Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Theme Hospital !!!

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

mexinth, yaw senin siteye üye oldum da login olmuyor benim bilgisayar. ya aslen bişiler oldu bu bilgisayara tamamen kafayı yedi. mesela patickte de login kısmına ad ve şifreyi yazıp girişe tıklıyorum ama login olmamakla birlikte error de vermio. senin sitede de böyle oluo. aşaada acc.m yartılmış gözüküo ancak login olmaya çalıştıgımda, sağ üstte kullanıcı durumu baglı deil diyo ama altında, son 10 yorumunuz ve haberiniz dio. nası iş anlamadım. oyunlara tıklayınca da girmek yassah dio:D
aynı şey pati icinde gecerli ama allahtan burda msg atarken üste yazıorum da oluo. (acc name weleheypati :D)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nefsantum, 20 Şubat 2005 20:04 tarihinde demiş ki:
install programi var bendede isteyen soulseekten ya da dc++ tan gonderim ya da baska bi cozum varsa soleyin gonderebeilirim
lütfen rica ediyim:D hub söyle lütfen. ya işallah girer ya delircem birazdan, kazaa ya da connectingde kalıo aratamıorum ordan. gmaile girmio deliricem
Sosyal ağlarda paylaş

valla ilginç bir durum baltic nasıl olduysa, firefox la girmeye çalış bir de sayfaya.

asinan yavuz bendede yavaş çalıştı ilk etapta

win 98 in yoksa
wmare yükle, makinende win 98 penceresi açıyor bir nevi emülatör, ordan oynarsın çatır çatır[signature][hline]sonunda yeniledik. , NMN

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...
Sosyal ağlarda paylaş

mexinth ya, senin siteden arkadastan indirdim, kendime gönderdim. yanlız calısmıyo:D ya bende xp var, hospital.exe'yi calıstırdıgım hospital.exe ve system32deki autoexec.nt. diye bi program suitable deil gbii bişi dio. ama system32de öyle bi dosya yok eheuhe. dier xplerde çalışlmış ne3dir bu ya ... abi gıcık odlum ne salak bi bilgisayar bu:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Batil yanlız deilsin bende de aynı sorunu verdi, ve dosbox kullanınca da acayip yavas calısıyo oyun ne kadar overclock etsem de. Yarımcı olursanız cok sevinecem =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

win98 de iyi çalışıyor
bende xpde yavaş görüdm sanırım dos box un daha çok gelişmesi gerek.

wmare olması lazım bir emülatör programı war. win98 emülatörü olarakta ayarlanıyor o zaman oynanabilir wmmare de olabilir tam anımsamıyorum.[signature][hline]sonunda yeniledik. , NMN

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Batilc, 22 Şubat 2005 16:57 tarihinde demiş ki:
mexinth ya, senin siteden arkadastan indirdim, kendime gönderdim. yanlız calısmıyo:D ya bende xp var, hospital.exe'yi calıstırdıgım hospital.exe ve system32deki autoexec.nt. diye bi program suitable deil gbii bişi dio. ama system32de öyle bi dosya yok eheuhe. dier xplerde çalışlmış ne3dir bu ya ... abi gıcık odlum ne salak bi bilgisayar bu:D:D

O autoexec.nt yi bulup windows/repair klasörüne atacaksın. O zaman çözülür sanırım.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Lamerlere cevap yok!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...