuyorda sevısırken bıyerden sonra reddedılmek koyuyor.[signature][hline]every step that i take is another mistake to you. i've become so numb i can't feel you there.i want to be more like me and be less like you but i know you where just like me and it's so dissapointing.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Passanger, 30 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
Ben bıkere reddedılmıstım sonra kız kendı gelmıstı :)
Aslında teklıf ettıgınde reddedılmek koymuyorda sevısırken bıyerden sonra reddedılmek koyuyor.

ama bende bekliyorum eminim geri gelecek hemde sürüne sürüne (hayale bak be!!!)
Sosyal ağlarda paylaş

ben 3 kere reddedildim 2 si lisede gerçekleşti.
ilki benim 3 tane çıktıgım var dedi şıllık =P
2.si ben ders çalışcam vakit ayıramam dedi lise 3 te arkadaş kalalım dedi bastım tokadı. 3. sü beni unut sevgili olarak dedi geçen sene arkadaş kalalım dedi arkadaş kaldık alttan alttan veriyorum ayarı =) bi kız arkım var su an yanlız çaktırmayın . =P[signature][hline]youth only zone!
Akvaryum Tutorial
I was so sentimental when you left, I even cried.
paramı kazanmak istion? al buraya üye ol
sonra özelden gel sor nedir ne değildir anlatiyim>>PARA
Sosyal ağlarda paylaş

2 kere reddedildim.
kizlardan biri benden 1.5 yas büyüktü : )
ikincisi de öss yi kazanamazsam haksiz yere seni suclarim ayagi falan yapti, simdi okullari kazandik istanbula geldik o yavsadi bu sefer ama gecti borun pazari : )[signature][hline]Elandra, Night Elf Rahibe
Penthesilea, Night Elf Avci / emekli
Ealos Tsaark, Bounty Hunter Alliance / ölü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 30 Mayıs 2005 15:32 tarihinde demiş ki:
ben reddedilmem

bende öyle diyodum ama hayat işte biri çıkıyo karşına nah sana diyo işte yarın seninde başına gelebilir allah tüm erkekleri kızların şerrinden korusun

[Bu mesaj crocodile tarafından 30 Mayıs 2005 15:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sayısını unuttum[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saendul, 30 Mayıs 2005 15:35 tarihinde demiş ki:
Sayısını unuttum

Muahahahaha :D:D:D Harbi cevap güseldi..
Bende Unuttum valla. Daha doğrusu sayamadım. Daha c.tesi Fethiye'de bi clubdaydım, bi kısa teklif ettim (denislili bişi afetti ama) ßu güselliği reddetti amaaaa... şehirlerimiz ayrı die :D:D:D:D[signature][hline]*!foRza ßjK *
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç teklifte bulunmadım hep kendiliinden olmuştu, fakat şu an ki ilişkime başlamadan önce teklifte bulundum, kız önce bilmiorum lölö yaptı.. ama çıktık.. o yüzden daha reddedilmedim efsaneyim yani! :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

1 kere reddedildim. kızı baya seviyodum, çok iyi anlaşıyoduk ama çıktığı çocuk vardı. kızla her gece 1-1,5 saat konuşuyorduk. bol bol mesajlaşıyorduk. ben kızı beni üzmemek için iyi davranıyor diye düşünüyordum. sonradan bu çıktığıyla ayrıldı, zaman geçti tekrar çıktılar. ama bende üstüne gitmedim, arkadaş takılıyoduk. çoook sonradan başka birinden öğrendimki kız beni sevdiği için ayrılmış, ben tekrar teklif ederim diye düşünmüş. ben bişey yapmayınca ortada kalıp eski çıktığına geri dönmüş :) hala da çıkıyolar ;)[signature][hline] xaty / tyxat / yac / kullar / ave quaxe / 26ee140
:rock: Rica etsem resimde çift olan kelimeye tıklarmısınız :rock:
Para mı lazım? Tıkla; sayfa açılırken bana mesaj at, anlatıyım
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu nedir bu teklif olayları bir türlü anlamıyorum... Olursa kendiliğinden gelişiyor zaten olaylar :) Bir hemcinsinizle normal bir arkadaşlık kurmak istediğiniz zaman "Tanışabilir miyiz?", "Bi dakka, gelir misin?" mi diyorsunuz? Fıstık gibi gözlemleyin önce, ortam yaratın, bir arkadaşlık başlatın, tanıyın bakim önce... Tabi ayrılırsınız zort port... Hiç şaşırmıyorum duyduğum zaman... Bu arada cidden iki gün gördüğünüz bir kıza "Tanışabilir miyiz?" dediğinizde "Tamam." diyeni var mı? Çok merak ettim allama... Bu arada amma güveniyorsunuz kendinize, hemen bi gaz! karizmayla süzdüğünüz bi kızın yanına, cup! :) Kabul eder mi, etmez mi, bir düşünün kardeşim... Reddedilin biraz da aklınız başınıza gelsin... :-P Tabi eğlencesine yapıyorsanız hiç sözüm yok... Dert etme yani reddedildin diye, nassısa eğlencesine, ne olsa müstahak bana diye düşünüp, hazır olacaksın herşeye :D[signature][hline]-Bang!
Cowboy Bebop...

[Bu mesaj KireiMerodii tarafından 30 Mayıs 2005 18:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...