Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

telekomun sitesi hacklendi

Zed

Öne çıkan mesajlar

adamlar da dese, "şnorkel, deniz gözlüğü verelim git sen tamir et" diye.. :-p

dur bakayım siteye şu haldeyken bari..[hline]arcane, the başdöndürücü 12 June 2003 01:07 tarihinde demiş ki:
kafayı arkama çevirince bana sarılmış varlığın çok tatlı bi kız olduğunu gördüm
sonra bir baktım kız önüme geçti çat diye
meğer amacı başkaymış
Sosyal ağlarda paylaş

sert ünsüz zed :lol:

birdenbire bu saatte ortaya çıkıp durumu farketmiş olması gerçekten dikkat çekici.. :-p[hline]arcane, the başdöndürücü 12 June 2003 01:07 tarihinde demiş ki:
kafayı arkama çevirince bana sarılmış varlığın çok tatlı bi kız olduğunu gördüm
sonra bir baktım kız önüme geçti çat diye
meğer amacı başkaymış
Sosyal ağlarda paylaş

10dkdan beri erişilmiyo siteye :)
kapattılar sanırım ehe

neyse ben hacklenmiş halinide gördüm ya ( canlı canlı oyle screen shottan diil ) gözüm açık gitmem artık

[hline]Dark-dr benim adım
Adamı pvpde dagıtırım
Rastgele herkese saldırırım
Korkmam kimseden bi kişi dışında

Saygıyla eğilirim onu görünce
Ustamdır o benim pvpde
Canınamı susadın gidiyosun ölüme
Kaç hemen ordan onu görünce
Sen kralsın Popeye pvpde

[Bu mesaj Popeye tarafından 13 June 2003 08:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tepki tepkidir diyorsan ve bu tepkinin yasa dışı yollardan olmasını da onaylıyorsan ki onayladığını görüyoruz. Gidip direk tekme tokat veya elde silahla tepkini göster bence. Bu hacklemenin daha hızlı açılma ile alakası yok sadece kendini kanıtlamaya çalışan hacker bir arkadaşın işi o kadar. Yol yordam bilmeden kendi çapında yapılmış yasa dışı bir tepki!!.
Aynı arkadaş neden yazısında herkesi Telekoma dava açmaya çağırmıyor?[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli............Mp3 List

Sosyal ağlarda paylaş

kar$imdaki bir aydin degil, saldiri kale$nikovla yapilmami$ kimseye bir zarari yok, 'du$manimin du$mani, dostumdur' cikarcilik felsefesi bazen i$e yarar...[hline]Mecnun muyum a. icin kosayim colde...
Leylayi da s.kiyim ayseyi de...
-Can Yucel-

]
Sen karşındakini aydın olarak görmüyorsun doğrudur ama senin aydın dediğin kişi de terörist için aydın değil. Bu hacki destekliyorsan bütün hackleri de desteklemen lazım sonuçta hepsi bir tepki olarak yapılıyor. Zamanında paticikde hacklenmişti, şimdi sen onuda haklı buluyor musun? Kafası sinirlenen herkes bir yerleri hacklesin ve bu savunulsun düşüncesi çocukca ve cahilce.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli............Mp3 List

Sosyal ağlarda paylaş

helal olsun yapanı AYAKTA alkışlıyorum...bunlar başka şeyden anlamaz. gerektiği zaman gidip tepkiyi vermek gerek işte bu kadar ya.[hline]Morpheus'tan özlü sözler:
No one can be told what the matrix is....you have to see it for yourself....
What if the prophecy is true? What if tomorrow the war could be over? Isn't that worth fighting for? Isn't that worth... dying for?
I believe it is our fate to be here. It is our destiny. I believe this night holds for each and everyone of us the very meaning of our lives.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...