Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Çirkef Futbolcu Kim ( Objektif olun ) !!!!!

Gawain

Öne çıkan mesajlar

said:
LvL_Sabo, 04 June 2003 14:04 tarihinde demiş ki:
bu arada bülent korkmazla nouma'yı karşılaştıran şahıs, ikisi çekişebilirler ama bence nouma burun farkıyla geçer (bu senenin ortalarında adam olan nouma diil, bu senenin ortasından önceki ve 2 sene evvelki nouma diyorum)

Bulent hep aynı bulent,15 senedır hep cırkef,tek cırkef.[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

Sabo varya çok komik adamsın abi.
Dediğin lafa bak ya
Abi hakeme saldırınca sinir refleks oluyor futbolcuya saldırınca çirkeflik oluyor.Ne alaka? Hagi ye iyi futbolcu diyorsunuz madem çok iyi çok tecrübeli futbolcu neden hakeme saldırıyor?Avrupa nın en büyük klubunde oynayan adam hakeme saldırmayacağını bilmesi gerekir.Zago saldırıyormu?

Nouma lafını hadi sineye çekiyorum senin dediğini kabul ediyorum ama öyle değil.Senin zaten gs maçlarını izlediğinden şüpheliyim.Nouma 2 sene önce böyleydi diyelim
Bülen 10 senedir galatasarayda 10 senedir böyle.
Ya gs kimle maç yapsa maç çıkışı bülentin tuttuğu adam başlıyor bülente laf atmaya.
Trabzonlu aurelio bile yarım yamalak türkçesiyle bülentin çirkef olduğunu ima etmeye çalışıyor.
Sen hala bülenti savunuyorsun.
Ya neyse gs bayrağını taşıyorsun ama renk katsın diye.Sen konuş dur.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 04 June 2003 14:01 tarihinde demiş ki:
hagi çirkinmiş
ayy napcaz
ehuehuehu
ulan roberto carlostan 1 e 1 de dalga gecercesine top kacıran kaç adam war be
ehuehu ecarlos bile sasırmıstı harekete
ehuehuhu[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı

Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa -(At last)

Ayıptır söylemesi bizdede bir İlhan Mansız die futbolcu var Bahsedilen kişiye bir hareket yaptıda adamın beli kırılmıştı hane şu dünya kupasımıydı neydi brezilya denen bi takımla oynuyoduk hatırlyamadım şimdi yaaa[hline]Camelot Knight
Sosyal ağlarda paylaş

Bu topicde tek sorun var duruma objecktif bakan BJKli yok :=)

Bülent çirkeftir kabul edilir edilmez diye bişi yok :=)

Ama nouma hırslıdır çirkef değil derseniz o zaman olmuyor işte ,

Zago neden hakeme itiraz etmiyor , yaptığı hiç bir hareketten sonra ceza almıyorda ondan neye itiraz etsin tekme atıp kart görmeyen adam :=)

Yani objecktiflik isteyen arkadaşlar birazda kendi takımına baksın lütfen...

Bizde zaten çirkef çok ama ben bunlara asla ümit karanı katmıyorum açıkcası , herkes zaman gelir hayatında bir defa hata yapar :=)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 04 June 2003 14:12 tarihinde demiş ki:
Sabo varya çok komik adamsın abi.
Dediğin lafa bak ya
Abi hakeme saldırınca sinir refleks oluyor futbolcuya saldırınca çirkeflik oluyor.Ne alaka? Hagi ye iyi futbolcu diyorsunuz madem çok iyi çok tecrübeli futbolcu neden hakeme saldırıyor?Avrupa nın en büyük klubunde oynayan adam hakeme saldırmayacağını bilmesi gerekir.Zago saldırıyormu?

Nouma lafını hadi sineye çekiyorum senin dediğini kabul ediyorum ama öyle değil.Senin zaten gs maçlarını izlediğinden şüpheliyim.Nouma 2 sene önce böyleydi diyelim
Bülen 10 senedir galatasarayda 10 senedir böyle.
Ya gs kimle maç yapsa maç çıkışı bülentin tuttuğu adam başlıyor bülente laf atmaya.
Trabzonlu aurelio bile yarım yamalak türkçesiyle bülentin çirkef olduğunu ima etmeye çalışıyor.
Sen hala bülenti savunuyorsun.
Ya neyse gs bayrağını taşıyorsun ama renk katsın diye.Sen konuş dur.[hline]bla bla bla ...

vay bir başka CY örneği, ben bülenti savunmuyorum. çirkef olduğunu zaten kabul ettim. nouma ile de çekişirler dedim noume herhlade burun farkıyla geçer dedim.
vay be bülent'i harbi koruyormuşum, tr'deki en çirkef 2 adamdan biri ilan ettim adamı. ve ben bülenti koruyorum.
Aferin Cem Yılmaz'cım sen devam et böyle, bir gün sahnelere çıkar insanları güldürürsün erman toroğlu gibi

ha ayrıca hagi hakemin yanlış kararına itiraz edip saldırdı hakeme. zago veya nouma gibi rakibine sinirlenip veya hatta durup dururken yumruk kafa tekme atmadı. etkiye tepki dediğim buydu, ama saptırmaya çalışmışsın başaramamışsın

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 04 June 2003 14:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sabo boş konuşuyorsun Hagi yaptıklarına etki-tepki meselesi diyosan yuh yane hakem hatalı karar verdi diye adama tükürmen mi lazım.
Hem Hagi kim ya !!!!
Nerden bu kadar güç buluyodu anlayamıyorum belinde silah mı var bu adamın maça öylemi çıkıyo nedir....
Ben çirkefim die anırıyordu maçlarda bir faulu verilmedi die yapmadığını bırakmıyordu.[hline]Camelot Knight
Sosyal ağlarda paylaş

Simofle bak orda dur :P bir hagi daha gelsin yeterki isterse çirkef olsun onu izlemenin tadı ayrıydı.

Ne zaman nasıl adam geçiceği belli değil nerden nasıl kaleye vurur belli değil , her anını kaçırmadan izlemek gereken bir adamdı...

Yani kısacası ben onun gibi bir futbolcu izlemek için çirkefliğini çekmeye razıyım :=)
Sosyal ağlarda paylaş

çirkefin anlamını bilmeyip halen hagi'ye çirkef diyorsunuz ya, LOL, ROFL, oha ve çüş.
hagi'nin erol ersoy olayı hariç öyle çirkefliğini falan gösterin diyorum halen gık yok kimseden. ki o bile çirkeflik diil, mal erol ersoy bilerek boş yere kırmızı kart gösteriyor. hagi de çıldırıyor. çıldırmak başka çirkeflik başka.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada demin bi arkadaşımla konuşuyodum, çirkefin anlamını biliyor musun dedim. "evet çirkef = kemalettin" dedi :)
"ben sözlükte çirkef yerine kemalettin yazıyo sanıyordum" dedi hah
cidden ben de şöyle bi yokladım hafızamı da türkiyenin 1 numaralı çirkefi olmaya adaydır kemalettin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 04 June 2003 15:26 tarihinde demiş ki:
bu arada demin bi arkadaşımla konuşuyodum, çirkefin anlamını biliyor musun dedim. "evet çirkef = kemalettin" dedi :)
"ben sözlükte çirkef yerine kemalettin yazıyo sanıyordum" dedi hah
cidden ben de şöyle bi yokladım hafızamı da türkiyenin 1 numaralı çirkefi olmaya adaydır kemalettin.

Bak doğru söyledin ben onu unutmuştum.....
Fenerbahçeye yakışmayan bir futbolcuydu o[hline]Camelot Knight
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gawain, 04 June 2003 15:46 tarihinde demiş ki:
said:
LvL_Sabo, 04 June 2003 15:40 tarihinde demiş ki:
bülent, kemalettin bohettin, nouma bu 3ü kapışırlar işte deli gibi

Bide Hagi Var onuda ben ekleyem bare[hline]Camelot Knight

he tabe oldu başka derdin, veya isteğin var mı? çay kahve? bunlar da çirkef bunları da ekleyelim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...