Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2024 - 2025 "The Special One" Sezonu Genel Tartışma

Shadow

Öne çıkan mesajlar

Shadow, 12.07.2024 21:02 tarihinde dedi ki:

Batmane 3-3.5m vermeyip Tosuna 2.5m vermekte tam AliKoçluk bir davranış olmuş yani, barava valla...

bats 3. forvet olmayı bırak bu yıl 2. forvet olmayı bile sorun edecekti bence, bu yıl gs'de sorun çıkarırsa şaşırmam.

bats konusunda bir şey tartışılacaksa en fazla dzeko yollanıp 2. forvet olarak ısrar edilse miydi olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 12.07.2024 21:12 tarihinde dedi ki:

bats 3. forvet olmayı bırak bu yıl 2. forvet olmayı bile sorun edecekti bence, bu yıl gs'de sorun çıkarırsa şaşırmam..

İş tamamen as oyuncunun ve takımın performansında bitiyor. Batşuayi'sin. Oynadığın takımda yedek oturuyorsun.

-Takımın lider. As forvet ligin gol kralı. Leblebi gibin atıyor.
-Takımın ikinci. As forvet kaçırıyor, sen sonradan girip atıyorsun. Bir sonraki maç yine aynı adam sahaya çıkıyor. 

Hangisinde borun öter? Bir de bana bu sene sıklıkla Icardi-Bats'ı aynı anda sahada görecekmişiz gibi geliyor. Mertens yaşlı adam. Bu sene nerden baksan 50-55 maça çıkacak takım. Bats bir anda kendini takımın 12. oyuncusu olarak bulabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

Darksun, 12.07.2024 21:21 tarihinde dedi ki:

yuh 2.5m mi vermiş fener, eh o zaman haklı tosun paşam, kontrat süresi de bizim tekliften uzundur kesin. 

Bizim teklif hiç olmamış. Mustafa Hekimoğluna şans verebilmek için , 2 senedir başta fulham olmak üzere takip ediliyor çocuk

Acun da durur mu akıllı adam aldı hemen fenere, 2 sene sonra da survivora götürecek

Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene başında icardi leblebi gibi atmıyordu , hatta oldukça formsuzdu bu durumda okan icardiyi oturtup batshuayiye forma verebilecekse sorun olmaz.

bats fenerde oynamayı hakettiği dönem son 10 maç filan. ligin ilk yarısı dzeko iyiydi zaten hatta penaltısız gol kralı muhabbetleri yapılıyordu.

bats'ın sonradan girip attıklarının da büyük kısmı penaltı zaten. etkili oynuyor muydu evet ama dzeko formdayken formayı alabilecek kapasitede değildi.

icardi formsuzken formayı alabilecek mi göreceğiz.

he bu arada bence fenerde 3. forvet olmaktansa gsde direk 2.forvet olup aynı maaş + ekstra imza parası almak tabiki kendisi açısından daha mantıklı. gsde de katkı verecektir illa ki.

Sosyal ağlarda paylaş

Aceace, 12.07.2024 23:41 tarihinde dedi ki:

İş tamamen as oyuncunun ve takımın performansında bitiyor. Batşuayi'sin. Oynadığın takımda yedek oturuyorsun.

-Takımın lider. As forvet ligin gol kralı. Leblebi gibin atıyor.
-Takımın ikinci. As forvet kaçırıyor, sen sonradan girip atıyorsun. Bir sonraki maç yine aynı adam sahaya çıkıyor. 

Hangisinde borun öter? Bir de bana bu sene sıklıkla Icardi-Bats'ı aynı anda sahada görecekmişiz gibi geliyor. Mertens yaşlı adam. Bu sene nerden baksan 50-55 maça çıkacak takım. Bats bir anda kendini takımın 12. oyuncusu olarak bulabilir.

ben bats kişisel olarak bir yıl daha ikinci planda durmak istemeyeceğini düşünüyorum. bu yıl milli takıma da seçilemedi, daha ön planda olmak isteyebilir.

@yusema'ya katılıyorum, dzeko icardi'nin peak performansına belki çıkamadı ama icardi'nin formsuz haline de düşmedi, neler olacak bakalım.

S-H tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

BloodBane, 13.07.2024 11:33 tarihinde dedi ki:

Aynen bende oyle anladim. 2.5m imza parasi dahil 2 yillik toplam ucret diye. Oyleyse guzel is, senelik ise cok verilmis.

Demin haldun domaçı dinledim senelik 1,25m miş gerçekten. iyi transfer o zaman tosunum tosun paşam asdfsafs

Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma, 17.07.2024 19:44 tarihinde dedi ki:

Fenerbahçe

Umut Nayir, Rade Krunic, Miha Zajc, Luan Peres, Miguel Crespo, Ryan Kent, Joao Pedro ve Emre Mor için gelecek teklifleri değerlendirme kararı aldı.

şunları birer ikişer akılkalpçelişenspor'lara mı yollasak 😂 şaka bi yana 3-5 bi şey gelir buradan 1-2 transferi kolaylaştırır belki. aralarında bi emre mor'a üzülürüm, hiçbir yerde kendini bulamadı çocuk yazık oldu gitti.

Shadow, 17.07.2024 20:54 tarihinde dedi ki:

cengo niye yok acep listede, keşke 8-10mye okutabilsek. bi de lincolne ne oldu öldü mü?

lincoln devre arasında yollamıştık ama kiralık mı satılık mı hatırlamıyorum.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...