Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Çirkef Futbolcu Kim ( Objektif olun ) !!!!!

Gawain

Öne çıkan mesajlar

Yahu sız kazanma hırsı dıye bısey tutturmus gıdıyorsunuz, bu bahane olamaz,hakemın yuzune tukuren,tekme atan adama nasıl olurda cırkef demessınız.Gecınız allah askına, noumayı saymıyorum ama,zago,bulent,emre asık,mondragon,serhat,fatıh,ılhan,vedat bunlar cırkeflıkte bası cekenler.[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 04 June 2003 12:51 tarihinde demiş ki:
Yahu sız kazanma hırsı dıye bısey tutturmus gıdıyorsunuz, bu bahane olamaz,hakemın yuzune tukuren,tekme atan adama nasıl olurda cırkef demessınız.Gecınız allah askına, noumayı saymıyorum ama,zago,bulent,emre asık,mondragon,serhat,fatıh,ılhan,vedat bunlar cırkeflıkte bası cekenler.[hline]Simofle
Limonum

simofle hll olsun... dostumm ahanda yetermi millet pati pati :D[hline]Camelot Knight
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada herkesın ortak gorusu,6s lı futbolcuların cogu cırkef :)
Fenerden 2-3 ısım,bjk den 2-3 ısım,ama mubarek 6s den cırkef kulubu adı altında yedeklerınle bıle bı takım kurulur.Teknık adamı zaten bellı bu takımın,onuda herkes bılıyordur zaten :)[hline]Simofle
Limonum
Sosyal ağlarda paylaş

herkes gs'li bi sürü futbolcu çirkef diyo, tabi buna kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş atasözünün etkisi de çok büyük.
hagi'nin yaptığı çirkefliği bana gösterebilir misiniz? rakibe kırmızı kart göstertmek için yerlerde yatmak gibi? gösteremezsiniz, bütün itirazları hakeme yöneliktir sert bir şekilde, çünkü hakkını arar.
nouma bi önceki sayfada örnek verdiğim gibi kırmızı kart falan göstertiyordu rakibe.

ha bu arada o maçta hagi'yi erol ersoy'un bilerek atmaya çalıştığını bütün medya kabul ederken hala burda vır vır etmeniz saçma. o olayı detaylarıyla yazmaya üşeniyorum şimdi ama gerekirse yazarım
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu sen hala hagının nesını savunuyorsun,adam CIRKEFIN allahı varmı?
Hakemın kararı ne olursa olsun, bır futbolcu hakeme TUKUREMEZ ve TEKME ATAMAZ.Ozaman bu sene fenerlı futblcular hemen hemen her mac hakem dovmesı gerekırdı.
Bu arada burda kımsenın vır vır ettıgı fılanda yok,laflarına dıkkat et.[hline]Simofle
Limonum
Sosyal ağlarda paylaş

Bak sen o zaman bütün türk takımları (bu sene özellikle Fenerbahçe ) hakemleri yere yatırıp dövseydi mademki hakkını arıyordu hagi he bizde hakemleri pata küte dövseydik ama olmuyo biz terbiyeli ve efendi olduğumuz için yapamıyoruz anladınmı LvL_Sabo eheheh :D

hakkını ararken hakemden daha aşşağılık olup onun yüzüne tükürüp küfür etmesi gerekiyormu !!!!

hep nouma diyorsunuz size hak veriyorum ama adam bir yerden sonra durdu yapmadı yönetime söz verdi taşkınlık yapmayacağına dair ama ne oldu bu sefer karşı takımın futbolcuları noumayı kızdırmaya başladı özellikle hasan şaş ettiği küfürler yetti bea....

olay bumudur
bence budur abe !!!!

[hline] Hepimiz ZENCİYİZ..............

[Bu mesaj Gawain tarafından 04 June 2003 13:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gawain, 04 June 2003 13:18 tarihinde demiş ki:
ana simofle aynı anda aynı şeyleri yazmışız ana pati kardeşi olduk biz şimdi....[hline]Camelot Knight

said:
Simofle, 04 June 2003 13:19 tarihinde demiş ki:
eheheh valla ya dogru dıyon.[hline]Simofle
Limonum

noluo lam burada böle dostça mesajlar sakat iş buranın popülerliği kavgadır sataşın lam birbirinize :P
Sosyal ağlarda paylaş

oha artık size diyecek en ufak bir lafım bile yok, kısaca şeysiniz, aman neyseniz nesiniz kendi çapınızda fanatiksiniz, aman dikkat çapınız çok büyümesin

1) kendiniz dediniz hagi çirkef değil, sadece hakem hatalarına itiraz ediyor, bu onun agresif olduğunu gösterir. ayrıca hagi'nin erol ersoy olayından önce böyle gazetelere manşet olacak bir hareketini bile gösteremezsiniz.
2) ben bu hareketleri doğru demedim ki, hemen üste çıkmaya çalıştınız? sadece çirkef olmadığını, hakeme itiraz ettiğini söyledim.
3) nouma uslanmıştı zaten ama bugüne kadar gördüğüm en çirkef oyuncudur, uslanmadan önce. ben bu seneki noumadan bahsetmiyorum
4) hagi olayını anlatıyorum:
GS-gençler maçı, dakka 25 civarları, hagi frikik kullanıyo sağ kanattan. orda birisi elle gol atıyo (suat olabilir) hagi görmediği için eli, gol diye seviniyo. ama hakem golü iptal ediyo. Hagi el pozisyonunu görmediği için, zaten yanında olan yardımcı hakeme ve ofsayt olmadığından emin olduğu için, ne olduğunu soruyor. ve hagi'nin elleri arkasında, sadece konuşuyo yardımcı hakemle, sert bir itiraz falan yok. erol ersoy 30 metreden koşuyor, hagi'ye direk sarı kartını çıkarıyor. Ve arkasını dönüp uzaklaşmaya başlıyor. Çünkü hagi'nin onu kolundan çekip konuşmak isteyeceğini biliyo. hagi kolundan çekiyo konuşmak için, çünkü erol ersoy hiç bir muhabbete girmeden sadece sarı kartını çıkarıp olay yerinden kaçıyo. bunun üzerine hagi gidiyo kolundan tutup çeviriyo, niye sarı kart gösterdin diye. 2. sarı ve kırmızı ve olan şeyleri herkes biliyo. (ayrıca bir not: Aynı sezonda 8 maç falan önce, fb-gs maçında hagi aynı hareketi erol ersoy'a yapıyor ve sarı kart alıyor, erman toroğlu televizyonda haykırmaya başlıyo: "bu kırmızı kart olmalıydı, futbolcu hakeme dokunamaz erol ersoy büyük hata yaptı burda" falan diye. Erol ersoy da böylece sözde yapmış olduğu hatayı gençler maçında düzeltiyor)
Sosyal ağlarda paylaş

Sabo biz burda amatör rugby liginden bahsetmiyoruz.
Porfosyonel Futbol Türkiye 1. Süper Ligi ni tartışıyoruz.
Sen futbolu bilmiyorsun galiba?
Hakemin kararı ne olursa olsun futbolcu hakeme dokunamaz.Askerlik arkadaşınmı senin o?
Hakeme saldırmak çirkeflik değilse
futbolu ve futbol anlayışını sana bırakıyorum.

Senin geleceğin parlak ya Mhk başkanı yada Federasyon başkanı olursun.
Nasılsa 2 side galatasaray dan çıkmalar.Galatasaraylı değilsen oralara gelemiyorsun.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 04 June 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
oha artık size diyecek en ufak bir lafım bile yok, kısaca şeysiniz, aman neyseniz nesiniz kendi çapınızda fanatiksiniz, aman dikkat çapınız çok büyümesin

3) nouma uslanmıştı zaten ama bugüne kadar gördüğüm en çirkef oyuncudur, uslanmadan önce. ben bu seneki noumadan bahsetmiyorum

Fanatiksiniz diyorsun.Madem sen fanatik değilsin niye bu kadar vır vır konuşuyorsun?Fanatik olmayan adam böyle konuşurmu?
Ben fanatiğim konuşuyorum.Sen benim 5 katım konuşuyorsun Holiganmısın?

Nouma çirkefmiş ahahah.
Sizin bülent vedat gibi kedi köpek takımına girmiyor ama.Sert bir yanı olduğu kesin.
Ya gs maçı sonrası gs le oynayan her takım bülent in tuttuğu her futbolcu neden maç sonrası bülent e hakaretler yağdırıyor.
Bülent çok iyi futbolu onumu kıskanıyorlar?
Bülent arif vedat ümit karan mondragon volkan
varmı daha çirkefleri rezilleri?
Arif hadi adam oldu.
Diğer kekolara lafımız yok zaten kedi köpek takımı onlar.
Bülent gibi bir futbolcu yıllardır milli takımda hala bu işlerle uğraşıyor.
Simoflenin dediği gibi sen sanırım körsün.
Tuttuğunuz takımın ne mal olduğunu bilmiyorsunuz oyunculardan haberiniz yok burda gelmiş körü körüne yorumlar yapıyorsunuz.
Ne tarihini bilirsiniz ne futbolcularının ne yaptığını bilirsiniz.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gawain, 04 June 2003 13:52 tarihinde demiş ki:
evet ben dedim hakeme saldırıyo agresif olmak normal ama tükürmek ve tekme atmak ve küfür etmek çirkeflik sanırım sen nasıl algıladın bu durumu yane ben anlayamadım Saboooooooo
ehehhe anladınmı şimdi
:D[hline]Camelot Knight

senin yaş kaç merak ettim
neyse, ben zaten çoktan anladım da sen anlamıyorsun. bunlar çirkefliğe girmez. bunlar sinirle olan etkiye tepkiler. durduk yere mesela noumanın ilk senelerinde olduğu gibi sataşmazdi hagi.

bu arada bülent korkmazla nouma'yı karşılaştıran şahıs, ikisi çekişebilirler ama bence nouma burun farkıyla geçer (bu senenin ortalarında adam olan nouma diil, bu senenin ortasından önceki ve 2 sene evvelki nouma diyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 04 June 2003 14:01 tarihinde demiş ki:
hagi çirkinmiş
ayy napcaz
ehuehuhu[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı

Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa -(At last)

çirkin değil çirkef :)
sen futbolculara alıcı gözüylemi bakmaya başladın?[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

LVL_Sabo dısındakı arkadaslar,bu arkadasımıza bu acıklamalarından sonra bence cvp vermıyelım.Nouma Bulentten daha cırkeftır dıyen bır ınsanla asla futbol tartısmam.Bulent su an dunyadakı en cırkef futbolcular sıralamasında ılk 10 a oynar,hatta ılk 5 e gırer.Ingıltere macında Backham'a yaptıgı hareketlerı hatırlayın.(Gercı Backham hıc tınlaamdı ama olsun)
Bıraz objektıf bakmayı ogrenelım konulara.[hline]Simofle
Limonum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...