Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Theme Hospital !!!

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

xp'de çalışıyo yaklaşık 150 mb dl'si var sanırım. daha yeni dl etmiştim kazaadan.

eski oyunları çok özlüyorum sormayın...[hline]
Eşşek kuşum Shakespeare...Keşke burda olsan da uyandırsan beni sabahın köründe:( Eşşekspir diyişini özledim.

hepimiz aynı bokun içindeyiz...sadece derinlikleri farklı
Sosyal ağlarda paylaş

ne demek efendim, görevimiz...
öpücükler
edit, ekleme: ben indirdim oynadım biraz da... demo gibi bir ibare geçmiyor hiçbir yerde... gene de indirip oynamaya değer değil mi ;)
[hline]Selamon, 06 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
"cem uzan ın ipiyle kuyuya inilmez"

[Bu mesaj Kendercik tarafından 14 November 2003 20:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl çalıştıracağınızı yazmak isterdim ama silmişim cab dosyasını... O yüzden çok emin olmadan söylüyorum:

indirdiğiniz dosyayı bir klasöre açın, sonra komut istemi denilen yerden kendinie dos ortamı yaratın ve o ortamdan cab dosyalarını açtığınız klasöre girip ordan install falan diyin... Fakat ben ses kartını yüklemeyi becerememiştim, uğraşmamış olmakla birlikte...

kusura bakmayın daha fazlasını yazmak için tekrar indirmem gerkiyor o dosyayı... Ha bu arada win2000 kullanıyorum ben[hline]Selamon, 06 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
"cem uzan ın ipiyle kuyuya inilmez"
Sosyal ağlarda paylaş

allahım sana şükürler olsun bende bu oyunu tek bilen benim sanıyodum kime sorsam bilmem diyodu....

ne oyunlar geldi geçti ya bi theme hospital bi de heroes 3 yaktı geçti....[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

of Theme Hospital Bullfrog'un en parlak doneminde cikmis en iyi iki oyunundan biridir... hastasiydim be! teeey tey

hazir eski oyunlari aniyorken biri Dungeon Keeper diye de bi topic acsin, sonra gaza gelip bir kez daha bitiriyim...[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Balon kafalı adamlarıyla saç ektiren kelleriyle fareleriyle her dakka maaşına zam isteyen doktorlarıyla çok güzel bi oyundu Theme Hospital.. Ben bi hafta önce yine başladım oynamaya aniden sardı iki bölüm var bitirmeme şimdi ama zaman yok pek oynayamıyorum. Ayrıca cdsi felaket çizik ama hala çalışıyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...