Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saçlarımı kesmeli miyim?

atlashocam

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim ve saçlarım konusunda yardım istiyorum sizlerden 7 aydır saçlarımı uzatıyorum en son 3 numaraya vurmuştum o günden beri berbere gitmedim. Şu an aşırı kötü duruyor biraz daha mı bekleyeyim yoksa berbere gideyim mi berber mahveder diye korkuyorum ayrıca saçımın arka sol kısmında 2 TL büyüklüğünde saçkıran çıkmış doktor krem verdi saçlarımı komple kesmekte istiyorum bi yandan of yardımınıza ihtiyacım var 

Sosyal ağlarda paylaş

Berberler saçkıran olan kişileri tıraş etmiyor bıldıgım kadarıyla(mantara bağlı saç dökülmesi ile saçkıran ayrımını berberler yapamadıgından tıraş etmiyorlar,mantara baglı dökülme bulaşıcı).Bir makine alıp evde kesmek daha saglıklı olur,hemde berberden kovulma riskini almamış olursun

Sosyal ağlarda paylaş

atlashocam, 26.12.2023 15:46 tarihinde dedi ki:

Ya arkadaşlar 2 TL derken yan yana konulmuş 2 TL den bahsettim üst üste 1 TL koyun o kadar açıklık var işte bot filan yazmışsınız ne alaka be fotoğraf atabilirsem atacağım atamıyorum 

yanyana mı üstüste mi......

yalnız sarımsak denmiş, gerçekten işe yarıyor diye biliyorum ben de. rahmetli dedemde çıkmış saçkıran sarımsak sürünce geçmiş, babam anlatmıştı yıllar önce. ama bazı ciltlerde çok yakıyormuş galiba, dikkat etmek lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...