Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alien : Romulus

sylvanas

Öne çıkan mesajlar

progamer, 16.08.2024 19:13 tarihinde dedi ki:

Alien/Aliens/Alien Isolation'dan sonraki en iyi şey olmuş  yine serideki tabii de.

Aynı şeyi düşündüm, oyun olarak belki isolationdan iyi bir şey gelir düşük ihtimalde olsa fakat film olarak 1-2'den iyi bir şey gelme olasılığı yok bu zamandan sonra o yüzden ben gayet memnun kaldım.

Sosyal ağlarda paylaş

progamer, 16.08.2024 19:13 tarihinde dedi ki:

bugün imaxte seyrettim. Hayal kırıklığı oldu biraz. Force Awakens'ın Alien versiyonu olmuş. Greatest hits, nostalji filmi. 1-2 orjinal sahne vardı da filmdeki nerdeyse her şey eski filmlerden. Alien/Aliens/Alien Isolation'dan sonraki en iyi şey olmuş  yine serideki tabii de. Cast iyiydi, özellikle Andy'i oynayan eleman hoşuma gitti. Production design, ses, efektler(Rook'un cgi suratı hariç) başarılıydı. Prometheus/Covenant gibi modern, hologramlı teknolojiler yerine orjinale sadık setler filan hoştu. Hikaye olarak meh.  Gerisini spoilera yazayım.

Gizli içeriği göster

Prometheus bağlantısı çok rahatsız etmedi de Alien Resurection en sevmediğim Alien filmi olabilir, özellikle sonunda ki Human hybrid muhabbetinden nefret etmiştim. Burda da direk birebir onu yapmaları hoşuma gitmedi hiç. Bide Ian Holm'u geri getirmelerine hiç gerek yoktu. Sırf ilk film nostaljisi diye, cgi suratı da olmamış çok uncanny valley. 

Klasik xenomorphları da az gördük sanki, 2-3 sahne de mi göründüler işte. Ondan çok facehuggerlar ile uğraştılar.

edit: Bide hiç korkutmadı film ya. Hatta Facehuggerlar beni en çok tiksindiren, korkutan yaratık olabilir ama bu filmde bi kere bile yerimden zıplamadım, gerilmedim sdf. 

abi artık bu saatten sonra seni yerinden zıplatacak bir içerik olamaz. ne olduğunu dibine kadar bildiğin, nerde ne yapabileceğini tahmin ettiğin bir yaratık ve film sonuçta...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...