Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ikea Tekli Açılır Yatak Olur Koltuk (Vallentuna)

roket adam

Öne çıkan mesajlar

evet dedigin gibi nakliye isi olduruyo bu tip esyalarda. anca yakin cevre ve cazip fiyat olursa alisveris oluyo. onda da iste esya en azindan suv ile falan tasinabilir olursa ya da adamin kamyoneti falan varsa. fiyati cok dusurursen de spotcular devreye giriyo.

ben ara ara bakiyorum yakin cevreye neler var diye. ikea masa aldiydim mesela 750'ye cok uygun ve temiz. hele tasinan biri oldu mu lazim olmasa bile cok iyi seyler cikiyo, alasin geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

akirafes, 29.02.2024 17:07 tarihinde dedi ki:

Valla 3 tane ev boşalttım. 20 senedir boşlardı. İçinde koltuk takımları yemek odaları hep iyi yerlerden alınma idi. Hepsini sokağa attım. 3 evi de sattım. Bu tür eşyaları para verip gerçekten  alan var mı? Veya cidden satabilen? Şunun nakliyesine bile dünya para isterler. 

Bravo valla iyi yapmışsın ya, çatur çutur at çöpe paraları, tam övünülecek şey gerçekten 👏

5 sene önce arkadaşlarla eve çıkarken sahibinden ve letgoya bi bakalım demiştik, akirafes gibi zengin bazı insanlar "evi boşaltıyoruz, nakliye falan uğraşamayız isteyen gelip alsın" tarzı ilanlar açmışlar, çöpe atacağıma birinin işine yarasın demişler, çok param var bunları da çöpe atayım da gidip havasını atarım dememişler fdsfs

Hem kendimize hem de öğrenci çocuklara bi sürü sıfır ayarında eşya bulmuştuk. Hatta kendi evimize 2 berjer dışında hepsini sağa sola dağıtmıştık. 

Zengin var zengin var işte fdsf

Sosyal ağlarda paylaş

koltuk, yatak ben de 2. el alamıyorum ya dsfd ancak ikea, enza, dogtaş falan dolaştıktan ve hiç isteidğim koltuk bulamadıktan sonra beşiktaş'ta yol üstünde bir mobilyacıya girdim adama tarif ettim istediğim gibi yaptı hem daha ucuz hem kaliteli. Bir şey olduğunda da git, istediğin parçasını yapsın. Köpek ikea koltukları parçalamıştı 😄 

tv alırken de letgo'ya bak demişlerdi de bulamamıştım, hızla evlenip, boşanan evi dağıtan çok insan var 

Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR, 01.03.2024 09:09 tarihinde dedi ki:

Bravo valla iyi yapmışsın ya, çatur çutur at çöpe paraları, tam övünülecek şey gerçekten 👏

5 sene önce arkadaşlarla eve çıkarken sahibinden ve letgoya bi bakalım demiştik, akirafes gibi zengin bazı insanlar "evi boşaltıyoruz, nakliye falan uğraşamayız isteyen gelip alsın" tarzı ilanlar açmışlar, çöpe atacağıma birinin işine yarasın demişler, çok param var bunları da çöpe atayım da gidip havasını atarım dememişler fdsfs

Hem kendimize hem de öğrenci çocuklara bi sürü sıfır ayarında eşya bulmuştuk. Hatta kendi evimize 2 berjer dışında hepsini sağa sola dağıtmıştık. 

Zengin var zengin var işte fdsf

Kaç kişiye söyledim nakliye ile uğraşamayız sen yaparsan gönder dediler. Nakliye çok yüksek paralar tuttu. Ben de evi yenileyen ustalar ihtiyacı olanlara dağıtın dedim. Kendileri bile almadılar. Evleri satmadan yeniledim. Nakliye çok büyük sorun. cevredeki kapıcılara söyledim. Onlar beğenmedi veya koyacak yerimiz yok abi dediler. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...