Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WD_Black SN770 1tb Gen4 NVMe SSD

stimpak

Öne çıkan mesajlar

Selam,

SSD'yi arkadaşın laptop için almıştık, uyumsuz çıkınca iade edelim dedik kutu açılmış diye almadı D&R. Sıfır fiyatı 3250 civarı şu an.

Daha alalı 1 ay anca oldu, kutusunda duruyor. Garantisi falan da devam ediyor, 2500'e bırakacak.

Ürünü de ben önermiştim, ne bileyim notebook'un ssd desteğinin M.2 NVME 2280 destekliyor demesine rağmen bu aleti desteklemediğini. Biraz da bu sebeple borçlu hissediyorum, alan olursa kargosunu falan da ben karşılıycam.

Sosyal ağlarda paylaş

Yok sorgusuz sualsiz olmuyor o is bilgisayar malzemeleri kutu, ambalaj olaylarinda ozellikle zarar verdiysen problem cikartabiliyor o yuzden Amazon her zaman efso. Adamlar her halukar aliyor surekli alis veris yapiyorsaniz. Ben 3 hafta monitor kullandim stickerlarini falan her bokunu sokup geri verdim sdf.

Ama bi kere hb (satici da kendisi btw) den telefon almistim sorunlu seri noya sahipti telefonu boot etmeden geri yolladim ilk paket icin bik bik ettiler (hic zarar vermedim) sonra bi yol bulamayinca sim kart takmissiniz dediler. 2 hafta ugrastirdilar sonra bolge muduru falan aradi oyle iptal ettiler vs.

Kissadan hisse mesafeli satis sozlesmesinde var oyle bir olay ambalaj vs olaylari icin. Ha ugrassaydiniz her turlu geri verirdiniz ama gecmis gitmis. Fiyati biraz daha kisabilir amazonda hemen hemen ayni fiyat risk almaya degmez.

Sosyal ağlarda paylaş

stimpak, 25.03.2024 15:08 tarihinde dedi ki:

Selam,

SSD'yi arkadaşın laptop için almıştık, uyumsuz çıkınca iade edelim dedik kutu açılmış diye almadı D&R. Sıfır fiyatı 3250 civarı şu an.

Daha alalı 1 ay anca oldu, kutusunda duruyor. Garantisi falan da devam ediyor, 2500'e bırakacak.

Ürünü de ben önermiştim, ne bileyim notebook'un ssd desteğinin M.2 NVME 2280 destekliyor demesine rağmen bu aleti desteklemediğini. Biraz da bu sebeple borçlu hissediyorum, alan olursa kargosunu falan da ben karşılıycam.

image.png

bu fiyatı samimi bulmuyorum 2200 liraya almış belki de 3200 liraya satıyore???

paticik bu değil

almak isteyene daha mantıklı 0 ürün yazalım

image.png

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...