Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Çirkef Futbolcu Kim ( Objektif olun ) !!!!!

Gawain

Öne çıkan mesajlar

Hagi'nin tek olayi hakeme tekme mi, ehe. Adam milli takim jubilesinde bile kirmizi kart gorup kavga cikardi. Ben aktif oynayanlardan bahsetmistim, yoksa Hagi ve Nouma basta gelirdi.

Bir Fenerli olarak Ceyhun diyorsam objektifimdir de yani, Bulent Korkmaz cok efendi uslu bir adamdir diyen oldugunu da sanmiyorum.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

eheh dediğim gibi objektif olduğuna inanmıyorum kimsenin ben de değilim ümit karanı da severim diğer gslilere nazaran ama noumanın çirkef olduğunu düşünmüyorum :)
yani belki adam öldürse gözüme haklı gözükecek :)

böyle kısır döngü gider uzar bu konular ben sen o bu

bu yüzden en çirkef değilde en kral adamı taartışın(ben) :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 03 June 2003 23:16 tarihinde demiş ki:
Hagi'nin tek olayi hakeme tekme mi, ehe. Adam milli takim jubilesinde bile kirmizi kart gorup kavga cikardi. Ben aktif oynayanlardan bahsetmistim, yoksa Hagi ve Nouma basta gelirdi.

Bir Fenerli olarak Ceyhun diyorsam objektifimdir de yani, Bulent Korkmaz cok efendi uslu bir adamdir diyen oldugunu da sanmiyorum.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111

yannıs hatırlamıorsam hagi romanya milli takımı ile ayrı bir jubile macı yapmadı.avrupa sampıyonasının son macında bıraktı..o macta bir jubıle macı havasından cok gerilimli bir mac havası vardı ve gerilimli bir macta kırmızı kart gordu die cirkef diemezsin..yoksa kimse kendi jubilesinde kavga cıkarmaz.
ayrıyetten hagi milli takımı bırakma kararını popescu ile o mactan sonra verdi önce deil[hline]He who commands the future commands the past
He commands the past conquers the future..
Sosyal ağlarda paylaş

Emre bolez mi beloz mu oglu wardı ya acaip kıl oluyorum..
Zate gs'de bi ergun war dierleri harbi çirkef yani adamlar mac mı yapıyolar çim sahada grup s.x mi yapıolar belli deil ![hline]"Eger III. Dunya Savas'ı Nukleer ve Kimyasal silahlarla olacaksa, IV. Dunya Savası'nın Tas ve Sopalarla Yapılacagından eminim."
A. Eınsteın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 03 June 2003 22:42 tarihinde demiş ki:
30 tane adam ümit karan yazmış sen niye üstüne alınıyorsunki anlamadım şimdi ?

ve evet, bir insan 30 maçta sadece 1 kez kötü davranışla suçlanıyor ve insanlar gelip buraya 'bu adam çok çirkef' yazabiliyorsa anlayamam tabii kafa yapısını o insanın

bana demediysen bile yine yanlış yapıosun

insanların kafa yapısı hakkında yorum yaptığın sürece bi yere varamazsın[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi olaya objektif bakmaya çalışayım. ben noumanın faul yaparak birini sakatladığını hatırlamıyorum (taffarel olayı mesela ayrıdır hata tafaraldeydi ki faul bile değildi zaten). doğru çok didişir milletin üstüne yürür ama kimlerin üstüne yürüyor bir dikkat edin. thomasa tükürmüştü. kimdir thomas? mesela bu sene tayfur sakatlandıktan sonra gidip sakat yerine vurup onu birdaha sakatlayan şahıs olabilir mi?

adama maç boyuncu yapılmayan kalmıyor ya. bir istanbulspor maçını hatırlayın. adam noumanın yanında yürürken bir anda yere atlayıp kıvranıyor kırmızı göstertmek için. e bunu yapan maç boyu neler yapmaz küfürler tekmeler zaten belli e adam sinirleniyor diye çirkef mi oluyor?

yapmayın etmeyin ya? adam kırmızı kartlık pozisyonlar yapar doğru ama kimi sakatlamış öyle pozisyonlarda?

ayrıca bu pozisyonları da herkesin ortasında yapıyor öyle korner gelirken karambolden dirsek atmaz hakem arkasını döndüğünde çakmaz ortada yapar kartını görür çıkar

kusura bakmayın ama çirkefliği neye göre değerlendiriyorsunuz bir açıklarsanız sevinirim

jankis sana da bol gülmeler
Sosyal ağlarda paylaş

ya adamlar hırçın oyuncuyu çirkef die nitelendirio boş boş tartışıosnz bence

dopra dopra yapan adam çirkefmidir? kafa basmıomu anlamıorm afedersinz ama lütfen çirkefle hırçın arasındaki farkı öğrenin ondan sonra tartışalım rica ediyorum...[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...
Sosyal ağlarda paylaş

ümit karan a çirkef diyonus ..
ve hala gelip burda insanlara nouma'yı savunuyonus

yok böle bi mantık ya

nouma çirkeftir ve bu yüzden bjk'den atılmıştır.
yine futbolu bırakma nedeni de kendi yaptıklarıdır
çaresi yok adamın
hadi eyvallah[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

gs'de çirkef yok demedim ben size
gs'deki çirkefleri de her fırsatta sayarım zate bkz. emre aşık beşiktaş'ta topiği (oh ne de güzel oldu bu transfere hala göbek atıom ueah)

ama şurda nouma yı savunmanız o kadar komik kaçıyo ki arkadaşlar
ben tartışmayacam sizle daha fazla nouma denen adam (!!???)hakkında[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

noumaya öküz de ayı de görgüsüz de ama çirkef deme
adamp wurup kırmak dışında naptı?
haksz yere itiraz ettimi
sahtekarlık yaptımı
yere kendini atıp sakatlık veya rakibin vurmamasına rağmen numara yaptımı her yere devamlı itiraz ettimi?

bu sorularımı cevapla susçam...[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben çirkef futbolcuları sordum baktımki olaylar çığrından çıkmış millet birbirine çirkef dio....

Ahanda bir çirkef 11 çıkartıyom ...

1-Mondragon
2-Ali Eren
3-Bülent K.
4-Vedat
5-Fatih Akyel
6-Thomas
7-Ercan
8-Takoz Recep
9-İlhan Mansız
10-Filipescu (p.ç) uyuz oluyom ona zatiiii
11-Hagi

ahanda alın bakem şimdi yorum yazın[hline]Camelot Knight
Sosyal ağlarda paylaş

hagi çirkef kesinlikle değildi, kazanma hırsı denilen şey yüzünden sinirliydi, ayrıca her maç yediği tekmenin haddi hesabı yoktu. ben bir maçta üşenmeyip saymıştım tam 13 faul sadece hagi'ye yapılmıştı (bi maçta ortalama bi takım 20-25 faul yapar), üstelik 5inde yere düşmüştü hagi.

her neyse, nouma'yı savunanlara da: gençlerbirliği maçı olsa gerek, ilk geldiği zamanlarda. nouma arkası hakeme dönükken gençlerli futbolcuya tükürüyo, gençlerli futbolcu da karşılık olarak tükürüyo. ama nouma'nın arkası dönük olduğu için görmüyo hakem, nouma da "anlamadım tükürdü bana" gibisinden bi kaç mimik ve jest yapıyo. gençlerli futbolcu kırmızı kartla atılıyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...