Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Çirkef Futbolcu Kim ( Objektif olun ) !!!!!

Gawain

Öne çıkan mesajlar

zago
yasin
ilhan mansız
ahmet dursun
bülent
vedat
mustafa doğan
serhat

mondragon diyenlere anlam veremiyorum, 1 pozisyonu var öyle çirkef diye nitelendirebileceğiniz, onda da top burnuna çarpıyor ondan kıvranmaya başlıyor. pozisyonu 5 kere izlediğim için çok eminim. rakibi vurmuş gibi göstermek için kıvranmıyor yani
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih gibi adam nerde var be? adam sahada duelloya davet ediyor, dışarı atılmış karşı takımın teknik direktörüne ana avrat düz girip bide üstüne üzerine yürüyor , tekme sallıyor... varmı böle saha dışındada çirkef olan adam?[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ali eren'ı nasıl unutmusum :)
bu arada mustafa dogan zago gıbı ıste,dırseklerı vurur.ama bır kere hakeme ıtırazını gormedım.ama cırkef ıste,bjk lıler gıbı olmıcam.Cırkef adama cırkef deyın.[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

[Bu mesaj Simofle tarafından 03 June 2003 20:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sert ve hırslı oynayan ile çirkeflik kavramını ayıramadığınız için bunlar zaten böyle. Ali Eren'in ne çirkefliğini gördün, adam doğru düzgün maça bile çıkmadı ki çirkeflik yapsın? Nouma sebepsiz yere ne yaptı? Adama Türkiye'de denmeyen kalmadı gene olabildiğince sakin oldu. Ahmet Dursun naaptı çirkeflik adına? Siz çirkef görmemişsiniz be..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 03 June 2003 20:02 tarihinde demiş ki:
said:
bLaQ, 03 June 2003 19:53 tarihinde demiş ki:
Hakan Ünsal
Hasan Şaş
Emre Belöz

ne alaka? her sert ve hırslı oynayan çirkef mi oluyo?
ayrıca objektifliinize hastayım be![hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]

Hasan Şaş, Sami Yen'de kaybedilen bir maç sonucu [tahmin edin hangi maç] siyahi bir futbolcuya [kim acaba?] ettiği ırkçı ve ayrımcı küfürler.

Hakan Ünsal, GS'deki çirkeflikleri saymakla bitmez zaten de dünya kupasında Rivaldo'ya topla abanması aklıma gelen çirkefliklerinden.

Emre, söylenicek fazla söz bile yok, Hagi'nin öğrencisi.. Abisinin bütün pisliklerini Türkiyede harfiyen uyguluyodu..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 03 June 2003 20:11 tarihinde demiş ki:
nouma'nın osmanlı tokadı attığını gördüm
nouma'nın taffarel'i öldürmeye teşebbüs ettiğini gördüm
nouma'nın oyuna girdikten sonra 5 dakika içinde 2 sarıdan kırmızı kart aldığını gördüm
nouma'nın.....

vs.[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

Nouma'nın yarı boyundaki Munch'e delikanlılık yapan O.Ç bi ingiliz'e yapıştırdığı tokatı gördüm.
Nouma'nın boynu kırılması pahasına uçup attığı kafa golünü gördüm.
Nouma'nın kendisine "Zenci Arkadaş" diye hitap eden bi hakem bozuntusundan gördüğü haksız 2 sarı kartı gördüm.

Nouma size çinkoyu da çekiyodu sende onu görcektin :)[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 03 June 2003 20:14 tarihinde demiş ki:
hakan ünsal topu rivaldo'ya abanmış mı ?

lol

o maçı türk olarak izlerken eminim rivaldo'ya küfürler saydırıyordun yaptığı artislik yüzünden fakat şimdi hakan ünsal'a karşı koz olarak kullanıyorsun ?

ehh daha cevap yazılır mıki sana[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

Yoo Rivaldoya da küfür ettim, hala da ederim. Artistliğin kralını yaptı ama yapmasa da Hakan Ünsal kırmızı kartı haketmişti ve alıcaktı. İkisi de çirkefse birinin çirkefliği diğerini mi affettircek lol[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

Vedat
Ümit Karan
Bülent
Fatih
Emre Aşık (alın size bjk lı nası ama objektifliğim :) eheuh)
Mondragon[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...