Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Genel] Bıktım Yaratıklardan

Overseer

Öne çıkan mesajlar

Şimdi oynadığım en iyi oyunlarda yaratıklar var. Half Life Far Cry Riddick v.s. İyide hiçmi yok şöyle hikayenin ciddiyetini bozmadan sadece insanlarla savaştığım bi fps. Bıktım artık yaratıklardan. Bi fps söyleyin söyle direnişçileri askerleri yada imparatorluk askerlerini daatığım bi oyun olsun. Gına geldi oyunun en güzel yerinde canavar öcü görmekten.[signature][hline]I've lost myself...
Sosyal ağlarda paylaş

call of duty
medal of honor

ilk aklıma gelen bu ikisi[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi hakkaten şöyle günümüzde ya da gelecekte geçen YARATIKSIZ doğru düzgün insan öldürebileceğimiz oyun yok mu yahu.Ben bıktım 2.Dünya Savaşından vs. den şöyle versinler elimize M4A1 en fazla 2010 yılındaki bir savaşta hiç yoksa Irak savaşındaki ÖNEMSİZ basit hiç bir kahramanlık yapmayan,saçma sapan görevler verilmeyen çok özgür,rahat sadece hayatta kalmaya çalışan bir asker olsak olmaz mı ya![signature][hline]For the Dark Gods;Kill,Kill,Kill...
Sosyal ağlarda paylaş

bende tikisniyorujm yartıklardan.Vampire bloodlines ı al.Cok kucuk bı bolumde yaratıklar var onun dısında ınsan yıyon hep[signature][hline]-Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol
-Şefkat ve merhamette güneş gibi ol
-Başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol
-Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol
-Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol
-Hoşgörülülükte deniz gibi ol
-Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol--Hz. Mevlana
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizik, 05 Şubat 2005 16:11 tarihinde demiş ki:
battlefield öneririm
sonra medal of honor
call of duty
splinter cellde güzeldir (tamam biliyorum fps değil)

Abi iyi dedin Battlefield 2 ah bi çıksa ah...Darakcık sokaklarda hayvan gibi M1A2 kullanıcaz ne güzel![signature][hline]For the Dark Gods;Kill,Kill,Kill...
Sosyal ağlarda paylaş

soldier of fortone 2 ve operation flashpoint biraz eski ama arkadaşın aradığı tarzda oyunlar, ww2'de değil, günümüzde ya da yakın geçmişte geçen askeri fps'ler..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 05 Şubat 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
call of duty moda olsa herkez o tarz oyun yapsa ne güzel

call of duty değil de 2. dünya savaşı çok modaydı bir ara.
medal of honor, call of duty, blitzkrieg gibi oyunlae çıkıyordu sürekli strateji, fps ve türevi.

Biraz abartmışsın gibi geldi bana.
Half-Life 2, Riddick, Doom 3 gibi oyunları oynamışsan tabii ki yaratık olcak içinde.
Ancak FPS = Yaratık demek değil.
Online olarak America's Army, Day Of Defeat, Counter-Strike, Battlefield var çok tutulan oyunlardan.
Single olarak Swat 4 çıkıcak güzel bir tactical strategy.
Ayrıca Swat 3, Rainbow Six, Delta Force, Soldier Of Fortune, Kingpin, No One Lives Forever, Operation Flashpoint, Outlaws, Project IGI (I'm Going In) var. Aklıma ilk gelen FPS oyunları, sanırım yaratıksız oyunlardı hepsi.
Biraz da türe göre bakçaksın, 2. dünya savaşını konu alan veya askeri oyunlar tam sana göre.
Ama Half-Life gibi bilim kurgu veya Undying gibi korku almak istersen yaratıklara da katlancaksın. :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ya yaratıklar olsun ama oyle ufak ve hızlı olmasınlar.Nefret edıoyrum onlardan[signature][hline]-Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol
-Şefkat ve merhamette güneş gibi ol
-Başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol
-Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol
-Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol
-Hoşgörülülükte deniz gibi ol
-Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol--Hz. Mevlana
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
yanlış hatırlamıyor veya yanlış duymadıysam oyunlarda yaratık öldürmenin bir nedeni var. Bazı ülkelerde adam öldürmek oyunlarda bile yassah bu yüzden adamlar oyun satılsın die yarratık kouyorlar. House of the dead gibi oyunlarda bu yüzden üstümeze yaratık akıo bizde beceriyoruz

bu arad yaratıksız oyunları bende daha çok sevmişimdir. En güzelleride call of duty dir bu arada niyeyse bütün yaratıksız oyunlar ikinci dünya savaşında geçer...[signature][hline]May the force be with you, always
Sosyal ağlarda paylaş

said:
canbir, 05 Şubat 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
freedom fighters yada fighters of freedom muydu neydi

abi bu oyuna fıtık oldum koministleri hitler gibi gösteriolar ne alakası var yane[signature][hline]İş Hayatı
İstediğimiz hayat çalışıp adam olmak
msnicq
freddy12, 17 July 2003 00:22 tarihinde demiş ki:
şımdı şuan oyundayım ve akşlım katışrı acayıp bı yerdeyım şiımdı napmam gerekıyor bırıtanya nerde ben nerdeyım bılşmıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...